Dodaj do ulubionych

Sprzedaż Horteksu do Rosji powróciła do poziomó...

IP: *.chello.pl 03.08.03, 16:39
dobrze teraz my ich troche potrujemy
Obserwuj wątek
    • Gość: martin Re: Sprzedaż Horteksu do Rosji powróciła do pozio IP: *.na.21stcentury.net 03.08.03, 22:14
      gratulacje dla Hortexu:)
      • Gość: amerykanin "nasz" Hortex... IP: *.gc.perm.onthenet.net 04.08.03, 02:00
        Pozwole sobie zgadnac:
        Jak jakakolwiek znaczaca, eksportujaca "polska" firma
        spodziewam sie, ze Hortex nalezy juz do obcego kapitalu...
        Wzrost sprzedazy do Rosji jest tam pewnie dobra wiadomoscia.
        A u nas to jak z lodzkimi supermarketami.
        Jest ich dwadziescia pare w tym upadajacym miescie.
        Zysk wychodzi za granice albo w najlepszym przypadku do Warszawy.
        Tysiace lodzkich sklepikow padlo, dzieci haruja w supermarketach
        za grosze, dostawcy czekaja tygodniami na pieniadze i
        niepodskakuja bo boja sie podskoczyc kontrolujacym koncernom.
        A ludzie wcale nie placa mniej.
        Placa tyle ile mozna z nich wycisnac wg. specow od marketingu...
        Niedlugo cala Lodz bedzie na zasilku, kupowac polska "bulke i
        parowke" np. od Holendra
    • Gość: basia MICHNIK MANIPULATOREK IP: *.mad.east.verizon.net 04.08.03, 01:08
      Tak sie sklada ze ten "artykul" to propaganda. Tak sie tez sklada
      ze cytowany GFK to firma zamieszana w konspiracje Philip Morris w
      Polsce. To wyszlo na jaw podczas procesow w USA. Tutaj sa
      dokumenty GFK ujawnione nakazem sadowym:


      www.legacy.library.ucsf.edu/cgi/b/bib/bib-idx?type=simple&c=pm&sid=7bcefc34e8e1ba2b794367f23e4f0928&q1=GFK&rgn1
      =entire+record&Submit+Query=Search


      (nacisnij na dole opisu TIF  | PDF  |  page-by-page w zaleznosci
      od tego w jakim formacie chcesz zobaczyc).




      Rozumiem, ze ten "artykul" jest w ramach konkursu Agory i Philip
      Morris pod nazwa Oczy Otwarte.


      tajnedokumenty.com/marlboro.html
      • Gość: amerykanin Re: MICHNIK MANIPULATOREK IP: *.gc.perm.onthenet.net 04.08.03, 02:07
        Niestety podanej strony Phillip Morrisa nie udalo
        mi sie otworzyc.
        A tak swoja droga dziwne, ze w kazdej Michnikowej wiadomosci
        chodzi tak naprawde o cos innego niz by sie wydawalo na pierwszy
        rzut oka.
        Jaka wlasciwie jest ta linia redakcyjna?
        Proamerykanska?
        "Liberalna"?
        bo przeciez obiektywna i niezalezna to w oczywisty sposob nie
        jest.
    • Gość: księgowy Re: Sprzedaż Horteksu do Rosji powróciła do pozio IP: *.rambler.com.pl 05.08.03, 21:21
      Hortex wciąż przynosi straty. Nie sztuką jest sprzedawanie bez
      zysku - to jest rozdawanie. Świętować będziemy kiedy bedą zyski.
      Mam nadzieję że wkrótce.
      • Gość: JGA Re: Najwazniejsze trzymac rynek... IP: *.navtelcom.com 05.08.03, 21:44
        Najwazniejsze to utrzymanie sie na rynku. Straty sie zmniejsza i zyski sie
        pojawia. Natomiast stracony rynek zbytu trudno odzyskac.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka