Gość: czarnobyl IP: *.chello.pl 03.08.03, 16:39 dobrze teraz my ich troche potrujemy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: martin Re: Sprzedaż Horteksu do Rosji powróciła do pozio IP: *.na.21stcentury.net 03.08.03, 22:14 gratulacje dla Hortexu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amerykanin "nasz" Hortex... IP: *.gc.perm.onthenet.net 04.08.03, 02:00 Pozwole sobie zgadnac: Jak jakakolwiek znaczaca, eksportujaca "polska" firma spodziewam sie, ze Hortex nalezy juz do obcego kapitalu... Wzrost sprzedazy do Rosji jest tam pewnie dobra wiadomoscia. A u nas to jak z lodzkimi supermarketami. Jest ich dwadziescia pare w tym upadajacym miescie. Zysk wychodzi za granice albo w najlepszym przypadku do Warszawy. Tysiace lodzkich sklepikow padlo, dzieci haruja w supermarketach za grosze, dostawcy czekaja tygodniami na pieniadze i niepodskakuja bo boja sie podskoczyc kontrolujacym koncernom. A ludzie wcale nie placa mniej. Placa tyle ile mozna z nich wycisnac wg. specow od marketingu... Niedlugo cala Lodz bedzie na zasilku, kupowac polska "bulke i parowke" np. od Holendra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia MICHNIK MANIPULATOREK IP: *.mad.east.verizon.net 04.08.03, 01:08 Tak sie sklada ze ten "artykul" to propaganda. Tak sie tez sklada ze cytowany GFK to firma zamieszana w konspiracje Philip Morris w Polsce. To wyszlo na jaw podczas procesow w USA. Tutaj sa dokumenty GFK ujawnione nakazem sadowym: www.legacy.library.ucsf.edu/cgi/b/bib/bib-idx?type=simple&c=pm&sid=7bcefc34e8e1ba2b794367f23e4f0928&q1=GFK&rgn1 =entire+record&Submit+Query=Search (nacisnij na dole opisu TIF | PDF | page-by-page w zaleznosci od tego w jakim formacie chcesz zobaczyc). Rozumiem, ze ten "artykul" jest w ramach konkursu Agory i Philip Morris pod nazwa Oczy Otwarte. tajnedokumenty.com/marlboro.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amerykanin Re: MICHNIK MANIPULATOREK IP: *.gc.perm.onthenet.net 04.08.03, 02:07 Niestety podanej strony Phillip Morrisa nie udalo mi sie otworzyc. A tak swoja droga dziwne, ze w kazdej Michnikowej wiadomosci chodzi tak naprawde o cos innego niz by sie wydawalo na pierwszy rzut oka. Jaka wlasciwie jest ta linia redakcyjna? Proamerykanska? "Liberalna"? bo przeciez obiektywna i niezalezna to w oczywisty sposob nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: Sprzedaż Horteksu do Rosji powróciła do pozio IP: *.rambler.com.pl 05.08.03, 21:21 Hortex wciąż przynosi straty. Nie sztuką jest sprzedawanie bez zysku - to jest rozdawanie. Świętować będziemy kiedy bedą zyski. Mam nadzieję że wkrótce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JGA Re: Najwazniejsze trzymac rynek... IP: *.navtelcom.com 05.08.03, 21:44 Najwazniejsze to utrzymanie sie na rynku. Straty sie zmniejsza i zyski sie pojawia. Natomiast stracony rynek zbytu trudno odzyskac. Odpowiedz Link Zgłoś