lizawieta.2
14.04.08, 22:16
Chciałabym wybudować domek jednorodzinny np. 9 m na 9 m ,bo na większy mnie
nie jest stać ,ale w urzędzie oprócz warunków zabudowy przy odbiorze
pozwolenia na budowę i podpisania projektu budowlanego zmuszono mnie do
zrobienia dodatkowo jeszcze przybudówki przy domu ,bo jak napisali budynek ma
mieć większe wymiary ,jak bym się nie zgodziła to by mi nie dali pozwolenia na
budowę. Jak tu mona żyć w takim państwie jak byle jaki urzędnik może zmusić
mnie do zbudowania byle czego na mojej własnej działce