Dodaj do ulubionych

Ceny wzrosną, bo rząd gnębi markety

IP: *.subscribers.sferia.net 06.07.08, 18:18
W supermarketach sprzedawany jest głównie szajs.
Jedyne produkty, które można tam kupować, to te, które się nie psują - herbata, cukier, chemia gospodarcza.

Mięso, nabiał, pieczywo - nigdy nie spotkałem dobrego wyrobu w supermarkecie.
Z supermarketu i tak korzystam w ostateczności.
Wszystko, co mi jest potrzebne - kupuję w małych, osiedlowych sklepikach. Nie tracę czasu i pieniędzy na dojazd do marketu.

Dziwię się ludziom, którzy mięso, nabiał i trocinowe pieczywo kupują w marketach.
Obserwuj wątek
    • Gość: Arczi Naiwny jesteś IP: *.netia.com.pl 06.07.08, 18:54
      Wiele razy widziałem jak właściciel mojego osiedlowego sklepiku całek kosze
      towarów wywozi z hipermarketu i je wstawia do swojego sklepiku z odpowiednią
      marżą.Tak robią prawie wszyscy sklepikarze,bo w markecie taniej niż w hurtowni.
      • adriankowaty Wniosek 06.07.08, 20:06
        Ja uważam, że dla polityków liczą się tylko pieniądze. Są chciwi, bo
        żądają pieniędzy za budowę marketu. Prawdę mówiąc, gdybym chciał
        zbudować mały sklep 2-3 metrowy, to bym zapłacił od 50 do aż 75
        złotych. No cóż dla polityka to mało bo żyje na koszt państwa lub
        płacą mu za pracę miliony. Ale dla miejskiego Polaka to dużo, bo
        zarabia od 100 do 5000 złotych. I to jeszcze musi płacić kasę
        politykom. Ja mam propozycję: zróbmy rewolucję jak ci Francuzi z
        XVIII wieku. Oni żyli w lepszych warunkach niż my!
        • Gość: xxl Re: no w końcu ktoś mądrze gada IP: *.centertel.pl 06.07.08, 20:18
          we wrocku za takie poglady pacyfikują i skażą cie że wchodzisz
          własnego mieszkania

          www.twojprezydent.pl/kampania/zdjecia/DSCF4714.JPG
    • Gość: śmieciuś takie rządy i tak mamy: IP: *.centertel.pl 06.07.08, 20:00
      www.twojprezydent.pl/kampania/zdjecia/DSCF6219%20(Large).JPG
    • Gość: kaska Ceny wzrosną, bo rząd gnębi markety IP: *.chello.pl 06.07.08, 20:46
      trzeba bylo pomyśleć wcześniej i nie otwierać tyle hipermarketów,
      teraz gdzie każdy mały normalny sklepik musi być zamykany bo np w
      Gdansku na jednym osiedlu są... 4 HIPERMARKETY! a małe
      przedsiębiorstwa według najmądrzejszych osób w Polsce, czytaj
      polityków, śa mało istotne. palanty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka