Dodaj do ulubionych

Giełda idzie na giełdę

01.08.08, 08:10
Prywatyzacja giełdy w obecnym wydaniu - ok. Państwo utrzymuje pełną kontrolą,
ale każdy Polak może kupić sobie jej akcje i dostawać swoją część dywidendy.
Plany prywatyzacyjne na później - absolutnie nie. Giełda powinna przynosić
korzyści państwu i obywatelom, a nie zagranicznemy inwestorowi...
Obserwuj wątek
    • lava71 Re: Giełda idzie na giełdę 01.08.08, 08:15
      A po co nam za przeproszeniem GPW? Jakoś nie słyszałem ostatnio o dywidendach za
      to ile zarabiają maklerzy a i owszem.
      • nufc_fan Re: Giełda idzie na giełdę 01.08.08, 08:43
        W innym artykule czytałem, że w ofercie dla inwestorów indywidualnych mają być
        sprzedawane akcje GPW bez prawa głosu na WZA, ale za to z uprzywilejowanym
        prawem do dywidendy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka