nufc_fan
01.08.08, 08:10
Prywatyzacja giełdy w obecnym wydaniu - ok. Państwo utrzymuje pełną kontrolą,
ale każdy Polak może kupić sobie jej akcje i dostawać swoją część dywidendy.
Plany prywatyzacyjne na później - absolutnie nie. Giełda powinna przynosić
korzyści państwu i obywatelom, a nie zagranicznemy inwestorowi...