Dodaj do ulubionych

Czy mozliwa...

13.02.06, 14:03
jest praca na czarno w mlm ?
Po ostatnich postach zastanowilo mnie to.
Obserwuj wątek
        • 50v1 Re: Czy mozliwa... 13.02.06, 21:17
          romek744 napisał:

> Nie wiem. Ale nie sądzę.
          > romek
          Można zapytać o szczegóły w Urzędzie Kontroli Skarbowej, tam udzielą odpowiedzi
          na piśmie
        • romek744 Re: Czy mozliwa... 13.02.06, 22:06
          Moment, moment. Z firmą trzeba podpisać jakąs umowę o współpracy, a więc należy
          podać dane firmy - nip, regon i inne pierdoły. Jeśli ktoś podaje tylko imię,
          nazwisko i adres to znaczy, że nie ma działalności gospodarczej. Faktury na
          zakup towaru też się wystawia, też trzeba wpisać jakieś dane. Dokładnie widać
          kto ma firme a kto nie. chyba, że jakaś firma stosuje lub
          toleruje "partyzantkę". Tak jak w kiosku pani się pyta czy potrzebny mi
          rachunek za fajki i jak mówie, że nie, to ona nie wbija na kase. Osobiście znam
          tylko poważne firmy, które dbają o takie sprawy. Oczywiście moga być jakieś
          pipidówy, jak w każdej branży na świecie, ale to nie mój fuckin business.
          romek
          romek
          • 50v1 Re: Czy mozliwa... 13.02.06, 22:51
            Romek ja jestem na emeryturze i się nudzę choć to co piszę to nie są
            informacje wyssane z palca, są to sprawy które w pewnym sensie przeszkadzają mi
            normalnie zyć, tak że nie dziw się formmie w jakiej piszę, jeżeli chcesz
            wiedzieć więcej napisz czym konkretnie się zajmujesz kłamać nie musisz tak
            krótko , za chwilę ci coś napiszę, nie daj się zaskoczyć, czekam.
    • justa_79 Re: Czy mozliwa... 14.02.06, 15:25
      to zależy. jeśli obracasz towarem, to oczywiście musisz założyć działalność
      gospodarczą. ale jeśli np. budujesz grupę, a nic nie sprzedajesz, tylko
      wymagany obrót robisz w ramach konsumpcji własnej, to premia od grupy jest
      wypłacana w postaci rabatu od Twoich zakupów, zatem nie musisz zakładać dział.
      gosp. ale oczywiście konsumpcja własna nie jest nieograniczona, zatem w
      momencie, gdy przysługująca Ci premia ją przewyższa, to musisz założyć dział.,
      żeby otrzymywać wypłaty wyższych premii. ale powstaje też pytanie, czy samo
      budowanie grupy nie jest działalnością gospodarczą, bo przecież przynosi zyski
      w postaci premii...
      • 50v1 Re: Czy mozliwa... 14.02.06, 18:19
        justa_79 napisała:

> to zależy. jeśli obracasz towarem, to oczywiście musisz założyć działalność
        > gospodarczą. ale jeśli np. budujesz grupę, a nic nie sprzedajesz, tylko
        > wymagany obrót robisz w ramach konsumpcji własnej, to premia od grupy jest
        > wypłacana w postaci rabatu od Twoich zakupów, zatem nie musisz zakładać
        dział.
        > gosp. ale oczywiście konsumpcja własna nie jest nieograniczona, zatem w
        > momencie, gdy przysługująca Ci premia ją przewyższa, to musisz założyć
        dział.,
        > żeby otrzymywać wypłaty wyższych premii. ale powstaje też pytanie, czy samo
        > budowanie grupy nie jest działalnością gospodarczą, bo przecież przynosi
        zyski
        > w postaci premii...

Wcale tak nie musi być, doskonale mogę na siostrę mieszkającą w innym kraju
        przetransferować a ona z kolei może mi zawsze podesłać parę groszy na waciki i
        wcale się nie dziwię że Zielińska za oszustwo dostała karę babsko wstrętne na
        pędzelki do malowania chciała walnąć. hee,heeeeeeeeeeeeee.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka