Dodaj do ulubionych

Druga gospodarka świata w recesji

IP: *.ericsson.net 17.11.08, 08:49
"...skurczyła się o jedną dziesiątą procent."

Myślę - literówka.
Ale na końcu tak samo.

A chyba powinno być "jedną dziesiątą procenta", chociaż współgra z "żarówką o mocy 60 Watt".

Czy dziennikarze GW chodzili do szkoły?
Obserwuj wątek
    • znajomy_jennifer_lopez Fundusze obracają tysiącami miliardów $$$ 17.11.08, 09:55
      Dopóki G20 nie wypracuje metod skuteczniejszego ograniczenia gier spekulacyjnych, ups przepraszam inwestycji krótkoterminowych dopóty takie kryzysy i krachy będa coraz częstsze. Od 1997r to juz 3 badz 4 duży kryzys FINANSOWY na świecie.
      • Gość: wujek Re: Fundusze obracają tysiącami miliardów $$$ IP: 62.60.98.* 17.11.08, 10:04
        Cale szczescie, ze polski to nie dotyczy i mocarstwo jest i bedzie
        bardzo mocne.
      • Gość: miszcz Re: Fundusze obracają tysiącami miliardów $$$ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 12:37
        ''Dopóki G20 nie wypracuje metod skuteczniejszego ograniczenia gier spekulacyjnyc''

        G20 niech najpierw wypracuje metody ograniczenia kreacji pustego pieniądza.
        Wtedy nie będzie pieniądza na nieprzemyślane inwestycje/spekulacje i kryzysów
        tak jakby mniej się zrobi...
      • norman_bates ulubione tłumaczenie lewactwa 17.11.08, 22:22
        Śmiać mi się chce jak słyszę tą nagonkę na wolny rynek.
        Ludwig von Mises już dawno temu przewidział, że zwiększenie podaży pieniądza na
        rynku skutkuje ryzykownymi inwestycjami, a w efekcie kryzysem. A teraz popatrz
        sobie na sytuację w USA - co wywołało kryzys? A teraz popatrz sobie na ilość $$
        w obiegu ostatnimi czasy
        wojciechbialek.blox.pl/resource/USAZmianaBazyMonetarnej.png
        I co proponuje zachód? Wpakować jeszcze więcej pieniędzy w upadające firmy tak,
        żeby mogły je jeszcze bardziej roztrwonić.

        Oj to będzie długi kryzys....
        • Gość: tiger Re: ..racja, ale tusko-matoly i tak tego nie zrozu IP: *.hsd1.ca.comcast.net 18.11.08, 04:51
          mieja. Dla nich lewackie hasla . samozniszczenie to przyszlosc...
    • Gość: JP Re: Druga gospodarka świata w recesji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 10:46
      Nie chodzili.
      Następny etap to będzie 3,5 kilometr i półtorej roku.
      • jerry21 Re: Druga gospodarka świata w recesji 17.11.08, 11:44
        chodzili...
        do specyjalnej
    • Gość: ekonomista Druga gospodarka świata w recesji IP: 156.17.128.* 17.11.08, 13:32
      Liczba błędów językowych, interpunkcyjnych oraz literówek w tym
      tekście świadczy, że autor nawet nie potrafi zastosować prostego
      korektora tekstu, nie mówiąc o braku jakichkolwiek umiejętności
      dziennikarskich. Moim skromnym zdaniem powinien on zamiatać ulice, a
      nie pisać teksty dziennikarskie.
      • progics Re: Eutor to pewnie... 17.11.08, 21:59
        ...japoniec.
    • Gość: jacek Druga gospodarka świata w recesji IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.08, 15:45
      Japonia nie jest "drugą gospodarką świata".
    • Gość: gość Re: Druga gospodarka świata w recesji IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.08, 15:47
      Japonia nie jest "drugą gospodarką świata"
      • Gość: maruti Re: Druga gospodarka świata w recesji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 17:48
        zalezy jak sie liczy. jest 2 lub 3.
    • inwestooor taniej ps3 17.11.08, 15:56
      no to niech stanieje ps3 i niech wrócą do 60gb z możliwoscią odbierania gier z
      ps2 to ją kupie i wspomogę ich gospodarkę

      --
      www.youtube.com/watch?v=F8ioQd6Vqeg
    • bronimir Pomagali Amerykanom, to się doigrali. 17.11.08, 21:21
      Teraz na pewno nie doczekają się pomocy, co najwyżej dobrych rad pana Sachsa.
      Terapia szokowa.
    • Gość: Obserwator "wartość produktu krajowego brutto Japonii była IP: *.gorzow.mm.pl 17.11.08, 23:34
      ujemna" - chyba autor nie wie co pisze!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka