Gość: Mr. Goog Lee IP: *.ip.netia.com.pl 05.12.08, 07:50 Central był spoko! Mój rekord to Wwa<->Norymberga za 90 PLN pustym samolotem (na pokładzie było chyba tylu pasażerów co obsługi). ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zuzur Norymberga 05.12.08, 08:09 Poważnie była taka trasa? Nic dziwnego, że padli. Mi zdarzyło się latać do Londynu. Pełne samoloty, drogie bilety, czasami kłopot z miejscami. Dziwiło mnie, że nie wprowadzają dodatkowych lotów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zirysi Koniec latania za "złotówkę" IP: *.cust.tele2.de 05.12.08, 08:19 Pan Kadzialka, mija sie z prawda, bardzo powaznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aster Koniec latania za "złotówkę" IP: *.srv.volvo.com 05.12.08, 08:40 Co za bzdura? Bilety za złotówkę były, nadal są i będą. Wystarczy poszukać, można i znaleźć za grosz (pełna opłata) jak się dobrze poszuka. Nie siejcie paniki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lopez Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: 195.117.118.* 05.12.08, 09:33 naprawdę? to pokaż nam taki bilet, czekamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: japi Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.12.08, 10:02 Jakiś miesiąc temu widziałem bilet Wrocław -Bournemouth za 0 zł; opłaty i podatki 0 zł. Przy założeniu , że lecimy bez bagażu rejestrowanego, bez ubezpieczeń i płacimy kartą Visa Electron to chyba będzie total 0 zł? Ale może sie mylę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tommy Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: 77.89.152.* 05.12.08, 10:22 Ryanair. Dokladnie, do konca listopada mozna bylo rezerwowac takie bilety. Teraz sa za £5, wiec tez niezle. Lece z 2 kumplami na Ibize z Londynu w lutym. Cena 3x0zl :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
imw Re: ... 05.12.08, 10:25 niedawno były takie promocje u Ryanaira, były bilety po 0,01 zł :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Proboszcz Koniec latania za "złotówkę" IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.12.08, 08:42 No i dobrze. Miejsce dziada jest pod Fara z czapka w rece, a nie na drugim koncu swiata. Dziad zawsze bedzie dziadem, wiec po kiego ma sie szwedac po swiecie za cudze. Swoi sa bogobojni, wiec mu zemrzec z glodu nie dadza. Prawda ludkowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ludź Nie, nieprawda :P IP: *.enterpol.pl 05.12.08, 10:14 przykro czytać taki post Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xymer czas założyć linię lotniczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 08:49 przyszły rok zacznie się bez konkurencji, za to z tanią ropą. Rewelacja! A propos zarabiania za granicą: www.dobryebook.pl/ebook-51-0291.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaminski Koniec latania za "złotówkę" IP: *.zone4.bethere.co.uk 05.12.08, 09:32 Wczoraj trase DUB - BHX pokonalem za 1 pensa. W styczniu mam wylot za taka sama kwote do RZE. Pozdrawiam "ekspertow" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mpiotrek Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.amtbiopharma.com 05.12.08, 09:48 Ja w Lutym lecę do Londynu z Eindhoven za 2 euro centy ze wszystkimi opłatami, a deaw tygodnie później do Barcelony też za dwa eurocentry, ale takie rzeczy to tylko w Ryanair:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 12:31 hehe, forsal zawsze peirwszy;). czuy gazeta sama nie moze zdobywac informacji? co do lotow, to sie nie dziwie, ludzie sie przyzwyczaili do latania i beda bulili za drozsze bilety. cos. takei zycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.aster.pl 05.12.08, 14:23 Rano czytajac portale rzuciła mi sie w oczy ta informacja na forsal.pl No cóz trzeba bedzie pzresiasc sie na pociągi i autobusy ;- ) Odpowiedz Link Zgłoś