Dodaj do ulubionych

Koniec latania za "złotówkę"

IP: *.ip.netia.com.pl 05.12.08, 07:50
Central był spoko!

Mój rekord to Wwa<->Norymberga za 90 PLN pustym samolotem (na pokładzie było
chyba tylu pasażerów co obsługi). ;)
Obserwuj wątek
    • zuzur Norymberga 05.12.08, 08:09
      Poważnie była taka trasa? Nic dziwnego, że padli.
      Mi zdarzyło się latać do Londynu. Pełne samoloty, drogie bilety,
      czasami kłopot z miejscami. Dziwiło mnie, że nie wprowadzają
      dodatkowych lotów.
    • Gość: zirysi Koniec latania za "złotówkę" IP: *.cust.tele2.de 05.12.08, 08:19
      Pan Kadzialka, mija sie z prawda, bardzo powaznie.
    • Gość: Aster Koniec latania za "złotówkę" IP: *.srv.volvo.com 05.12.08, 08:40
      Co za bzdura? Bilety za złotówkę były, nadal są i będą. Wystarczy
      poszukać, można i znaleźć za grosz (pełna opłata) jak się dobrze
      poszuka. Nie siejcie paniki.
      • Gość: lopez Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: 195.117.118.* 05.12.08, 09:33
        naprawdę? to pokaż nam taki bilet, czekamy.
        • Gość: japi Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.12.08, 10:02
          Jakiś miesiąc temu widziałem bilet Wrocław -Bournemouth za 0 zł; opłaty i
          podatki 0 zł. Przy założeniu , że lecimy bez bagażu rejestrowanego, bez
          ubezpieczeń i płacimy kartą Visa Electron to chyba będzie total 0 zł? Ale może
          sie mylę.
          • Gość: Tommy Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: 77.89.152.* 05.12.08, 10:22
            Ryanair. Dokladnie, do konca listopada mozna bylo rezerwowac takie bilety.
            Teraz sa za £5, wiec tez niezle.
            Lece z 2 kumplami na Ibize z Londynu w lutym. Cena 3x0zl :)

            Pozdrawiam
        • imw Re: ... 05.12.08, 10:25
          niedawno były takie promocje u Ryanaira, były bilety po 0,01 zł :)
    • Gość: Proboszcz Koniec latania za "złotówkę" IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.12.08, 08:42
      No i dobrze. Miejsce dziada jest pod Fara z czapka w rece, a nie na
      drugim koncu swiata. Dziad zawsze bedzie dziadem, wiec po kiego ma
      sie szwedac po swiecie za cudze. Swoi sa bogobojni, wiec mu zemrzec
      z glodu nie dadza. Prawda ludkowie?
      • Gość: ludź Nie, nieprawda :P IP: *.enterpol.pl 05.12.08, 10:14
        przykro czytać taki post
    • Gość: xymer czas założyć linię lotniczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 08:49
      przyszły rok zacznie się bez konkurencji, za to z tanią ropą. Rewelacja!

      A propos zarabiania za granicą: www.dobryebook.pl/ebook-51-0291.html
    • Gość: Kaminski Koniec latania za "złotówkę" IP: *.zone4.bethere.co.uk 05.12.08, 09:32
      Wczoraj trase DUB - BHX pokonalem za 1 pensa. W styczniu mam wylot za taka sama
      kwote do RZE. Pozdrawiam "ekspertow" :)
      • Gość: Mpiotrek Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.amtbiopharma.com 05.12.08, 09:48
        Ja w Lutym lecę do Londynu z Eindhoven za 2 euro centy ze wszystkimi opłatami, a
        deaw tygodnie później do Barcelony też za dwa eurocentry, ale takie rzeczy to
        tylko w Ryanair:)
    • Gość: heniek Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 12:31
      hehe, forsal zawsze peirwszy;). czuy gazeta sama nie moze zdobywac informacji?
      co do lotow, to sie nie dziwie, ludzie sie przyzwyczaili do latania i beda
      bulili za drozsze bilety. cos. takei zycie.
    • Gość: antek Re: Koniec latania za "złotówkę" IP: *.aster.pl 05.12.08, 14:23
      Rano czytajac portale rzuciła mi sie w oczy ta informacja na
      forsal.pl No cóz trzeba bedzie pzresiasc sie na pociągi i autobusy ;-
      )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka