07.12.10, 21:43
Witam.Prowadze własną działalnośc gospodarczą jest to firma budowlana która istnieje już dwa lata chciałabym się dowiedziec jak można uzyskac dofinansowanie z UE i gdzie trzeba się udac aby uzyskac informacje o dotacji dla tej branży.Firma powstała z własnych środków nie uzyskując pomocy z urzędów. Proszę o informacje dziękuje.
Obserwuj wątek
    • wosto Re: Fundusze 07.12.10, 23:04
      Możesz ubiegać się o dotację w programie operacyjnym Twojego województwa. Na stronie urzędu marszałkowskiego znajdziesz odsyłacz do odpowiedniej strony www lub sprawdź tu
      www.funduszeeuropejskie.gov.pl
      W niektorych województwach pieniądze się praktycznie skończyły i być może, że nie będzie naboru wniosków o dotację w przyszłym roku.
      Jeśli Twoja firma ma siedzibę na wsi, to możesz skorzystać z PROW - Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw. Prawdopodonie w przyszłym roku będzie kolejny nabór wniosków. Info na stronie www.arimr.gov.pl a i na forum sporo napisano.
      To są dwie główne ścieżki postępowania.
      Oczywiście, możesz też sprecyzować info o Twojej firmie i potrzebach.
      pozdrawiam
    • Gość: Anita Re: Fundusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.10, 12:35
      Jeśli masz pomysł na biznes i chciałbyś skorzystać z dotacji unijnych to polecam K&K Consulting- doradztwo gospodarcze, konsulting. Firma K&K Consulting działa już od 6 lat i w tym czasie pomogła pozyskać wiele dotacji w obrębie różnorodnych obszarów - inwestycyjnych, szkoleniowych czy społecznych. Oprócz tego gwarantuje rzetelną konsultację, doradztwo strategiczne, pomoc w analizie finansowej i uzyskania kredytu.
      • slonce08 Re: Fundusze 23.02.12, 13:09
        Witam,
        mam pytanie odnośnie firmy powstałej z funduszy UE. A mianowicie, osoba zgłosiła pomysł na firmę i wygrała w konkursie organizowanym, przez UE. Warunkiem, jaki miała spełnić było zatrudnienie do końca ubiegłego roku pracownika. Niestety tego nie zrobiła tylko zatrydniła fikcyjnego, a umowę podpisała sam w czyimś imieniu. Co z tym zrobić? I gdzie to zgłosić?
    • Gość: Filip Re: Fundusze IP: *.supermedia.pl 22.03.12, 10:23
      Zależy na co chcesz przeznaczyć środki z dotacji. Jeśli na maszyny to nie ma sprawy, jesli na samochód to trochę gorzej, ale nie jest to niemożliwe. Ja skorzystałem z usług kancelarii KDB Chodorowski i jestem bardzo zadowolony.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka