Dodaj do ulubionych

Żubr wszedł na nowe tory

25.04.09, 10:14
Widzę, że czeska tradycja wchodzi na nasze tory. Pamiętam jak kiedyś jeździł Ex PRIMATOR relacji Praha - Nachod - Mezimesti. Niestety już go nie ma.
Obserwuj wątek
    • Gość: agugu89 Żubr wszedł na nowe tory IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.04.09, 10:31
      Ani mnie to chłodzi, ani ziębi. Pociągami przejechałam całą Polskę i jazda nimi nigdy nie straci swojego charakteru, nawet przez jakąś tam reklamę. A może jak kolej będzie mieć więcej kasy, to dworzec Główny we Wrocławiu odnowi.. <hahaha> pobożne życzenie! ;P
      • Gość: ja Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: 94.254.158.* 25.04.09, 14:40
        macie bardzo ładny dworzec. MacDonalds tez jest OK:-) zapraszam do Gdyni, tu
        dopiero można sie przestraszyć.
        • Gość: es Uwaga uwaga pociąg PKP PR "Lizol" z Łodzi do Wrocł IP: *.gprs.plus.pl 26.04.09, 13:14
          awia odjedzie wyjątkowo z peronu drugiego, podróżnych prosimy o przejście na peron.
      • Gość: wowo Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 17:52
        Pieniądze z tej reklamy zasilą przewoźnika, więc nie będą przeznaczone na remont
        dworców. Raczej na modernizację taboru PR. Też dobrze.
      • Gość: gosciu Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.legnica.vectranet.pl 26.04.09, 19:52
        Prace na Głównym we Wrocławiu już się rozpoczęły
    • Gość: Gosciu Żubr Żubrem ale tu się zmiany w ramówkach szykują IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 10:49
      No to znowu będziemy mieć codzienny, wieczorny festiwal filmów erotycznych w
      praktycznie każdej telewizji, bo ktoś po tej 23-ej musi ten telewizor włączyć i
      oglądać te reklamy piwa.
    • swarozyc Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 11:40
      W tym kraju wszystko sie wokol alkoholu kreci...



      i dupy!
    • Gość: Juras Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 11:41
      Nikomu nie zazdroszczę kilkugodzinnej jazdy pociągiem z zaklejonymi reklamą
      szybami. Jak w puszce. To powinno być zabronione prawem!
      • Gość: wowo Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 17:57
        Pozostaje mieć nadzieję, że reklama nie wpełźnie na szyby. Gdy jadę autobusem z
        zaklejonymi szybami i nie znam okolicy, nie wiem, na którym przystanku mam
        wysiąść, bo ograniczają mi widoczność. Taka reklama przydaje się w słoneczne dni
        - można być w cieniu.
    • Gość: farfocel jeśli poprawi to połączenie między miastami to ok! IP: *.csk.pl 25.04.09, 12:13
      polskie koleje państwowe to dno..i jeśli nawet taki reklamowy sposób coś znieni
      w ich funkcjonowaniu, nawet jesli to tylko dodatkowe połaczenie miedzy miastami
      - to BRAVvvO!!:)
      Bo o punktualności,naprawionym ogrzewaniu,lepszych przedzialach,dworcach
      ..itd...to pomarzyć tylko mozna!!
    • Gość: Gość Brawo pkp IP: *.187.249.75.ip.airbites.pl 25.04.09, 12:15
      U nas w Kraku dawno pomyśleli o takich rozwiązaniach w MPK. Oczywiście nie
      wszystkie autobusy czy tramwaje są oklejone. Oczywiście nie reklamami z dosią
      czy prezerwatywami.

      Wole reklamę na wagonie niż obskurnie łuszczącą się farbę. pozdr
      • lemisiaque Re: Brawo pkp 26.04.09, 11:25
        Powalająca informacja! Padajcie na kolana, narody! W Krakowie autobusy są oklejone reklamami. Och, Ach!

        Jakbyś z tego Krakowa sie ruszył od czasu do czasu, to byś się zorientował, że jest to dość popularne rozwiązanie. Przykre, że w Krakowie zastąpiło łuszczącą się farbę. W moim mieście nic się nie łuszczyło, a reklamy zastępują estetyczne malowanie, które zapewne już na te autobusy nie wróci. Nie wiem, z czego się cieszyć. Co najwyżej zarobku przewoźnika, ale niczego więcej.
    • Gość: ww.zieloni.free.pl Żubr wszedł na nowe tory IP: 148.233.239.* 25.04.09, 12:17
      Patologiczna sprzeczna z prawem reklama
      - w Polsce zakazana jest reklama laczaca dzika przyrode z np.
      alkoholem, bo
      wprowadza w błąd konsumenta co do rzekomej ekologicznosci
      alkoholizmu,
      zasmiecania srodowiska przez pijacych, wypadki, stada tirów rozwozace
      piwsko) a Browar stosujacy przy produkcji amoniak to potencjalna
      zagłada
      polowy Bialegostoku
      • Gość: ps Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: 213.134.187.* 25.04.09, 12:21
        Masz racje! A te tajfuny i huragany po drugiej stronie globy skad sie niby
        biora? Nie ma skutkow bez przyczyny, browary sie do tego przyczyniaja. Zlo sie
        rozprzestrzenia po calym swiecie!
    • Gość: 14410 [...] IP: 148.233.239.* 25.04.09, 12:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • frank.west Re: Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 12:40
        ...co to za wegetarianin co wp*****la schabowe...
    • funstein Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 12:56
      piwo miało sens jako napój leczący nerki i nerwy w czasach,
      gdy było ważone w miedzianych kadziach.

      Teraz to tylko alkohol, barwnik i trochę jęczmienno-chmielowego
      smaku.
    • Gość: przecinek Żubr wszedł na nowe tory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.09, 13:34
      Szczytem jest już to, że w autobusach są ekrany ze spotami reklamowymi.
      Powinno być tak, że albo płace za bilet albo oglądam reklamy.
      Niech ten, kto puszcza i umieszcza reklamy płaci za przejazd, to chętnie
      pojade takim środkiem transportu.
    • rojberek Jak widzę to zaklejanie okien to szlag mnie trafia 25.04.09, 15:40
      ... żeby przynajmniej za ten dyskomfort klient mógł jechać za połowę ceny.
      • Gość: czarna mamba Re: Jak widzę to zaklejanie okien to szlag mnie t IP: *.chello.pl 27.04.09, 15:01
        A ja lubie obserwować trasę!!!
    • danny_boy Re: Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 15:54
      Raz ten badziew piłem i wystarczy. Ale takie są piwa przemysłowe, 7-
      dniowe z koncentratu, jak Tyskie (zresztą to ten sam producent) i
      inny szajs.
      • Gość: Candlekeep Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.09, 08:13
        O to to! Przemysławka i tyle...
    • Gość: Wałek Tymaczasem w klopie cuchnie i brak... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.04.09, 17:58
      ...papieru a na dworcu syf na potegę.
      Pociągiem powinno się jeżdzić szybko i wygodnie. "Didżei" i inne
      podobne wynalazki niech sobie kolejarze wsadzą... do pociągu byle
      jakiego.
    • Gość: bubel Żubr wszedł na nowe tory IP: *.skole.aats.dk 25.04.09, 18:23
      Od dawna się zastanawiałem czemu pociągi nie są tak oklejone jak autobusy i
      tramwaje i proszę - zaczyna się! I popieram całym sercem, niech kolej troche
      zarobi, może trochę pieniędzy na modernizację wpłynie. Istnieje jednak ale... i
      to dość duże - mianowicie zaklejone szyby. Przecież po to wstawione są szyby,
      żby mozna było zobaczyć co jest po drugiej stronie!
      Reklamy tak! Zaklejone szyby - NIE !
      a swoją drogą to PKP ma jeszcze mnóstwo opcji zarobku na reklamach, których nie
      wykorzystuje - chociaż widać już zmiany - np dostałem ostatnio ładną "okładkę"
      na bilet z reklamą.
      Chciałbym tylko, żeby nie zapomnieć o tym co powinno byc najważniejsze - o
      kliencie i jego wygodzie.
      • Gość: jes Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.09, 13:29
        w czechach, nawet w starych pociągach, w przedziałach są wieszane
        reklamy - przeważnie tych ich głupkowatych filmików. Ale w Polsce
        też kiedyś wieszali, tyle, że nie w wymiennych ramach, ale po prostu
        przyklejali na amen i pamiętam n.p. loga pewnej gazety, która nie
        istniała już od lat, a one straszyły chyba do czasu zezłomowania
        składów,
    • ulanzalasem Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 21:41
      Kolej w Polsce tak szybka jak w Indiach ;)
      Szkoda, że jego mordka nie jest na szybie można by ją otwierać :D
    • Gość: podróżnik Chyba żółw wszedł na stare tory IP: 213.155.169.* 25.04.09, 22:23
      Nowoczsna kolej i dobry browar nie reklamują się w ten sposób, nie
      tylko z powodu, że szybkość jazdy wyklucza możliwość odczytania
      przekazu. Ja do żubrem nie pojadę i żubra nie wypiję.
    • Gość: Kelwol Żubr ... Przewozy Region. i tak na dno pójdą IP: 212.75.100.* 25.04.09, 23:49
      wkrótce zaczną zwalniać ludzi (i słusznie -szczególnie z biur) a
      zastąpią ich nowymi -partyjnymi działaczami z PSL !
    • Gość: wolf "Nie" dla zaklejania szyb !!! IP: *.aster.pl 25.04.09, 23:56
      Krótko na temat:
      "Nie" dla zaklejania szyb !!! 15 minut tramwajem zniosę. 2 do 5 godzin
      pociągiem - nie !!!
    • Gość: dron okna zaspawać IP: 57.66.197.* 26.04.09, 04:04
      po co okna, na siłę każdego pasażera upoić piwskiem i będzie spał w każdyc warunkach
    • Gość: ewka a może by tak wymienili drzw na otwieralne?! IP: *.toya.net.pl 26.04.09, 09:15
      jestem raczej niewysoka i raczej szczupła - kiedy ostatnio jechałam
      pośpiesznym na stacji docelowej nikt z kilku stojacych przy drzwiach
      osób nie mógł ich otworzyc (większość kobiet i paru starszych
      panów)!! Dobrze że ktoś z witających mężczyzn zorientował sie w
      sytuacji i otworzył je z zewnątrz! Ja gdybym stała na zewnątrz na
      pewno nie otworzyłabym ich! Drzwi w pociągach dalekobieżnych to
      jakis koszmar i lekceważenie pasażerów!!!!
    • Gość: Maciek A ja jak zwykle o języku artykułu IP: *.r.kbt.pl 26.04.09, 10:12
      "Pasażerowie mogli korzystać z gier wideo, oglądając filmy i
      czytając komiksy" - chyba trzeba mieć do tego niezłe roztrojenie
      jaźni...
    • Gość: Benek Już kilka lat temu wpadłem na ten pomysł !! IP: 83.1.16.* 26.04.09, 11:39
      Skoro malują autobusy i tramwaje to czemu nie mogą malować (obklejać
      reklamami) pociągi ? pociągi są przestarzałe, brudne z zewnątrz, dzięki takiej
      reklamie PKP zarobiła by częściowo na siebie, pociągi wyglądały by weselej i
      ładniej :)
    • Gość: Obywatel Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.09, 12:53
      Kolejny głupi pomysł polskich menedzerów, których jest w polsce
      przewaga. Nie promuje się tych którzy mają świetne i mądre pomysły.
    • Gość: ble Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.09, 13:35
      najlepszą modernizację wg PKP to widziałem koło Bielska - nowiutkie
      wyświetlacze na peronach, ale nie działają, bo żarówki się spaliły i
      nie ma komu wymienić. Czekają na wymianę za 10 lat przy okazji ew.
      kolejnej modernizacji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka