embriao 25.04.09, 10:14 Widzę, że czeska tradycja wchodzi na nasze tory. Pamiętam jak kiedyś jeździł Ex PRIMATOR relacji Praha - Nachod - Mezimesti. Niestety już go nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: agugu89 Żubr wszedł na nowe tory IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.04.09, 10:31 Ani mnie to chłodzi, ani ziębi. Pociągami przejechałam całą Polskę i jazda nimi nigdy nie straci swojego charakteru, nawet przez jakąś tam reklamę. A może jak kolej będzie mieć więcej kasy, to dworzec Główny we Wrocławiu odnowi.. <hahaha> pobożne życzenie! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: 94.254.158.* 25.04.09, 14:40 macie bardzo ładny dworzec. MacDonalds tez jest OK:-) zapraszam do Gdyni, tu dopiero można sie przestraszyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Uwaga uwaga pociąg PKP PR "Lizol" z Łodzi do Wrocł IP: *.gprs.plus.pl 26.04.09, 13:14 awia odjedzie wyjątkowo z peronu drugiego, podróżnych prosimy o przejście na peron. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowo Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 17:52 Pieniądze z tej reklamy zasilą przewoźnika, więc nie będą przeznaczone na remont dworców. Raczej na modernizację taboru PR. Też dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.legnica.vectranet.pl 26.04.09, 19:52 Prace na Głównym we Wrocławiu już się rozpoczęły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosciu Żubr Żubrem ale tu się zmiany w ramówkach szykują IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 10:49 No to znowu będziemy mieć codzienny, wieczorny festiwal filmów erotycznych w praktycznie każdej telewizji, bo ktoś po tej 23-ej musi ten telewizor włączyć i oglądać te reklamy piwa. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 11:40 W tym kraju wszystko sie wokol alkoholu kreci... i dupy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juras Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 11:41 Nikomu nie zazdroszczę kilkugodzinnej jazdy pociągiem z zaklejonymi reklamą szybami. Jak w puszce. To powinno być zabronione prawem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowo Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 17:57 Pozostaje mieć nadzieję, że reklama nie wpełźnie na szyby. Gdy jadę autobusem z zaklejonymi szybami i nie znam okolicy, nie wiem, na którym przystanku mam wysiąść, bo ograniczają mi widoczność. Taka reklama przydaje się w słoneczne dni - można być w cieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farfocel jeśli poprawi to połączenie między miastami to ok! IP: *.csk.pl 25.04.09, 12:13 polskie koleje państwowe to dno..i jeśli nawet taki reklamowy sposób coś znieni w ich funkcjonowaniu, nawet jesli to tylko dodatkowe połaczenie miedzy miastami - to BRAVvvO!!:) Bo o punktualności,naprawionym ogrzewaniu,lepszych przedzialach,dworcach ..itd...to pomarzyć tylko mozna!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Brawo pkp IP: *.187.249.75.ip.airbites.pl 25.04.09, 12:15 U nas w Kraku dawno pomyśleli o takich rozwiązaniach w MPK. Oczywiście nie wszystkie autobusy czy tramwaje są oklejone. Oczywiście nie reklamami z dosią czy prezerwatywami. Wole reklamę na wagonie niż obskurnie łuszczącą się farbę. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
lemisiaque Re: Brawo pkp 26.04.09, 11:25 Powalająca informacja! Padajcie na kolana, narody! W Krakowie autobusy są oklejone reklamami. Och, Ach! Jakbyś z tego Krakowa sie ruszył od czasu do czasu, to byś się zorientował, że jest to dość popularne rozwiązanie. Przykre, że w Krakowie zastąpiło łuszczącą się farbę. W moim mieście nic się nie łuszczyło, a reklamy zastępują estetyczne malowanie, które zapewne już na te autobusy nie wróci. Nie wiem, z czego się cieszyć. Co najwyżej zarobku przewoźnika, ale niczego więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww.zieloni.free.pl Żubr wszedł na nowe tory IP: 148.233.239.* 25.04.09, 12:17 Patologiczna sprzeczna z prawem reklama - w Polsce zakazana jest reklama laczaca dzika przyrode z np. alkoholem, bo wprowadza w błąd konsumenta co do rzekomej ekologicznosci alkoholizmu, zasmiecania srodowiska przez pijacych, wypadki, stada tirów rozwozace piwsko) a Browar stosujacy przy produkcji amoniak to potencjalna zagłada polowy Bialegostoku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ps Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: 213.134.187.* 25.04.09, 12:21 Masz racje! A te tajfuny i huragany po drugiej stronie globy skad sie niby biora? Nie ma skutkow bez przyczyny, browary sie do tego przyczyniaja. Zlo sie rozprzestrzenia po calym swiecie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 14410 [...] IP: 148.233.239.* 25.04.09, 12:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
frank.west Re: Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 12:40 ...co to za wegetarianin co wp*****la schabowe... Odpowiedz Link Zgłoś
funstein Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 12:56 piwo miało sens jako napój leczący nerki i nerwy w czasach, gdy było ważone w miedzianych kadziach. Teraz to tylko alkohol, barwnik i trochę jęczmienno-chmielowego smaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przecinek Żubr wszedł na nowe tory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.09, 13:34 Szczytem jest już to, że w autobusach są ekrany ze spotami reklamowymi. Powinno być tak, że albo płace za bilet albo oglądam reklamy. Niech ten, kto puszcza i umieszcza reklamy płaci za przejazd, to chętnie pojade takim środkiem transportu. Odpowiedz Link Zgłoś
rojberek Jak widzę to zaklejanie okien to szlag mnie trafia 25.04.09, 15:40 ... żeby przynajmniej za ten dyskomfort klient mógł jechać za połowę ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarna mamba Re: Jak widzę to zaklejanie okien to szlag mnie t IP: *.chello.pl 27.04.09, 15:01 A ja lubie obserwować trasę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Re: Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 15:54 Raz ten badziew piłem i wystarczy. Ale takie są piwa przemysłowe, 7- dniowe z koncentratu, jak Tyskie (zresztą to ten sam producent) i inny szajs. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Candlekeep Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.09, 08:13 O to to! Przemysławka i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wałek Tymaczasem w klopie cuchnie i brak... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.04.09, 17:58 ...papieru a na dworcu syf na potegę. Pociągiem powinno się jeżdzić szybko i wygodnie. "Didżei" i inne podobne wynalazki niech sobie kolejarze wsadzą... do pociągu byle jakiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubel Żubr wszedł na nowe tory IP: *.skole.aats.dk 25.04.09, 18:23 Od dawna się zastanawiałem czemu pociągi nie są tak oklejone jak autobusy i tramwaje i proszę - zaczyna się! I popieram całym sercem, niech kolej troche zarobi, może trochę pieniędzy na modernizację wpłynie. Istnieje jednak ale... i to dość duże - mianowicie zaklejone szyby. Przecież po to wstawione są szyby, żby mozna było zobaczyć co jest po drugiej stronie! Reklamy tak! Zaklejone szyby - NIE ! a swoją drogą to PKP ma jeszcze mnóstwo opcji zarobku na reklamach, których nie wykorzystuje - chociaż widać już zmiany - np dostałem ostatnio ładną "okładkę" na bilet z reklamą. Chciałbym tylko, żeby nie zapomnieć o tym co powinno byc najważniejsze - o kliencie i jego wygodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jes Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.09, 13:29 w czechach, nawet w starych pociągach, w przedziałach są wieszane reklamy - przeważnie tych ich głupkowatych filmików. Ale w Polsce też kiedyś wieszali, tyle, że nie w wymiennych ramach, ale po prostu przyklejali na amen i pamiętam n.p. loga pewnej gazety, która nie istniała już od lat, a one straszyły chyba do czasu zezłomowania składów, Odpowiedz Link Zgłoś
ulanzalasem Żubr wszedł na nowe tory 25.04.09, 21:41 Kolej w Polsce tak szybka jak w Indiach ;) Szkoda, że jego mordka nie jest na szybie można by ją otwierać :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podróżnik Chyba żółw wszedł na stare tory IP: 213.155.169.* 25.04.09, 22:23 Nowoczsna kolej i dobry browar nie reklamują się w ten sposób, nie tylko z powodu, że szybkość jazdy wyklucza możliwość odczytania przekazu. Ja do żubrem nie pojadę i żubra nie wypiję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kelwol Żubr ... Przewozy Region. i tak na dno pójdą IP: 212.75.100.* 25.04.09, 23:49 wkrótce zaczną zwalniać ludzi (i słusznie -szczególnie z biur) a zastąpią ich nowymi -partyjnymi działaczami z PSL ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolf "Nie" dla zaklejania szyb !!! IP: *.aster.pl 25.04.09, 23:56 Krótko na temat: "Nie" dla zaklejania szyb !!! 15 minut tramwajem zniosę. 2 do 5 godzin pociągiem - nie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dron okna zaspawać IP: 57.66.197.* 26.04.09, 04:04 po co okna, na siłę każdego pasażera upoić piwskiem i będzie spał w każdyc warunkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewka a może by tak wymienili drzw na otwieralne?! IP: *.toya.net.pl 26.04.09, 09:15 jestem raczej niewysoka i raczej szczupła - kiedy ostatnio jechałam pośpiesznym na stacji docelowej nikt z kilku stojacych przy drzwiach osób nie mógł ich otworzyc (większość kobiet i paru starszych panów)!! Dobrze że ktoś z witających mężczyzn zorientował sie w sytuacji i otworzył je z zewnątrz! Ja gdybym stała na zewnątrz na pewno nie otworzyłabym ich! Drzwi w pociągach dalekobieżnych to jakis koszmar i lekceważenie pasażerów!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek A ja jak zwykle o języku artykułu IP: *.r.kbt.pl 26.04.09, 10:12 "Pasażerowie mogli korzystać z gier wideo, oglądając filmy i czytając komiksy" - chyba trzeba mieć do tego niezłe roztrojenie jaźni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Benek Już kilka lat temu wpadłem na ten pomysł !! IP: 83.1.16.* 26.04.09, 11:39 Skoro malują autobusy i tramwaje to czemu nie mogą malować (obklejać reklamami) pociągi ? pociągi są przestarzałe, brudne z zewnątrz, dzięki takiej reklamie PKP zarobiła by częściowo na siebie, pociągi wyglądały by weselej i ładniej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obywatel Żubr wszedł na nowe tory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.09, 12:53 Kolejny głupi pomysł polskich menedzerów, których jest w polsce przewaga. Nie promuje się tych którzy mają świetne i mądre pomysły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble Re: Żubr wszedł na nowe tory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.09, 13:35 najlepszą modernizację wg PKP to widziałem koło Bielska - nowiutkie wyświetlacze na peronach, ale nie działają, bo żarówki się spaliły i nie ma komu wymienić. Czekają na wymianę za 10 lat przy okazji ew. kolejnej modernizacji. Odpowiedz Link Zgłoś