Dodaj do ulubionych

Duchy. Wierzycie w nie?

    • agatka14415 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 12.11.09, 17:47
      wierze....
    • zigii Re: Duchy. Wierzycie w nie? 12.11.09, 18:02
      we wszystko można wierzyć, byle by nie przesadzać.
      • lamma Re: Duchy. Wierzycie w nie? 12.11.09, 18:09
        to zależy w jakie xdd
        • alanta Re: Duchy. Wierzycie w nie? 17.12.09, 21:01
          lubicie pogrzeby?
          • mweezy Re: Duchy. Wierzycie w nie? 17.12.09, 21:10
            wierzę że istnieją jakieś nadprzyrodzone duchy etc. ; x
            niektórzy mogą mnie wyśmiać , ale wierzę .

            alanto , nie miałam okazji być na żadnym pogrzebie , rodzice nigdy nie chcieli
            mnie zabrać ;3
    • tokio_hotel_483 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 17.12.09, 21:15
      Istnieją z pewnością.W św. zmarłych duch(nieważne kogo,mojej bliskiej osoby;/) był w
      pokoju mojego taty,opowiadał mi i wie że to była właśnie ona,bo lekko był jej cień czy
      coś i taki zimny podmuch.I te pe na bank istnieją.Wierzę że jest zycie po śmierci.
      • alanta Re: Duchy. Wierzycie w nie? 17.12.09, 21:17
        na pogrzeby tez mnie nie zabierają, bo tata nie chce bym oglądała "takie
        rzeczy", chociaż mam już 13 lat i wiele młodszych dzieci chadza na takie
        uroczystości
    • angela3545 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 18.12.09, 21:02
      mama mojej koleznki kiedys wezwała duchy i sie zapytała ile bedzie miała dzieci powiedział 4 - i dobrze
      zapytała sie ile liter bedzie miało jej nazwisko-duch powiedział na 9 liter i dobrze]

      (wzywała ducha jak była w liceum )
      • alanta Re: Duchy. Wierzycie w nie? 20.12.09, 20:45
        nieźle
        • rbd_dul Re: Duchy. Wierzycie w nie? 20.12.09, 21:00
          no to teraz zaczynam się bac scared shock
    • julka_18 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 21.12.09, 17:48
      to prawda.
      istnieją duchy, który opanowują ludzi.
      czasami są to ludzie, którzy je wzywali i nie chcą odejść.
      a czasami do zwykłych ludzi.
      istnieją duchy.
      ale jak się wierzy w Boga to istnieją tylko te dobre.
      trzeba się za nie modlić, jak ci się ukażą.
      to tyle. wink
      ja kiedyś wierzyłam.
      teraz czasami też mam lęki.
      ale wierzę, że co ma się stać to się stanie.
      i wierzę w Boga. wink
      • karola__ Re: Duchy. Wierzycie w nie? 21.12.09, 17:53
        wydaje mi się, że coś w tym jest.
        nikt by sobie przecież od tak nie wymyślał...
        sama nigdy nie miałam do czynienia z duchami
        i mam nadzieję, że nie będe miała. xDD
    • karcio Re: Duchy. Wierzycie w nie? 21.12.09, 17:53
      nie wierzylam do dzisiaj po tym co uslyszalam ;-/
    • bellacullenx No ba !... ^^ 21.12.09, 17:53
      wierze...
      jak i ty chcesz uwieżyć oglądnij w któryś ciemny zimowy wieczór " Klucz do koszmaru"
      ja oglądała... ale wierze i bez tego.
      Spodkałam się, a w domu mojego sąsiada straszy...
      ale uważam ze jeśli nie wywołuje się duchów to jest oki wink)
      Merry Christmas santa i dużżooo prezentprezent
      • aandziulaa Re: No ba !... ^^ 23.12.09, 12:37
        krótko zwięźle i na temat ...
        OCZYWIŚCIE ŻE WIERZE ...
    • kuku_ Re: Duchy. Wierzycie w nie? 23.12.09, 13:02
      wierzę .
      wszelkie dokumenty o zjawiskach paranormalnych oglądam z zafascynowaniem .
      egzorcyzmy to już w ogóle ...
      • charlotte__ Re: Duchy. Wierzycie w nie? 23.12.09, 14:56
        ja wierzę ... nigdy nie miałam
        do czynienia z żadym (chyba ;p)..
        ale tak czy tak wierzę ....

        Wesołych Świątchoinka
    • luciferian Re: Duchy. Wierzycie w nie? 01.01.10, 22:46
      ja wierze, powiem wiecej, wywolywalam kiedys Michaela Jacksona, ale niestety nie chcial ze
      mna rozmawiac, wiecpisalismy sobie na gg : P
      • alanta Re: Duchy. Wierzycie w nie? 03.01.10, 20:42
        hehe
    • obcas duchy a demeony 02.03.10, 08:34
      Duchy jak dla mnie, jako życie po śmierci istnieje. Ale to tam sobie jest i nie straszy. Co innego
      zjawy, które widujemy, tych chyba trzeba sie bać, bo to już raczej nie duchy a jakieś
      demony, skoro mają ingerować w nasze zycie tu na ziemi. o popatrzcie czy to może byc cos
      dobrego:
      video.interia.pl/obejrzyj,film,121613,sortuj,sm,st,121622,pozycja,1,Dolina_szkielet%C
      3%B3w ?
    • airam Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 09:28
      No, I don't belive.indifferent
    • julka_18 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 09:34
      diabeł, który może opętać człowieka? tak.
      egzorcyzmy. nie słyszałaś o tym? są takie
      przypadki. ludzie szarpią się za włosy, prze -
      mawia nimi diabeł. i wtedy pomaga tej osobie
      egzorcysta. trochę takich przypadków jest.
      a ja w nie wierzę, jak naoglądam się jakiś
      bezsensownych horrorów. ale wtedy sobie
      przypominam, że jak wierzę w Boga, to duch
      nie istnieje i mnie nie opęta. pozdrawiam. kiss
      • julka_18 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 09:38
        hmm, tak w sumie jednak, to wierzę... uncertain
        ale wolę o nich nie gadać, itd.
        • igusiaaa Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 09:54
          Ja wierzę... Skoro jest Bóg, to są tez istoty nieczyste...
          A słyszałam o wielu przypadkach...
          Jak byłam mniejsza to bardzo chciałam wywoływać duchy, ale koleżanki się bały i
          nie wyszło... Teraz już nie jestem taka pewna siebie ;]

          Ale raz na wycieczce spałyśmy z kumpelami w jakimś pensjonacie. I chciałyśmy
          wywoływać w jednym pokoju duchy... Już miałyśmy zaczynać, ale nasza koleżanka
          strasznie się przestraszyła i weszła pod kołdrę... Zaczęła płakać i
          histeryzować. Musiałyśmy przerwać. I wtedy zobaczyłyśmy, że latarnia na dworze
          zamrugała, zgasła i się zapaliła. Nie wiem, co to było, ale odechciało nam się
          tych duchów ';]
    • aileen Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 15:11
      nie wierzę.
    • twilight_6 ;/ 02.03.10, 15:21
      ja wierzę!
      mój wujek mi opowiadał że jak pracował w takim starym opuszczonym domu to jak
      odłożył np. młotak a po jakiś 5 minutach chciał go wziąść to już go nie było i
      tak cały czas mu coś ginęło ;/ mówił że dawniej nie wierzył ale teraz już wierzy
      po tym co się tam działo ;/
      ja też wierzę ;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka