zigii Re: Duchy. Wierzycie w nie? 12.11.09, 18:02 we wszystko można wierzyć, byle by nie przesadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Duchy. Wierzycie w nie? 17.12.09, 21:10 wierzę że istnieją jakieś nadprzyrodzone duchy etc. ; x niektórzy mogą mnie wyśmiać , ale wierzę . alanto , nie miałam okazji być na żadnym pogrzebie , rodzice nigdy nie chcieli mnie zabrać ;3 Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 17.12.09, 21:15 Istnieją z pewnością.W św. zmarłych duch(nieważne kogo,mojej bliskiej osoby;/) był w pokoju mojego taty,opowiadał mi i wie że to była właśnie ona,bo lekko był jej cień czy coś i taki zimny podmuch.I te pe na bank istnieją.Wierzę że jest zycie po śmierci. Odpowiedz Link Zgłoś
alanta Re: Duchy. Wierzycie w nie? 17.12.09, 21:17 na pogrzeby tez mnie nie zabierają, bo tata nie chce bym oglądała "takie rzeczy", chociaż mam już 13 lat i wiele młodszych dzieci chadza na takie uroczystości Odpowiedz Link Zgłoś
angela3545 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 18.12.09, 21:02 mama mojej koleznki kiedys wezwała duchy i sie zapytała ile bedzie miała dzieci powiedział 4 - i dobrze zapytała sie ile liter bedzie miało jej nazwisko-duch powiedział na 9 liter i dobrze] (wzywała ducha jak była w liceum ) Odpowiedz Link Zgłoś
rbd_dul Re: Duchy. Wierzycie w nie? 20.12.09, 21:00 no to teraz zaczynam się bac Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 21.12.09, 17:48 to prawda. istnieją duchy, który opanowują ludzi. czasami są to ludzie, którzy je wzywali i nie chcą odejść. a czasami do zwykłych ludzi. istnieją duchy. ale jak się wierzy w Boga to istnieją tylko te dobre. trzeba się za nie modlić, jak ci się ukażą. to tyle. ja kiedyś wierzyłam. teraz czasami też mam lęki. ale wierzę, że co ma się stać to się stanie. i wierzę w Boga. Odpowiedz Link Zgłoś
karola__ Re: Duchy. Wierzycie w nie? 21.12.09, 17:53 wydaje mi się, że coś w tym jest. nikt by sobie przecież od tak nie wymyślał... sama nigdy nie miałam do czynienia z duchami i mam nadzieję, że nie będe miała. xDD Odpowiedz Link Zgłoś
karcio Re: Duchy. Wierzycie w nie? 21.12.09, 17:53 nie wierzylam do dzisiaj po tym co uslyszalam ;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
bellacullenx No ba !... ^^ 21.12.09, 17:53 wierze... jak i ty chcesz uwieżyć oglądnij w któryś ciemny zimowy wieczór " Klucz do koszmaru" ja oglądała... ale wierze i bez tego. Spodkałam się, a w domu mojego sąsiada straszy... ale uważam ze jeśli nie wywołuje się duchów to jest oki ) Merry Christmas i dużżooo Odpowiedz Link Zgłoś
aandziulaa Re: No ba !... ^^ 23.12.09, 12:37 krótko zwięźle i na temat ... OCZYWIŚCIE ŻE WIERZE ... Odpowiedz Link Zgłoś
kuku_ Re: Duchy. Wierzycie w nie? 23.12.09, 13:02 wierzę . wszelkie dokumenty o zjawiskach paranormalnych oglądam z zafascynowaniem . egzorcyzmy to już w ogóle ... Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Duchy. Wierzycie w nie? 23.12.09, 14:56 ja wierzę ... nigdy nie miałam do czynienia z żadym (chyba ;p).. ale tak czy tak wierzę .... Wesołych Świąt Odpowiedz Link Zgłoś
luciferian Re: Duchy. Wierzycie w nie? 01.01.10, 22:46 ja wierze, powiem wiecej, wywolywalam kiedys Michaela Jacksona, ale niestety nie chcial ze mna rozmawiac, wiecpisalismy sobie na gg : P Odpowiedz Link Zgłoś
obcas duchy a demeony 02.03.10, 08:34 Duchy jak dla mnie, jako życie po śmierci istnieje. Ale to tam sobie jest i nie straszy. Co innego zjawy, które widujemy, tych chyba trzeba sie bać, bo to już raczej nie duchy a jakieś demony, skoro mają ingerować w nasze zycie tu na ziemi. o popatrzcie czy to może byc cos dobrego: video.interia.pl/obejrzyj,film,121613,sortuj,sm,st,121622,pozycja,1,Dolina_szkielet%C 3%B3w ? Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 09:34 diabeł, który może opętać człowieka? tak. egzorcyzmy. nie słyszałaś o tym? są takie przypadki. ludzie szarpią się za włosy, prze - mawia nimi diabeł. i wtedy pomaga tej osobie egzorcysta. trochę takich przypadków jest. a ja w nie wierzę, jak naoglądam się jakiś bezsensownych horrorów. ale wtedy sobie przypominam, że jak wierzę w Boga, to duch nie istnieje i mnie nie opęta. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 09:38 hmm, tak w sumie jednak, to wierzę... ale wolę o nich nie gadać, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
igusiaaa Re: Duchy. Wierzycie w nie? 02.03.10, 09:54 Ja wierzę... Skoro jest Bóg, to są tez istoty nieczyste... A słyszałam o wielu przypadkach... Jak byłam mniejsza to bardzo chciałam wywoływać duchy, ale koleżanki się bały i nie wyszło... Teraz już nie jestem taka pewna siebie ;] Ale raz na wycieczce spałyśmy z kumpelami w jakimś pensjonacie. I chciałyśmy wywoływać w jednym pokoju duchy... Już miałyśmy zaczynać, ale nasza koleżanka strasznie się przestraszyła i weszła pod kołdrę... Zaczęła płakać i histeryzować. Musiałyśmy przerwać. I wtedy zobaczyłyśmy, że latarnia na dworze zamrugała, zgasła i się zapaliła. Nie wiem, co to było, ale odechciało nam się tych duchów ';] Odpowiedz Link Zgłoś
twilight_6 ;/ 02.03.10, 15:21 ja wierzę! mój wujek mi opowiadał że jak pracował w takim starym opuszczonym domu to jak odłożył np. młotak a po jakiś 5 minutach chciał go wziąść to już go nie było i tak cały czas mu coś ginęło ;/ mówił że dawniej nie wierzył ale teraz już wierzy po tym co się tam działo ;/ ja też wierzę ;/ Odpowiedz Link Zgłoś