Selena i David to wiadomo najlepsi przyjaciele.
Ale czy tylko ? Mnóstwo fotek razem, wspólne wypady..
Obydwoje mają dodali na myspace tą fote :

(żeby nie było że to nie David ;-D )
co myślicie ? to wielka ściema ? czy może ich coś na serio łączy ?
w sumie fajnie razem wyglądają..a David ( Henrie ) jest słodki ^^