kukis2 20.12.09, 13:31 www.kotek.pl/forum/02,3004,104550411,104550411,ladnie_czy_brzydko_tylka_szczerze.html ona jest super Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paulinusia4 Re: ona 20.12.09, 13:42 nie dawajcie takich bzdur na oficjalnym, bo jane_ nie może kasować -.- a ty kukis nie mogłeś się wypowiedzieć przy tamtym wątku? co? Odpowiedz Link Zgłoś
paulinusia4 Re: ona 20.12.09, 13:47 i fajnie ; / dziś już szczęśliwa nie będę ; / te wątki o twiterze mnie przytłaczają ; / rozwalę zaraz monitor ; / ale mi trochee szkoda ; / Odpowiedz Link Zgłoś
klakierzyca Re: ona 20.12.09, 13:51 Dziwne, ale skojarzyło mi się, że ten kukis2 to ta anka... że to jedna i ta sama osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
klakierzyca Re: ona 20.12.09, 14:03 ta... jaka anka... piszesz 'ona jest super', a teraz jaka anka? no taa.. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
klakierzyca Re: ona 20.12.09, 14:01 ha xD teraz kukis2 chicho siedzi :] ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
anka2291 Re: ona 20.12.09, 14:04 aha juz wiem o co ci chodzi że niby ja jetem tą anką..a to dobre Odpowiedz Link Zgłoś
klakierzyca Re: ona 20.12.09, 14:11 anka2291 napisał(a): > aha juz wiem o co ci chodzi że niby ja jetem tą anką..a to dobre anka2291 już wiemy, że jesteś kukis2... ta wypowiedzieć wszystko wyjaśnia. ^^ pomyliłaś konta i napisałaś z anki zamiast z kukis. hehe Odpowiedz Link Zgłoś
ashley_miley Re: ona 23.12.09, 10:43 klakierzyca napisał(a): > anka2291 napisał(a): > > > aha juz wiem o co ci chodzi że niby ja jetem tą anką..a to dobre > > > anka2291 już wiemy, że jesteś kukis2... ta wypowiedzieć wszystko wyjaśnia. ^^ p > omyliłaś konta i napisałaś z anki zamiast z kukis. hehe dokladnie ;p Odpowiedz Link Zgłoś
ardnaskela Re: ona 20.12.09, 14:08 Jasne. Jakiś 18-stoletni chłopak specjalnie założył na kotku konto, żeby napisać ance, że świetnie śpiewa. (nie podważam jej głosu) A już 3 minuty potem ta anka akurat jako pierwsza napisała odpowiedź na ten komentarz. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: ona 20.12.09, 14:14 ardnaskela, jaka ty jestes mądra. też mam podobne zdanie do ciebie. a jeśli nawet anka coś tam i kukis są innym osobami to niezłe podlizywanie. xd. jak dla mnie dziewczyna za bardzo kopiuje demi. sama lepiej nie umię, ale mi sie nie podoba jej wykonanie. i nie pisz w oficjalnym, jane_ nie może usuwać. Odpowiedz Link Zgłoś
pepu Re: ona 23.12.09, 09:52 Boże czy wy nie przestaniecie o niej pisać? duzo watków było wiec ten jest nie potrzeby . nie chodzi mi to ze mi sie nie podoba tylko ze nie potrzebnie sie wysilasz z podawaniem lingu. juz wszyscy wiedza o niej wiec nie musisz sie krzywdzic! Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Tsaa 23.12.09, 10:29 Yhym zrobiłaś nowe konto , stworzyłąś wątek żeby się wyreklamować swoim głosem . Weszłaś na drugie konto podlizałaś się . I myślisz że reszta napisze że jesteś 8 cudem świata ? Nie no sory dla mnie to dziwne . ; / a tak w ogóle to mi głośniki nie działają zabardzo i ledwo słychac . ; / Odpowiedz Link Zgłoś