20.12.09, 13:31
www.kotek.pl/forum/02,3004,104550411,104550411,ladnie_czy_brzydko_tylka_szczerze.html
ona jest super
smilesmilesmilesmilesmile
Obserwuj wątek
    • anka2291 Re: ona 20.12.09, 13:34
      o dzięki że tak uważaszsmile
      • kukis2 Re: ona 20.12.09, 13:38
        ja tylko pisze jak mysle jestes super
    • paulinusia4 Re: ona 20.12.09, 13:42
      nie dawajcie takich bzdur na oficjalnym, bo jane_ nie może kasować -.-
      a ty kukis nie mogłeś się wypowiedzieć przy tamtym wątku? co?
      • kukis2 Re: ona 20.12.09, 13:43
        nie denerwuj się tak bo złośc piekności szkodziwink)smilesmile
        • paulinusia4 Re: ona 20.12.09, 13:47
          i fajnie ; /
          dziś już szczęśliwa nie będę ; /
          te wątki o twiterze mnie przytłaczają ; /
          rozwalę zaraz monitor ; /
          ale mi trochee szkoda ; /
          • kukis2 Re: ona 20.12.09, 13:50
            heheh rozumiem czego szkodasmilesmilesmile
          • klakierzyca Re: ona 20.12.09, 13:51
            Dziwne, ale skojarzyło mi się, że ten kukis2 to ta anka... że to jedna i ta sama osoba. suspicious
            • cyrusmiley Re: ona 20.12.09, 13:58
              `klakierzyca mi też xD
              POZDRO ;P
              • kukis2 Re: ona 20.12.09, 14:00
                jaka anka??
                • klakierzyca Re: ona 20.12.09, 14:03
                  ta... jaka anka... piszesz 'ona jest super', a teraz jaka anka? no taa.. ;D
              • klakierzyca Re: ona 20.12.09, 14:01
                ha xD teraz kukis2 chicho siedzi :] ciekawe...
    • anka2291 Re: ona 20.12.09, 14:04
      aha juz wiem o co ci chodzi że niby ja jetem tą anką..a to dobre
      • klakierzyca Re: ona 20.12.09, 14:06
        właśnie się zdemaskowałaś, kocie tongue_out
        • anka2291 Re: ona 20.12.09, 14:07
          fajnie..jestemanką mi to tam pasuje...mogę być
      • klakierzyca Re: ona 20.12.09, 14:11
        anka2291 napisał(a):

        > aha juz wiem o co ci chodzi że niby ja jetem tą anką..a to dobre



        anka2291 już wiemy, że jesteś kukis2... ta wypowiedzieć wszystko wyjaśnia. ^^ pomyliłaś konta i napisałaś z anki zamiast z kukis. hehe suspicious
        • ashley_miley Re: ona 23.12.09, 10:43
          klakierzyca napisał(a):

          > anka2291 napisał(a):
          >
          > > aha juz wiem o co ci chodzi że niby ja jetem tą anką..a to dobre

          >
          >
          > anka2291 już wiemy, że jesteś kukis2... ta wypowiedzieć wszystko wyjaśnia. ^^ p
          > omyliłaś konta i napisałaś z anki zamiast z kukis. hehe

          dokladnie ;p piwo
    • ardnaskela Re: ona 20.12.09, 14:08
      Jasne.
      Jakiś 18-stoletni chłopak specjalnie założył na kotku konto, żeby napisać ance, że świetnie
      śpiewa. (nie podważam jej głosu) A już 3 minuty potem ta anka akurat jako pierwsza
      napisała odpowiedź na ten komentarz.
      • lady_cat Re: ona 20.12.09, 14:14
        ardnaskela, jaka ty jestes mądra.
        też mam podobne zdanie do ciebie.
        a jeśli nawet anka coś tam i kukis są
        innym osobami to niezłe podlizywanie. xd.
        jak dla mnie dziewczyna za bardzo kopiuje demi.
        sama lepiej nie umię, ale mi sie nie podoba jej wykonanie.
        i nie pisz w oficjalnym, jane_ nie może usuwać.
        • dream Re: ona 20.12.09, 14:58
          Haha. Jakie dziecko. xD
          Zaśmiecasz tylko forum.. tongue_out
    • pepu Re: ona 23.12.09, 09:52
      Boże czy wy nie przestaniecie o niej pisać? duzo watków było wiec ten jest nie
      potrzeby . nie chodzi mi to ze mi sie nie podoba tylko ze nie potrzebnie sie
      wysilasz z podawaniem lingu. juz wszyscy wiedza o niej wiec nie musisz sie
      krzywdzic!
      • sysiek4444 Tsaa 23.12.09, 10:29
        Yhym zrobiłaś nowe konto , stworzyłąś wątek żeby się wyreklamować swoim głosem .
        Weszłaś na drugie konto podlizałaś się .
        I myślisz że reszta napisze że jesteś 8 cudem świata ?
        Nie no sory dla mnie to dziwne . ; /
        a tak w ogóle to mi głośniki nie działają zabardzo i ledwo słychac . ; /
    • lamma Re: 23.12.09, 10:30
      też się cieszę - . -

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka