Dodaj do ulubionych

Ja jemu to powiedzieć ?

13.02.10, 12:08
Zastanawiam się , jak powiedzieć chłopakowi, że go kocham?
Obserwuj wątek
    • cukierkowa09 Re: Jak jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:08
      Jak*
    • stop_the_world Jak jemu to powiedzieć , ? 13.02.10, 12:10
      wprost ,
      • jeleniowa1 Re: Jak jemu to powiedzieć , ? 13.02.10, 12:15
        normalnie smile
    • zwariowany_xd OMG 13.02.10, 12:10
      Ile było już takich wątków ? 1000 nie wystarczy ? szukaj pod innym tytułem a
      znajdziesz...
      • koralowa . 13.02.10, 12:13
        `.Pomyśleć, że świat się kręci...
      • secrets c ; 13.02.10, 12:14
        wyślij mu list ale nie podpisuj się , że to ty . najlepiej wyślij jeszcze dziś . będziesz miała
        ulgę , że mu to powiedziałaś . a po jakimś czasie oswajaj się z myślą , że powiesz mu to
        wprost i powiedz kiedy nabierzesz już pewności . najlepiej jak będziecie sam na sam . c :
        • amazinga Re: c ; 13.02.10, 12:20
          Wprost, ale tam żeby go nie spłoszyć.
          Musi być odpowiednia chwila.
          Powiedz kiedy będziesz pewna, że to odpowiedni moment.
    • bershka_ Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:18
      normalnie, na luzie. najlepiej nie przez sms'a, telefon czy GG tylko w real'u, na żywca big_grin
    • g_o_s_i_a Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:22
      Nie jestem ekspertką od spraw sercowych...
    • frydka Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:22
      Radośc oczu jest początkiem miłościArystoteles
      Spójrz znacząco;]
    • lady_cat Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:26
      ja bm mu dała to na waletynce .
      idź, zamknij oczy, postaw na wyczucie i to mu powiedz .
      tylko, nie pomyl osób, a zresztą . . .
    • irreplaceable Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:26
      normalnie - k o c h a m c i ę . xd
      • cukierkowa09 Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:57
        Szczerze mówiąc , powiedziałabym jemu wprost KOCHAM CIĘ,
        ale biję się jego reakcji. ;/
        • cukierkowa09 Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:57
          Boję* sciana
    • failien_ Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 13:15
      jutro masz walentynki ?
    • cathylinton ... ee ... 13.02.10, 13:20
      szczerze Ci powiem, że nie wiem.
      kurdee noo .
      strasznie trudna sprawa .
      nie seryjnie nie mam pomysłu.
      ale chyba lepiej Ci będzie przez gadu.
      tak zacznij temat o uczuciach np. udawaj zdenerwowanie jak się zapyta czemu taka
      wkur.wiona jesteś, to mu powiedz, że jakiś chłopak koleżanki coś tam jej zrobił i coś tam. i
      zapytaj go czy on Ci tak nigdy nie zrobi ... i może później samo pójdziee .. xd
      kurdee nwm . ; p
      ale powodzenia życzę . ; ****
      • miqusia Re: ... ee ... 13.02.10, 13:36
        Proponuję "Kocham Cię".




        Dobra, wiem, że nie łatwo. Popatrz w oczy ładnie, to dużo wyrazi.
    • aguuusia4 Oh heh... 13.02.10, 13:33
      Ja bym to zrobiła prosto. Jeśli znacie się dobrze to podejdź do niego zagadaj i powiedz:
      Kocham Cię. Ja tak zrobiłam. Nie jest tak źle. Jeśli z nim gadasz to znak, że coś do siebie
      macie, a jeśli nie to podejdź do niego przedstaw się i powiedz mu. Jeśli tego nie zrobisz to
      będziesz żałowała tego do końca życia, więc odważ się i to zrób.
    • goldgirl Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 13:35
      jeśli się boisz to jeszcze nie mów, uśmiechaj się do niego, pokaż mu, że go
      lubisz a potem się zobaczy kiss
      • virginkaa Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 13:42
        Na początku jakieś drobne znaki: mrugnięcie okiem albo uśmiech itp.

        Od razu nie wyskakuj z tekstem "Kocham Cię" bo czy to normalne, po jakimś czasie. Gdy on też się z Tobą oswoi smile
    • asiula1997 Re: Ja jemu to powiedzieć ?! 13.02.10, 13:41
      dziewczyno jutro walentynki!
      sprawa wygląda następująco; wyślesz mu anonimową walentynkę,
      w poniedziałek w szkole do niego zagadasz i będziesz udawać dobrą kumpelę i zaczniesz się
      do niego uśmiechać, a potem.. zobaczysz że zacznie się coś dziać. ;DD
    • michaelmontana Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 15:47
      Walij prosto z mostu
    • playgiirl Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 18:21
      Prosto z mostu , tak najlepiej . ; ))))))
      • wyobraznia Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 18:37
        - kocham cię? ; o
    • miss_mimi094 Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 21:35
      powidz np. ze nie jest dla cb tylko przyjacielm!
      • miss_mimi094 Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 21:35
        miss_mimi094 napisał(a):

        > powidz np. ze nie jest dla cb tylko przyjacielem!

        powiedz*
    • kardolina Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 21:38
      nie mów mu, a przynajmniej nie od razu, bo go wystraszysz. najpierw się z nim
      dobrze zapoznaj i jakiś kontakt utrzymujcie. potem znajdzie się odpowiednia chwila.
    • sweety_miley ;// 14.02.10, 01:13
      boziu ale problem ;/// o chodzenie sie zapytaj jeśli mu sie podobasz to sie
      zgodzi a jesli nie to powie o tym kolegom i bedzie beka ale raz sie zyje trzeba
      próbowac ;]]
    • elen Re: Ja jemu to powiedzieć ? 14.02.10, 11:06
      a ty na pewno go kochasz?
      jesteś tego pewna na 100%?

      pomyśl dłużej, bo takie wyznanie to nie byle co...
      • cukierkowa09 Re: Ja jemu to powiedzieć ? 14.02.10, 18:43
        Przed chwilą napisałam jemu, ze go bardzo, bardzo lubię i że mi się bardzo
        podoba..i on powiedział, że on tez xD
    • monx37 Re: Ja jemu to powiedzieć ? 14.02.10, 19:36
      Najlepiej w prost ! Ale wiesz ja bym chłopakowi prosto w oczy nie powiedziała żę go
      kocham napisz mu na gg. albo na nk.
    • zigii Re: Ja jemu to powiedzieć ? 15.02.10, 17:29
      'kocham cię. pocałuj mnie, wyjdź za mnie, chcę mieć z tobą dzieci, chcę umrzeć
      osok ciebie'. najskuteczniejsze. santa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka