cukierkowa09 13.02.10, 12:08 Zastanawiam się , jak powiedzieć chłopakowi, że go kocham? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwariowany_xd OMG 13.02.10, 12:10 Ile było już takich wątków ? 1000 nie wystarczy ? szukaj pod innym tytułem a znajdziesz... Odpowiedz Link Zgłoś
secrets c ; 13.02.10, 12:14 wyślij mu list ale nie podpisuj się , że to ty . najlepiej wyślij jeszcze dziś . będziesz miała ulgę , że mu to powiedziałaś . a po jakimś czasie oswajaj się z myślą , że powiesz mu to wprost i powiedz kiedy nabierzesz już pewności . najlepiej jak będziecie sam na sam . c : Odpowiedz Link Zgłoś
amazinga Re: c ; 13.02.10, 12:20 Wprost, ale tam żeby go nie spłoszyć. Musi być odpowiednia chwila. Powiedz kiedy będziesz pewna, że to odpowiedni moment. Odpowiedz Link Zgłoś
bershka_ Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:18 normalnie, na luzie. najlepiej nie przez sms'a, telefon czy GG tylko w real'u, na żywca Odpowiedz Link Zgłoś
g_o_s_i_a Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:22 Nie jestem ekspertką od spraw sercowych... Odpowiedz Link Zgłoś
frydka Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:22 Radośc oczu jest początkiem miłościArystoteles Spójrz znacząco;] Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:26 ja bm mu dała to na waletynce . idź, zamknij oczy, postaw na wyczucie i to mu powiedz . tylko, nie pomyl osób, a zresztą . . . Odpowiedz Link Zgłoś
irreplaceable Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:26 normalnie - k o c h a m c i ę . xd Odpowiedz Link Zgłoś
cukierkowa09 Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 12:57 Szczerze mówiąc , powiedziałabym jemu wprost KOCHAM CIĘ, ale biję się jego reakcji. ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
cathylinton ... ee ... 13.02.10, 13:20 szczerze Ci powiem, że nie wiem. kurdee noo . strasznie trudna sprawa . nie seryjnie nie mam pomysłu. ale chyba lepiej Ci będzie przez gadu. tak zacznij temat o uczuciach np. udawaj zdenerwowanie jak się zapyta czemu taka wkur.wiona jesteś, to mu powiedz, że jakiś chłopak koleżanki coś tam jej zrobił i coś tam. i zapytaj go czy on Ci tak nigdy nie zrobi ... i może później samo pójdziee .. xd kurdee nwm . ; p ale powodzenia życzę . ; **** Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: ... ee ... 13.02.10, 13:36 Proponuję "Kocham Cię". Dobra, wiem, że nie łatwo. Popatrz w oczy ładnie, to dużo wyrazi. Odpowiedz Link Zgłoś
aguuusia4 Oh heh... 13.02.10, 13:33 Ja bym to zrobiła prosto. Jeśli znacie się dobrze to podejdź do niego zagadaj i powiedz: Kocham Cię. Ja tak zrobiłam. Nie jest tak źle. Jeśli z nim gadasz to znak, że coś do siebie macie, a jeśli nie to podejdź do niego przedstaw się i powiedz mu. Jeśli tego nie zrobisz to będziesz żałowała tego do końca życia, więc odważ się i to zrób. Odpowiedz Link Zgłoś
goldgirl Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 13:35 jeśli się boisz to jeszcze nie mów, uśmiechaj się do niego, pokaż mu, że go lubisz a potem się zobaczy Odpowiedz Link Zgłoś
virginkaa Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 13:42 Na początku jakieś drobne znaki: mrugnięcie okiem albo uśmiech itp. Od razu nie wyskakuj z tekstem "Kocham Cię" bo czy to normalne, po jakimś czasie. Gdy on też się z Tobą oswoi Odpowiedz Link Zgłoś
asiula1997 Re: Ja jemu to powiedzieć ?! 13.02.10, 13:41 dziewczyno jutro walentynki! sprawa wygląda następująco; wyślesz mu anonimową walentynkę, w poniedziałek w szkole do niego zagadasz i będziesz udawać dobrą kumpelę i zaczniesz się do niego uśmiechać, a potem.. zobaczysz że zacznie się coś dziać. ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
playgiirl Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 18:21 Prosto z mostu , tak najlepiej . ; )))))) Odpowiedz Link Zgłoś
miss_mimi094 Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 21:35 powidz np. ze nie jest dla cb tylko przyjacielm! Odpowiedz Link Zgłoś
miss_mimi094 Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 21:35 miss_mimi094 napisał(a): > powidz np. ze nie jest dla cb tylko przyjacielem! powiedz* Odpowiedz Link Zgłoś
kardolina Re: Ja jemu to powiedzieć ? 13.02.10, 21:38 nie mów mu, a przynajmniej nie od razu, bo go wystraszysz. najpierw się z nim dobrze zapoznaj i jakiś kontakt utrzymujcie. potem znajdzie się odpowiednia chwila. Odpowiedz Link Zgłoś
sweety_miley ;// 14.02.10, 01:13 boziu ale problem ;/// o chodzenie sie zapytaj jeśli mu sie podobasz to sie zgodzi a jesli nie to powie o tym kolegom i bedzie beka ale raz sie zyje trzeba próbowac ;]] Odpowiedz Link Zgłoś
elen Re: Ja jemu to powiedzieć ? 14.02.10, 11:06 a ty na pewno go kochasz? jesteś tego pewna na 100%? pomyśl dłużej, bo takie wyznanie to nie byle co... Odpowiedz Link Zgłoś
cukierkowa09 Re: Ja jemu to powiedzieć ? 14.02.10, 18:43 Przed chwilą napisałam jemu, ze go bardzo, bardzo lubię i że mi się bardzo podoba..i on powiedział, że on tez xD Odpowiedz Link Zgłoś
monx37 Re: Ja jemu to powiedzieć ? 14.02.10, 19:36 Najlepiej w prost ! Ale wiesz ja bym chłopakowi prosto w oczy nie powiedziała żę go kocham napisz mu na gg. albo na nk. Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: Ja jemu to powiedzieć ? 15.02.10, 17:29 'kocham cię. pocałuj mnie, wyjdź za mnie, chcę mieć z tobą dzieci, chcę umrzeć osok ciebie'. najskuteczniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś