give Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:44 zależy kogo. ja osobiście miałam dużo różnych manii na różne znane osóbki. była beyonce, miley nawet, jonasy , jesse mccartney, shakira, rihanna itd. ale chyba justina timberlake`a nigdy nie zapomne. ;* Odpowiedz Link Zgłoś
joe19 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:44 Postaram sie pamietać Odpowiedz Link Zgłoś
hipiska.xd Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:44 Heeh, moja mama pamięta . XD Więc ja też na pewno bd . ; P Odpowiedz Link Zgłoś
pepusia Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:45 NIGDY W ŻYCIU !!! Jak można zapomnieć o takim ciachu jak Justin Bieber Odpowiedz Link Zgłoś
dismay12 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:53 Myślę, że tak. Słuchałam już wielu muzyków, również wiele zespołów mnie zafascynowało. Ale było to tylko chwilowe. Od trzech lat słucham jednak Within Temptation i myślę, że będę o nich pamiętać. Przywiązałam się do ich muzyki, udało mi się kupić płyty, byłam na ich koncertach. Pokochałam głos Sharon, teksty piosenek napisane przez nią są mi doskonale znane. Mam nadzieję, że o nich niezapomnę. Byłoby to chyba trudne, zważając na to, że dwie ściany obklejone są ich plakatami i zdjęciami, wszędzie również walają się bluzy i gadżety z WT. Odpowiedz Link Zgłoś
robertita Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:45 Jestem pewna, że nie zapomnę RBD! Kocham ich ponad wszystko To oni zmienili moje życie, zmienili mnie... Nikomu nie zawdzięczam tak dużo... RBD para siempre en mi corazon Odpowiedz Link Zgłoś
karoola.006 a weeź .. 24.02.10, 18:45 moim zdaniem , to są gwiazdy ''kotkowe'' , naprawdę to nie są takimi ogromnymi sławami . znaczy .. zależy kto , bo np. Rihannę , Beyonce , Roberta P , Taylora L , Taylor S czy Kristen S to może prędzej , ale nie zdaje mi się , że resztę zapamiętam . ; / . Za dawnych czasów były ''mocniejsze'' gwiazdy . xd dlatego idę w stronę znanych a`la AC/DC czy Michaela Jacksona . Odpowiedz Link Zgłoś
kaajul Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:46 Ja zawsze..... Napewno Ashley, Selena, Grupa ope,BEP A i ja mam wielu idoli mało znanych (koszykarzy) z Energa Czarni Słupsk. Niektórzy już dawno nie grają , a ja ciągle oglądam ich foty sprzed 5 lat jak bronili niebiesko-czarno-czerwonych. TAK, NA ZAWSZE ICH ZAPAMIĘTAM Odpowiedz Link Zgłoś
sweety_miley no tak ;] 24.02.10, 18:46 no pewnie ze tak ;] kto wiee....za pare lat to moze nawet sie z nimi zapoznamy xDD ale w bajki nie wierze ... chociaz ;D Odpowiedz Link Zgłoś
blender Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:46 mam nadzieje że tak, o ile pamięć i mój gust mnie nie zawiedzie c: Odpowiedz Link Zgłoś
theblackone. Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:46 Owszem. Takich ludzi się nie zapomina. Odpowiedz Link Zgłoś
kaajul Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:47 Ja zawsze..... Napewno Ashley, Selena, Grupa ope,BEP A i ja mam wielu idoli mało znanych (koszykarzy) z Energa Czarni Słupsk. Niektórzy już dawno nie grają , a ja ciągle oglądam ich foty sprzed 5 lat jak bronili niebiesko-czarno-czerwonych. TAK, NA ZAWSZE ICH ZAPAMIĘTAM: Odpowiedz Link Zgłoś
aguuusia4 JB 4ever! 24.02.10, 18:47 Ja nie zamierzam zapomnieć.. Nigdy! Będę słuchała muzyki Jonas Brothers do śmierci. Znudzi mi się? Trudno będę się męczyła xd. Należy się im trochę poświęcenia za to, że oni się dla nas poświęcili ;p. Odpowiedz Link Zgłoś
rossalonde Jasnee ! : ) 24.02.10, 18:47 Zawsze będę o nich pamiętała ! I będę dzieciom o nich opowiadać, jaka to kiedyś była muzyka . Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka Re: Jasnee ! : ) 24.02.10, 18:51 wiesz? Czasem się zastanawiam nad tym tematem xD. Spróbuję nie zapomnieć . Będę im opowidała , jaka to wojna na kocie sie działa , że anty Fani TH wieżdżali na nich , lub odwrotnie hah x d. Jakie to słówka się używało . I to jak szalałam/szaleje za Jonaskamyy i kupuję płyty i wszystko co z nimi było x D . Odpowiedz Link Zgłoś
kiki97kiki Tak.! 24.02.10, 18:49 Ja też będę się starała się nie zapomnieć o nich.! Są najlepsi.! Odpowiedz Link Zgłoś
stefxd Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:49 jasne,że tak. jeżeli 'coś' sprawiło mi wiele radości, to tego się nie zapomina do końca życia,a co dopiero za 20 lat ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
karcia354 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:49 taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!! jakie pytanie jasne że będę Odpowiedz Link Zgłoś
ada_suliszewo Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 19:37 Hehe. ;d zależy kogo. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
hania123 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:49 Napewno A najbardziej tych najlepszeych Odpowiedz Link Zgłoś
pati_fan_us5 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 19:29 Ooo, oczywiście... Na pewno nie zapomne mego Rycha XD Odpowiedz Link Zgłoś
loves_vampire11 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:50 będę się starała żeby nie zapomnieć ale pewnie i tak zapomne bo wtedy po pierwsze będą już inni znani piosenkarze a ja już bede starsza i nie będzie interesować mnie taka muzyka jak interesuje mnie teraz ;/ przykre ale pewnie prawdziwe !! Odpowiedz Link Zgłoś
kusy505 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:50 Ba że będe pamiętać za dwadzieścia lat to ja już będę żoną Billa xDD Odpowiedz Link Zgłoś
olgx Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:50 a skąd moge wiedzieć co bedzie za 20 lat? Odpowiedz Link Zgłoś
ashleyka19 Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 19:04 może myślę że jak jest to ktoś bardzo utalentowany i wpływowy w historii filmu ,lub muzyki to tak Odpowiedz Link Zgłoś
sandra_jonas Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:50 pewnie ze bede pamietac!! Jonas Brothers zmieniło całe moje zycie i podejscie do muzyki!! zawsze interesowałam sie muzyką jednak dzieki nim zrozumiałam naprawde jaja jest muzyka dla mnie wazna! zawsze ich bede pamietała! bo są nieziemscyy i jedynii w moim sercu zajmują bardzo wazne mniejsceeee!!<<333 Odpowiedz Link Zgłoś
freakynatalie Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 19:07 oczywiscie ze bede pamietac ;D Do dzis pamietam idoli z mojego dziecinstwa zaczelo sie od Iglesjasa po przez Us5 PCD Miley itd.. A teraz i mysle ze juz na zawsze moimi idolami sa Joanas Brothers. I wiem ze o nich nie zapomne bo to oni nauczyli mnie jak patrzec na muzyke jakie trzeba miec do niej podejscie.Kiedys tez sluchalam muzyki elektrycznej ale zapomnialam on niej i dziekij bogu Bo ta muzyka byla bez sensu nie podnosila na duchu nie otwierala oczu i nieoddawala emocji Teraz wiem ze dobra i prawdziw amuzyka to muzyka z sensem dobrym tekstem i muzyka. Piosenka nie jest dobra jezeli tekst jest zly. Chocbym niewiem jaka muzyke do niej dali to nie bedzie dobra. Nigdy nie zapomne ludzi ktorzy nauczyli mnie praktycznie wszystkiego o muzyce i pokazali jak ja kochac.Dziekij nim pokochalam muzyke ;* Odpowiedz Link Zgłoś
jazzmine Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:51 Będę pamiętała pewnie z imienia i nazwiska , będę kojarzyła fakty i muzykę , ale fanką już nie będę . , do dziś nie mogę uwierzyć , że np. byłam fanką dody ) Odpowiedz Link Zgłoś
brothers_ Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:52 Podejrzewam , ze będę o nich pamiętać na pewno nie wszystkich tytułów piosenek o ile wgl choć 1 . Ale zawsze będzie wspomnienie , że jakiś zespół był : ) Wiem , że u mnie "fascynacja" Jonas Brothers to nie jest na 5 min bo znam siebie . Uwielbiam ich mogłabym dużo wymienić za co . I na pewno nie należę do tych ,że jak się pojawi ktoś nowy możliwe , że lepszy to od razu pobiegnę do tamtych , a JB pójdzie w odstawkę . Oni będą dla mnie nr 1 zawsze , bynajmniej przez dłuższy czas . Dla przykładu ich Troje kiedyś był na nich szał teraz to już o nich nie słychać ,ale zrobili furorę i ich piosenki są nadal śpiewane ,nadal czuję do tego zespołu sentyment .; ) Ale jednak JB mają w sobie to coś .; d Odpowiedz Link Zgłoś
sweetdziunia Re: Czy za 20-lat będziecie pamiętac swoich idoli 24.02.10, 18:52 hmm.. ja najbardziej szaleję za 50centem, Rihanną i Avril Lavigne myślę, że ich zapamiętam, dlaczego? bo lubię ich od 1 klasy podstawówki, teraz pójdę do gimnazjum, a nadal b.często ich słucham. To samo Ich Troje i Gosia Andrzejewicz, jeszcze za czasów przedszkola znałam wszystkie ich teksty piosenek - nadal znam choć lekkie luki mam ale nie zapomniałam o nich Odpowiedz Link Zgłoś