Dodaj do ulubionych

Demi Lovato - Natural Woman (cover)

24.02.10, 00:19
No więc Demi na jakimś koncercie ( nie wiem , nie śledzę jej 'kariery' ale to mi się wyjątkowo spodobało wink) zaśpiewała piosenkę Natural Woman Arethy Franklin , strasznie mi się ta wersja spodobała mimo że fakt faktem - oryginałowi nie dorówna ;D

www.youtube.com/watch?v=SvgGt8SH1Fo
Jak myślicie , poradziła sobie ? (:
Obserwuj wątek
    • demily33 Re: Demi Lovato - Natural Woman (cover) 27.02.10, 12:10
      Demi poradziła sobie wspaniale ale i tak wolę jej własne kawałki kiss
      • razzo Demi Lovato - Natural Woman (cover) 27.02.10, 12:22
        nie mam ochoty słuchać, przykro mi. c:
    • yzz. D. Lovato - Natural Woman 23.03.10, 21:07
      Niesamowicie! Jaki ona ma głos. Cudowna jest ta wersja, a Demi poradziła
      sobie świetnie. Fajnie byłoby gdyby nagrała tę piosenkę w studiu.
      • sleepy_ taak (; 23.03.10, 21:12
        dokładnie ! ale są małe szanse pewnie , a szkoda . chciałabym ją usłyszeć w piosence AT LAST - ETTY JAMES ! o boże . ma świetny głos o,o
        • panna_muminkowa . 23.03.10, 21:16
          dobrze jej poszło .
          • diamond_girl12 Re: . 23.03.10, 21:18
            Piękniesmile.
    • olgx Re: Demi Lovato - Natural Woman (cover) 23.03.10, 21:21
      ładnie wink)
    • miss_pauline Re: Demi Lovato - Natural Woman (cover) 23.03.10, 21:24
      Nie przepadam za nią, ale muszę przyznać, ze śpiewa cudownie. Bardzo dobrze
      poradziła sobie z tą piosenką..smile
      • jonas1139 Re: Demi Lovato - Natural Woman (cover) 04.04.10, 14:53
        nie chce mi sie oglądaać
        • harrypotter_fan to po co tu wchodzisz ? -,- 01.06.10, 22:59
    • selenka89 Re: Demi Lovato - Natural Woman (cover) 08.05.10, 13:48
      Poradziła sobie wspaniale
    • laseczka54 Re: Demi Lovato - Natural Woman (cover) 09.05.10, 17:33
      myśle że tak smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka