No więc Demi na jakimś koncercie ( nie wiem , nie śledzę jej 'kariery' ale to mi się wyjątkowo spodobało

) zaśpiewała piosenkę Natural Woman Arethy Franklin , strasznie mi się ta wersja spodobała mimo że fakt faktem - oryginałowi nie dorówna ;D
www.youtube.com/watch?v=SvgGt8SH1Fo
Jak myślicie , poradziła sobie ? (: