marzycielkaaa_ Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 07:41 Charlotta ja również zgadzam się z tobą w 100%. Polska wcale nie jest zła! Ja jestem dumna, ze tu mieszkam i nie chcialabym się wyprowadzać!!! Fajnie że ktoś wpadł na pomysł aby napisać taki artykuł Oby tylko Kotek to napisał..... Odpowiedz Link Zgłoś
olacja12 Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 08:35 Kocham Polskę i w ogóle ... ale nie oszukujmy się że w innych państwach są większe możliwości rozwoju i wgl... Niestety ale taka jest prawda Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 10:27 Zgadzam się z Tobą. Większość ludzi nie szanuje już Polski, jest tylko zapatrzona w tą Amerykę. Chcecie się wyprowadzić to jazda, nikt tu was ku*wa (za przeproszeniem) nie trzyma. Założę się że połowa z was która tak kocha tą Amerykę by się tam nie wyprowadziła. Nie pasuje Wam? To proszę jechać do tej waszej zakichanej Ameryki. Oni nie mają być z czego dumni, co prawda też walczyli nie podległość ale to my mamy bogatszą historię i mamy być z czego dumi, z tego że jesteśmy Polakami. Nie wiem dlaczego tak nie cierpicie Polski, a dlaczego wielbicie Amerykę. Dlatego że tam jest pełno sztucznych gwiazdek Disneya (nie mówię o wszystkich). Jeśli przeczyta to ktoś kto tak ubóstwia Amerkę to niech napiszę mi 5 rzeczy dlaczego ją uwielbia, i 10 rzeczy która Ameryka ma a my nie mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
leanne Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 11:09 Tak o czytam i... Boże, jak wy lubicie srac na własne gniazdo! Zacznijmy od tego: co powoduje, że chcecie tam się przeprowadzic? Myślę, że filmy tak wam przycmiły rozum, że nie widzicie nic poza takim `American Dream`. I wiecie, co wam jeszcze powiem? Nieliczni z was tam wyjadą i zdobędą godną pracę. Większośc tych postów to próżne gadanie. Założę się, że ciężko będzie wam znaleźc coś w Polsce. Bo kto przyjmie gderającego marudę? Swoją drogą, kiedyś chcę pojechac, żeby zobaczyc, czy rzeczywiście jest tak różowo. Może jako exchange student? Odpowiedz Link Zgłoś
werka197 !!!! ;) 24.03.10, 10:37 tak jak napisalam w komentarzu tam tak tobie tutaj napisze ... ZNAM wiele ludzi w stanach i oni uwazaja ze stany to zadupie , nawet jesli nie sa biedni a wrecz przeciwnie to i tak to jest zadupie ... GRUBASY , BIEDA ... a na filmach wszystko takie piekne ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 Re: ja lubie polske 24.03.10, 11:09 przecież mamy tu morze, jeziora, góry itd. i nie jest tak zanieczyszczony jak USA Odpowiedz Link Zgłoś
chimera Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 11:17 Zgadzam się z Tobą Trzeba być patriotą to okropne jak ludzie piszą tak o własnej ojczyźnie, a w Ameryce wcale nie jest tak dobrze pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
leanne patriotą można byc za granicą... 24.03.10, 11:46 Patriotą można byc także za granicą. Informowac ludzi z takiej Ameryki, że Polska nie leży na Grenlandii, że nie wszyscy są pijakami. Pomyślcie, to tak mało... Pomyślcie. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 13:40 kurde, charlotta - zgadzam się z Tobą . dla tych rozpuszczonych gówniar ameryka to wielki raj . dla mnie mogą oni wyjeżdżać, po co nam taki ktoś w kraju ? w Polsce wiele przydałoy się zmienić, zresztą jak i wszędzie . ale bez przesady - ameryka to nie jest wielki raj. tak jak jane- zresztą napisała, w usa mają problemy z rządem. i to nie małe problemy. ale dużo kÓl dzieci chce być w usa, by zobaczyć miley, albo sell. < 3, [ haah ] Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 13:45 Niestety niektórzy ludzie staczają się. Smutne i prawdziwe. Więcej tego nie skomentuję. aż zabrakło mi słów Odpowiedz Link Zgłoś
yourbadream Ocziwiście, że to sensu nie miało! 24.03.10, 13:46 Śmierć twojego dziadka za ojczyznę nie miała żadnego sensu. Żadna śmierć za kraj jest bezsensowna. Wszędzie jest tak samo: rządzą ludzie, niedoskonali ludzie, a ich rządy są nieudolne. Każdy chce tylko więcej i więcej. Prezydenci w czasie wojny nie ryzykują życiem, tylko naiwni ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
szpilka_ echh.. 24.03.10, 15:42 Jak sobie to poczytałam , to myśle jedno : połowa teraźniejszej młodzieży to dzieci neo. Tak, jak juz ktoś wspomniał, USA uwielbiacie dlatego że są tam gwiazdki Disneya, taka Miley albo kto tam jeszcze. A wiecie jak żyje tam biedniejsza cześć kraju? I myślicie, że jak tam są bogacze , to mają wszystko : dom , samochód , kupe kasy na nauke itp. a są szczęśliwi ? Nie sądzę . Polska może i jest biedniejsza ,ale większość ludzi cieszy się że tu mieszkają i są szcześliwi mimo iz mieszkają w tej 'gównianej Polsce' Kiedyś młodzież oddała by zycie za ojczyznę, a wy oddalibyście ją od razu. Odpowiedz Link Zgłoś
kiskowa Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 15:48 I całkowicie się z tobą zgadzam. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja04053 Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:08 To, czy lubimy Polskę, a czy chcemy się z niej wyprowadzić, to dwie różne rzeczy... To moje zdanie: Jeżeli chodzi w Polsce o politykę, to to wolę zostawić bez komentarza... Jeżeli chodzi o Polskie gwiazdy, to pod tym względem jesteśmy do tyłu/do dupy/zacofani.. Jeżeli chodzi o Polski sport, to jesteśmy do przodu. Sportowców moim zdaniem mamy super. Ja mogłabym zostać w Polsce. Ona nie różni się niczym od innych krajów. Dlaczego jest gorsza? Bo w niej mieszkamy?? A LUDZI JEDNYM "KOTKOWYM" WĄTKIEM NIE NAWRÓCISZ. Oooo... Odkryłam Amerykę... xD A tak na serio to moje zdanie. Ale z drugiej strony dzieci i ryby głosu nie mają Odpowiedz Link Zgłoś
vivisis Re: kiedy to prawda <: USA RLZ <3 24.03.10, 19:04 czenu rzadzi??? Bo seriale dla dzieci si tam krci? Odpowiedz Link Zgłoś
ciapolka Re: kiedy to prawda <: USA RLZ <3 24.03.10, 19:07 no ale ogólnie przez to też że oglnie jest lepszy i ogolnie duzo ludzi tam jest, duzo slaw, duzo fajnych piosenek, duzo fajnych krajobrazow... ogolnie wole USA Odpowiedz Link Zgłoś
elf97 Re: brak słów . . . 24.03.10, 19:11 niektórzy już naprawdę nie wiedzą co piszą zgadzam się w 100 % z tobą tak jak napisałam w temacie brak słów dla takich ludzi którzy przezywają własną ojczyzne może Polska to nie jest najlepszy kraj ale uszanujmy to że tu się urodziliśmy i tu mieszkamy Odpowiedz Link Zgłoś
sandra6565 Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:11 czasem piszą że polska jest zacofana że jest mało koncertów kurcze u nasz jest Poland i są polskie gwiazdy a u nich Ameryka i są amerykańskie gwiazdy halu to tu nie piszczcie że nie ma koncertów waszych gwiazdek bo my polska nie Ameryka my tu nie mamy np. paramore i co potniecie się z tego powodu PS. do tych co chcą wyjechać:a se jedźcie ale będziecie się jąkać jak nie będziecie umiały ich języka ale będzie super nie? życzę powodzenia i papa wypchajcie się Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:23 tez jestem patriotką i się z tobą zgadzam, a Ci co myślą, że Ameryka to nie wiadomo co to się mylą, USA to faktycznie fajny kraj kiedyś chciałabym tam pojechać, ale nie mam takiego wyobrażenia o Ameryce, że to tylko imprezy i super auta. Trzeba kochać swój własny kraj, bo walczyli o nią nasi przodkowie, mamy piękną historię i piękne krajobrazy, dbajmy o nią. Odpowiedz Link Zgłoś
nearlaify Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:34 kiedy Polak nie narzekał, powie mi ktoś? strasznie to irytujące jak beznadziejne potrafi być młode polskie społeczeństwo. wolny kraj - tak, możecie się swobodnie wypowiadać, ale nie bluźnić! nie rozumiecie tej różnicy? wróćcie się do podstawówki. poza tym, charlotta - należą ci się duże brawa za ten mądry wątek. żałuję, że sama nie wpadłam na taki pomysł i trzymam kciuki, by kotek poczynił w związku z tym jakieś kroki. Odpowiedz Link Zgłoś
demiiselena18 Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:30 No cóż... widzę, że każda ma inne zdanie... A ja jestem dwubiegunowa Bardzo chciałabym zobaczyć takie miasta jak Nowy Jork, Los Angeles czy Washington, ale... ...tylko zobaczyć. Kocham Polskę. Oczywiście przyznaję rację, że w Polsce brakuje rzeczy, które w Stanach są normalne jak np. drużyny szkolne, cheerleaderki <jeśli u Was w szkołach jest coś takiego to sorry, ale u mnie nie ma> czy codzienne koncerty gwiazd, ale moim zdaniem można się bez tego obyć. Nie zapominajmy o ludziach, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę. Mam nadzieję, że moja wypowiedź choć długa zostanie przeczytana i niektóre osoby przyznają mi rację Pozdrowienia Dziewczyny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ridiculous Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:32 Nie widzę żadnego powodu by jakikolwiek kraj nazywać "gównem". Szczególnie swój ojczysty. Nie rozumiem czemu tyle osób obraża nasz kraj. Nie jest bogaty co w żadnym stopniu nie czyni go "wsią". Rozumiem, że USA jest miejscem, gdzie część z nas widzi spełnienie swoich marzeń. Mimo to, nie powinniśmy obrażać Polski. To tu nasi przodkowie ginęli za wolność. Chcieli by nasz kraj ojczysty stał na równi z innymi. A teraz pojawiają się osoby, które obejrzą 2,3 amerykańskie filmy i myślą, że tam jest lepiej. Nie mówię tu o ludziach, którzy potrafią rozsądnie uzasadnić swój wybór. Sama chciałabym zwiedzić świat a może nawet się gdzieś przeprowadzić. Irytują mnie jednak osoby, które chcą wyjechać do USA, bo "tam jest więcej gwiazd". Brawo. Poza tym niestety widzimy same wady w Polsce a zagranica wydaje nam się spełnieniem marzeń. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
holiday Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:34 Radzę przystopować z negatywami bo póki co mieszkacie w Polsce i cieszcie się. Odpowiedz Link Zgłoś
magda_black Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:37 Strasznie mnie wkurza jak ktoś pisze : "Polacy to nieroby, niechluje" itp. , albo Amerykanie są zapatrzeni w siebie, mają Polaków za nic. Nie można oceniać narodu jako całości. Przecież każdy obywatel jest inny. Niektórzy Polacy to nieroby, OK, ale tak samo jak niektórzy obywatele USA, Francji, Hiszpanii. Polska służba zdrowia szwankuje, OK, ale uwierzcie mi tak samo jest w USA, Włoszech, Wielkiej Brytanii Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzch4ever Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:38 Polska to zacofane głupie gówno!!! U.S.A Rządziło,rządzi i rządzić będzie K.P.W??? Odpowiedz Link Zgłoś
rozyczka ym do chorych psychicznie osób do kochaja usa 24.03.10, 19:45 Drogie niektóre dzieci kochane jak się czyta wasze wypowiedzi to nie wiadomo czy się śmiać z głupoty czy płakać że niektórzy ludzie żyją światem filmów. Tak jak tu juz kilka osób wspomniało Polska nie jest idealna ale miedzy innymi przez to jacy ludzi ja tworzą właśnie tacy jak wy którzy tylko chszanią jak tu jest okropnie a gdzie indziej cudownie.Polska ma dużo wad ,ale niektóre kraje maja więcej.Posłuchajcie trochę ludzi nawet tych z zagranicy jak ładnie wypowiadają sie o Polsce ,że to na prawdę piękny kraj i warto go odwiedzić ze polskie mazury to jeden z cudów swata ze mamy swoja na prawdę fajna kulturę zupełnie inna niż inne państwa można by tak wiele wymieniać.A za wadę największa uważacie to ze gwiazdeczki z usa nie przyjeżdżają do polski?nie przyjeżdżają bo może jest im za daleko polskie firmy czy rząd(bo nie wiem kto płaci za te koncerty przepraszam)nie chce im płacić bo nie widzi sensu?mogą tez nie przyjeżdżają z powodu takich ludzi jak wy pojada do USA i im nagadają jaka Polska jest okropna to sie później nie dziwcie. Co do Ameryki uważam ze jest na prawdę zryta,amerykanie sa głupi bo sie do szkoł nie przykładają,uważacie ze taki luz jest dobry ale potem zobaczycie jak sie to odbija na życiu(przy okazji moglibyście zacząć chodzić na historie i posłuchać ile Europa Polsce zawdzięcza),poza tym wystarczy posłuchać takich amerykanów czy tych gwiazdek amerykańskich jaka maja zryta psychikę,ja nie wiem do końca czemu tak jest nie byłam tam ale cos w tym jest bo to nie jest normalne.Myślicie ze tam tak łatwo spełniać marzenia moze i owszem ale jak jest cos z byt łatwo droga to jest to nic nie warte,Polsce naharujesz sie jak wół ale wiesz ze jest to tego warte i inni beda Cie za to cenic bo wiedza jak było ciezko a tam nikt nie zauważy bo będzie wiedział ze kazdy moze to łatwo zdobyc.Juz nie wspomnę o przestępczości... Poza tym jak sie nie podoba Polska to wypierdalać do usa i zamknac mordy bo pisanie takich rzeczy na ojczyzn swiadczy o tym ze siedzicie 24h i oglądacie hanne montane do szkoły chodzić to moze cos zrozumiecie!! Odpowiedz Link Zgłoś
rozyczka Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:49 zmierzch4ever napisał(a): > Polska to zacofane głupie gówno!!! > > U.S.A Rządziło,rządzi i rządzić będzie > > > K.P.W??? moja pani ze szkoły w klasie podstawowej 1-3 tak mówiła "kpw" więc sądzę że i do takiej klasy gdzieś chodzisz wiec napisze grzecznie. proszę Cie dziecko nie wypowiadaj się w ten sposób jeśli nie wiesz nic ani o jednym ani o 2 kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
ridiculous @zmierzch4ever 24.03.10, 19:49 @zmierzch4ever Pragnę zauważyć, że Twój post znajduje się poniżej oczekiwanego przeze mnie poziomu. Pozwolę sobie stwierdzić, że od tej historycznej chwili większość użytkowników Kotka będzie uważało Cię za osobę głupią. Możesz mi wyjaśnić sens Twojego jakże obszernego postu, proszę? Osoba żyjąca w tym "zacofanym głupim gównie" nie potrafi zrozumieć Twojego toku myślenia i spojrzenia na świat. Odpowiedz Link Zgłoś
lorente Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:55 Wstyd za takich jak ty.. ; // Ile ty masz lat? 3 ? Odpowiedz Link Zgłoś
dacey Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:45 tsaa : x. wielu ludzi zapomina kim jest ; / . np wyjeżdżając za granicę ; o . przykład ? Anja Rubik . Zmieniła imię z ANIA na ANJA . I gada z przedziwnym akcentem . Ludzie potrafią wysiedzieć za granicą wiele lat i nie zapominają języka . A niektórzy po miesiącu 'nie mówią po polskiemu' . lol . Odpowiedz Link Zgłoś
marzycielkaaa_ Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:48 Diamond_girl12- dałaś super komentarz, zgadzam się z tobą Ty to masz łeb xdd Odpowiedz Link Zgłoś
magda_black Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 19:48 zmierzch4ever jeśli już wyrażasz swoje zdanie to jakoś inteligentnie je uzasadnij żeby utrzymać odpowiedni poziom dyskusji. Bo to jak piszesz źle świadczy i o Tobie i USA chociaż Stany to piękny kraj i nic do niego nie mam, chociaż oczywiście kocham Polske Odpowiedz Link Zgłoś
seksonthebeach re 24.03.10, 19:57 Polska rlz !! nie rozumiem dlaczego niektórzy " Polacy" mówią ,że to gówno itp. ; / jeszcze kiedyś będzie tak ,że będziecie dumni z tego ,że jesteście z Polski . może i niektórzy Polacy są mało tolerancyjni itp. ale to się powoli zmienia, z resztą podczas II wojny światowej Stany Zjednoczone nie poniosły prawie żadnych strat ; / a nasz kraj? bylismy jednym z najbardziej poszkodowanym z krajów ,my próbowaliśmy go odbudowywać a w tym czasie Ameryka się rozwijała , więc . . . no xD pff. Fan Polska <3 się troche wymądrzyłam ale cużż ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
rossalonde w 100% zgadzam się ! 24.03.10, 20:04 Mój ojciec mieszka w Stanach , Często do niego latam .... Wszyscy którzy tak wyrarzaja się o Polsce , Znają USA tylko od strony Hollywood . Tam nie jest takie pięknie jak wam się wydaje ! Odpowiedz Link Zgłoś
pati2505 Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 20:05 Ja (można tak powiedzieć)jestem "rozdarta".Owszem Polska jest cudownym miejscem,chociaż ja mieszkam w bardzo małym mieście ale widzę że naprawdę zaczyna się zmieniać na lepsze. Nie jestem nie wiadomo jaką patriotką ale uwielbiam jak babcia mi opowiada o tym jak było kiedy była wojna (i wgl o rzeczach związanych z Polską). Jednak zamieszkać w USA jest moim marzeniem ponieważ są tam większe możliwości na rozwijanie się(i z góry mówię że nie chodzi mi o edukację szkolna,lecz o rozwijanie swoich talentów itp.) Gratuluje osobom,które mówią że Polska to GÓWNO są naprawdę bardzo inteligentne.Mi zdarza się czasami powiedzieć że jej nienawidzę ,ale to pod wpływem emocji. A jeżeli jakieś idiotki myślą że życie tam jest jak w HSM czy podobnych filmach to gratuluję wam waszej tępoty DZIECI. Radze wam obejrzeć film pt.-"13" tam jest pokazane życie nastolatek(oczywiście nie wszystkich,ale na 100% jest bardziej realistyczne). Mimo to że Polska jest cudownym i pięknym krajem mam nadzieję że uda mi się stąd wyjechać na stałe to USA. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna. Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 20:49 Może nie lubię bardzo Polski, ale jednak tu się urodziłam. Nie wiem jak jest w U.S.A ... Z tego co wiem nie jest tak słit i kul jak na filmach. Życie to nie film... Jeśli, każdy będzie chcieć wyprowadzić się do Ameryki to połowa ludzi będzie bezrobotna. Przecież Polska nie jest taka zła, a Ameryka nie jest taki cudownym krajem . . . Odpowiedz Link Zgłoś
selena_disney Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 20:45 Masz rację charlotta. Polska jest świetnym, pięknym krajem, doceńmy go a nie uważajmy go za gorszego pod tym względem, że jest mniejsza czy mniej znana. Takie gwiazdy jak np. Ke$ha czy Jake T.Austin też mają w sobie polską krew, chwalą się tym, znają wartość. Najgorsze jest fakt, że Polskę krytykują głównie zasmarkani bogacze, egoiści, którzy dostają wszystko czego chcą i chcą więcej i więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
halucynek. Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 28.03.10, 16:10 selena_disney napisał(a): > Masz rację charlotta. Polska jest świetnym, pięknym krajem, doceńmy go a nie > uważajmy go za gorszego pod tym względem, że jest mniejsza czy mniej znana. > Takie gwiazdy jak np. Ke$ha czy Jake T.Austin też mają w sobie polską krew, > chwalą się tym, znają wartość. Najgorsze jest fakt, że Polskę krytykują głównie > zasmarkani bogacze, egoiści, którzy dostają wszystko czego chcą i chcą więcej i > więcej. starsz się być mądra ? bo ci nie wychodzi -_- od kiedy Ke$ha czy Austin mają polskie korzenie ? ; oo Odpowiedz Link Zgłoś
simpson Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 24.03.10, 20:52 Fanka zmierzchu uważa Polskę za gówno. Ach tak, a Zmierzch to cały świat, bo Ameryka, bo gra w nim "piękny" (hłe-hłe) pattinson. Pff. Nie uważam USA za gorsze od Polski, ale wcale nie lepsze. Patrzcie, co wywołała Ameryka-antyfani i fani Biebera, Seleny, Miley piszą tylko o nich na forum. Czasem warto i tak popatrzeć A tak na marginesie nie lubię zmierzchu i nie zamierzam zamieszkać w Ameryce i wieszać plakatów patinsona na ścianie. Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzch4ever Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 25.03.10, 14:37 ja po prostu nienawidzę Polski i tak było jest będzie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rozyczka Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 25.03.10, 20:58 to zachowaj to dla siebie szczególnie z tak niskim poziomem jaki pokazujesz bo nie da sie z Toba porozmawiać masz argumentów tylko wrzucasz... Odpowiedz Link Zgłoś
rozyczka Re: KOTKU, PROSZĘ, wejdź tu.... 25.03.10, 20:59 rozyczka napisał(a): > to zachowaj to dla siebie szczególnie z tak niskim poziomem jaki pokazujesz bo > nie da sie z Toba porozmawiać masz argumentów tylko wrzucasz... nie masz* Odpowiedz Link Zgłoś