kasia1512 26.03.10, 16:06 Co wolicie Pepsi czy Coca Colę ?? Jak coś to wątek z nudóww a jak się nie podoba to koszyczek ! ;D Sorry jak było Piszcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pauluu Re: Pepsi & Coca Cola ;) 26.04.10, 00:28 Dla mnie praktycznie bez różnicy ; p Odpowiedz Link Zgłoś
mania14 Re: Pepsi & Coca Cola ;) 26.04.10, 15:18 Ja lubię i to, i to, a szczególnie Pepsi Twist i Cherry Coke Odpowiedz Link Zgłoś
mroweczka_xxx Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 16:15 hmmm... po pepsi się w głowie piepsy a po coli pierd.oli więc sama nie wiem ;D Odpowiedz Link Zgłoś
purplee Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 16:59 Coca Cola. pepsi jest podobna ale jednak dla mnie to nie to samo Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 16:23 Cola i pepsi to nie to samo. są podobne ale nie są. jednakże wolę pepsi , a jeśli chodzi o cole to uwielbiam cytrynową . <3 Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka759 Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 16:28 podobne , w sumie ;p . ale wybieram Pepsi ;D . Odpowiedz Link Zgłoś
ashley24 Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 16:30 W sumie to się za bardzo nie różni, ale wole pepsi Odpowiedz Link Zgłoś
frutella_xd Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 16:37 Nie wiem ! Lubię pepsi twist i cherry coke ale chyba pepsi ;p Odpowiedz Link Zgłoś
dulce_ Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 16:44 pepsi. <3 choć uwielbiam też coca colę cherry. <3 shaki. <3 Odpowiedz Link Zgłoś
alice087 Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 17:02 od jakiegoś czasu unikam tych napojów ale wolę colę Odpowiedz Link Zgłoś
alyson96 Re: Pepsi vs Coca Cola 26.04.10, 01:24 Mi Cola i Pepsi tak samo smakują . ; p Odpowiedz Link Zgłoś
margola. Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 17:16 a dla mnie i Cola i Pepsi mają ten sam smak :o Odpowiedz Link Zgłoś
werka197 Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 17:08 dla mnie to to samo xD pepsi pocniejsza chyba . Odpowiedz Link Zgłoś
kakaa13 Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 17:13 a mi to obojetne , ale wole pepsi xd Odpowiedz Link Zgłoś
blondbrunetka Re: Pepsi vs Coca Cola 26.03.10, 17:22 pepsi jest sto razy lepsza ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: COLA<3 26.03.10, 19:31 Coca Cola. Bo pepsi jest dla mnie za słodka... a niby ten sam smak. Odpowiedz Link Zgłoś
vhyf_ Re: pepsi 123456789 26.03.10, 20:03 chyba pepsi chociaż niby podobne ale pepsi no takie lepsze . Odpowiedz Link Zgłoś