Dodaj do ulubionych

Avatar czy Alicja w Krainie czarów ?

27.03.10, 21:54
co wolicie. ?

ja zdecydowanie Alicję.
Avatar to była jakaś totalna porażka. Oglądając ten film myślałam że usnę .
Obserwuj wątek
    • fantabuu Alicja . 27.03.10, 21:57
      ^^
    • ciapolka Avatar!! 27.03.10, 21:59
      nie obchodza mnie jakieś kreskówki z ksiazki
      A Avatar nawet pobił Titanica ; /
      • szukajmnie Re: Avatar!! 27.03.10, 22:02
        Avatar tongue_out Alicji co prawda nie oglądałam ale zwiastun mnie nie przekonał smile
        • miles11 Re: Avatar!! 03.04.10, 22:37
          droga pauliska1212 cóż miałam zupełnie odwrotnie to na Alicji spałam i nie
          porównuj tego do siebie
          • niqe Re: Avatar!! 03.04.10, 23:18
            miles11 napisał(a):

            > droga pauliska1212 cóż miałam zupełnie odwrotnie to na Alicji spałam i nie
            > porównuj tego do siebie

            Czemu nie porównywać skoro obie pozycje są filmami i obie bazują na baśniach i fantastyce ? To jak najbardziej trafione porównanie.
            A skoro spałaś na Alicji to cud że jeszcze nie zapadłaś w śpiączke bo Avatar to już szczyt NUDY.
    • truuu Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:00
      ym.. Alicję.

      Ale szczerze mówiąc wątek uważam za zbędny ;p
    • haditaa Alicjaa 27.03.10, 22:00
      • duuumi Avatar ! 27.03.10, 22:05
        Dla mnie Alicja, to porażka >.<
        Jakoś mnie to nie zaciekawiło.
        Avatar, to swietny film ! : * .
    • 92loco92 Jasne ze Avataaaaar .!!!!! 27.03.10, 22:09
      serce
    • whateverxdd Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:12
      Avatar ;P
      Alicja jakos mnie nie zachwycila xd
    • ksiezniczka_w Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:13
      Mam takie samo zdanie co ty. Wole Alicje big_grin.
      PS To mój wątek.
      www.kotek.pl/forum/02,3006,109297643,109297643,Snobka_.html
    • pysiaj98 Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:15
      Alicja w Krainie czarów
    • dacey Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:16
      nie oglądałam Alicji : p. hueh : d. ale Avatar jest mega boski ; * . Fakt , na
      początku nuda. Ale gdy się kończył , marzyłam , żeby trwał dalej : *
    • scarletrose Alicja! 27.03.10, 22:18
      Oczywiście, że Alicja. Avatar jest trochę przereklamowany na mój gust.
    • kitty Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:21
      Trudno porównywać tak różne filmy. W ogóle trudno jest coś porównywać, ale nie o tym.

      Za efekty Avatar. ( mój wybór mógł być ukierunkowany ze względu na kino, na avatarze
      byłam w imaxie, na alicji w multikinie)
      Za fabułę, aktorów,scenografię,kostiumy, wszystko Alicję.
    • ptyskaxd Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:23
      Alicja<
    • maffie Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:25
      wolę Alicję. Avatar jest dla mnie zbyt 'komputerowy'.
    • werka197 ;P 27.03.10, 22:27
      avatar . alicej z kr.czarow nie widzialam i nie mam zamiaru obejrzec ..
    • meg_cullen Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:34
      Avatar
      • yuitza .. 27.03.10, 22:39
        Alicja, Avatar mi się przeżarł.
    • owad Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:36
      heh,żadnego nie oglądałam^^
      ale właśnie jutro chcę sobie oglądnąć;]
    • kcjb Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:42
      Avatar!
      • arbuzove_love Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 23:00
        Alicja cool
    • karoola.006 avatarn . < 33 27.03.10, 23:09
      ta cała Alicja to dopiero nuda . !
      Avatar jest przeboski . < 33
    • girl_321 Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 23:15
      A mi się bardziej podobał Avatar wink Alicja też była fajna, ale Avatara nie
      przebiła smile
    • happymoron_xdd Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 28.03.10, 13:55
      Avatar był fajny tylko w 3D tak normalnie to był trochę nudny wink
      A Alicji nie oglądałam , ale po obejrzeniu zwiastunów jakoś sie nie przekonałam ;D
    • anusia.808 :-) 28.03.10, 20:26
      Avatar ! Avatar !! Avatar !!!
    • kara4454 Re:Alicja w Krainie czarów!!!!!!!!!! 29.03.10, 14:30
      avatar podobno nudnysmile
    • temptation Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 30.03.10, 15:27
      Alice wink
    • gagata Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 31.03.10, 14:04
      Alicja w Krainie czarów! Chociaż na Avatarze się pobeczałam! crying xD
      Oba filmy są super!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka