pauliska1212 27.03.10, 21:54 co wolicie. ? ja zdecydowanie Alicję. Avatar to była jakaś totalna porażka. Oglądając ten film myślałam że usnę . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ciapolka Avatar!! 27.03.10, 21:59 nie obchodza mnie jakieś kreskówki z ksiazki A Avatar nawet pobił Titanica ; / Odpowiedz Link Zgłoś
szukajmnie Re: Avatar!! 27.03.10, 22:02 Avatar Alicji co prawda nie oglądałam ale zwiastun mnie nie przekonał Odpowiedz Link Zgłoś
miles11 Re: Avatar!! 03.04.10, 22:37 droga pauliska1212 cóż miałam zupełnie odwrotnie to na Alicji spałam i nie porównuj tego do siebie Odpowiedz Link Zgłoś
niqe Re: Avatar!! 03.04.10, 23:18 miles11 napisał(a): > droga pauliska1212 cóż miałam zupełnie odwrotnie to na Alicji spałam i nie > porównuj tego do siebie Czemu nie porównywać skoro obie pozycje są filmami i obie bazują na baśniach i fantastyce ? To jak najbardziej trafione porównanie. A skoro spałaś na Alicji to cud że jeszcze nie zapadłaś w śpiączke bo Avatar to już szczyt NUDY. Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:00 ym.. Alicję. Ale szczerze mówiąc wątek uważam za zbędny ;p Odpowiedz Link Zgłoś
duuumi Avatar ! 27.03.10, 22:05 Dla mnie Alicja, to porażka >.< Jakoś mnie to nie zaciekawiło. Avatar, to swietny film ! : * . Odpowiedz Link Zgłoś
whateverxdd Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:12 Avatar ;P Alicja jakos mnie nie zachwycila xd Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_w Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:13 Mam takie samo zdanie co ty. Wole Alicje . PS To mój wątek. www.kotek.pl/forum/02,3006,109297643,109297643,Snobka_.html Odpowiedz Link Zgłoś
pysiaj98 Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:15 Alicja w Krainie czarów Odpowiedz Link Zgłoś
dacey Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:16 nie oglądałam Alicji : p. hueh : d. ale Avatar jest mega boski ; * . Fakt , na początku nuda. Ale gdy się kończył , marzyłam , żeby trwał dalej : * Odpowiedz Link Zgłoś
scarletrose Alicja! 27.03.10, 22:18 Oczywiście, że Alicja. Avatar jest trochę przereklamowany na mój gust. Odpowiedz Link Zgłoś
kitty Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:21 Trudno porównywać tak różne filmy. W ogóle trudno jest coś porównywać, ale nie o tym. Za efekty Avatar. ( mój wybór mógł być ukierunkowany ze względu na kino, na avatarze byłam w imaxie, na alicji w multikinie) Za fabułę, aktorów,scenografię,kostiumy, wszystko Alicję. Odpowiedz Link Zgłoś
maffie Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:25 wolę Alicję. Avatar jest dla mnie zbyt 'komputerowy'. Odpowiedz Link Zgłoś
werka197 ;P 27.03.10, 22:27 avatar . alicej z kr.czarow nie widzialam i nie mam zamiaru obejrzec .. Odpowiedz Link Zgłoś
owad Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 22:36 heh,żadnego nie oglądałam^^ ale właśnie jutro chcę sobie oglądnąć;] Odpowiedz Link Zgłoś
karoola.006 avatarn . < 33 27.03.10, 23:09 ta cała Alicja to dopiero nuda . ! Avatar jest przeboski . < 33 Odpowiedz Link Zgłoś
girl_321 Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 27.03.10, 23:15 A mi się bardziej podobał Avatar Alicja też była fajna, ale Avatara nie przebiła Odpowiedz Link Zgłoś
happymoron_xdd Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 28.03.10, 13:55 Avatar był fajny tylko w 3D tak normalnie to był trochę nudny A Alicji nie oglądałam , ale po obejrzeniu zwiastunów jakoś sie nie przekonałam ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 Re:Alicja w Krainie czarów!!!!!!!!!! 29.03.10, 14:30 avatar podobno nudny Odpowiedz Link Zgłoś
gagata Re: Avatar czy Alicja w Krainie czarów ? 31.03.10, 14:04 Alicja w Krainie czarów! Chociaż na Avatarze się pobeczałam! xD Oba filmy są super! Odpowiedz Link Zgłoś