Dodaj do ulubionych

Jak jest w L.A ? ;d

13.06.10, 10:52
Wczoraj moi rodzice łaskawie poinformowali mnie , że w połowie sierpnia
wyprowadzamy się do Los Angeles .. -,- Jeśli tam byłyście , to powiedzcie jak
tam jest i czy się wam podobało ; )
Obserwuj wątek
      • czykitaxd Re: Jak jest w L.A ? ;d 13.06.10, 11:06
        jestes zła na rodziców za to, że wyprowadzasz się do pięknego miasta.?
        yyy... ahaa.-.-
        dziecko na twoim miejscu to bym skakałą z radosci.
        rozumiem, ze musisz zostawic przyjaciół i wgl ale przeciez tam tez są ludzie.
        znajdziesz kogos.
        • whats.up Re: Jak jest w L.A ? ;d 13.06.10, 11:25
          po pierwsze : nie mów do mnie dziecko bo jestem 3 lata starsza ;d
          po drugie : w porównaniu do ciebie ja lubię życie które tu mam , kocham mojego
          chłopaka z którym jestem od 2 lat i nie podoba mi sie pomysł by teraz stad
          wyjechac .. ; ]
          po prostu chce wiedziec jak wyglada miasto dla ktorego musze rzucić całe moje
          ówczesne życie .. ;d
      • marissa93 Re: Fantastycznie. 13.06.10, 12:29
        fantastycznie,normalnie, na początku będziesz mialą problem żeby dostosować się do amerykańskiego dramu - spotkas zmnóstwo dzieciaczków bogatszych od ciebie, łądniejszych, fajniejszych, w skzole musisz czymś zapunktować bo tak będą cię traktować jako kolejną imigrantkę, która zabiera przestrzen zyciowa amerykanow,
        ja na twoim miejkscu martwilabym sie czy sobie poradzisz z jezykiem w szkole na takich przedmiotach jak fizyka, biologia lub chemia
        szczerze ? wydaje mi sie ze zmyslasz, mimo to odpowiedzialam ci na to poytanie.
        po pierwsze zaden norm,alny rodzic nie poinforumej cie o calkowitym zmianie twojego zycia na 2 miesiace przed tym faktem ! przeciez w zwiazku z tym trzeba pozalatwiac mnostwo spraw paiperkowych a i w nie kazdej szkole w stanach cie przyjma.
        ewentualnie zostan w polsce u babci, cioci, wujka u kogo chcesz.
        • victoriaselena Łuu 13.06.10, 18:29

Ta fajnie a moi powiedzieli że wyprowadzamy się do Honolulu

No może jedziesz ale po co tam masz jechać jak tam nikogo nie znasz i w jakim
          celu będziesz tam jechała.
          PS. Nie dam ci kosza! smile
    • rossalonde tutaj ! 13.06.10, 18:38
      Ja do 7 roku życia mieszkałam w LA i nadal mam tam ojca , więc jeżdżę tam .
      To zależy gdzie dokładnie do LA bliżej "centrum" czy Nort LA ? Jeśli bliżej
      centrum , to owszem jest zamieszanie i tłok ale to normalne miasto jak np w PL
      Wa-Wa . Wszyscy i pewnie ty znacie LA tylko od strony Hollywood etc. ale LA to
      nie tylko Hollywood i gwiazdy . Na obrzeżach LA np Toluca Lake , Ave czy Wood
      .... tak choćbyś chodziła po swojej ulicy . Tylko różni się to zielenią ( nie
      zaśmieconymi trawnikami ) domami , które są większe etc. nie jest tak źle - jak
      na osobę , która w LA jest co 3 mies. : ]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka