Dodaj do ulubionych

Zaćmienie - konkurs

05.07.10, 19:45
Kociaki,
Postanowiłam wziąć udział w konkursie z 'Zaćmienia',
('Wyobraź sobie, że to Bella jest wampirem, a Edward człowiekiem - jak mogłaby
wyglądać historia napisana przez Stephenie Meyer? Czy Bella chciałaby
przemienić Edwarda w wampira? Kim byłby Jacob? ')
Jak to napisać? W formie opowiadania, czy co?
Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna wink
PS. Jeśli nieprawidłowy dział, to z góry przepraszam. ;>
Obserwuj wątek
    • starlight_ Re: Zaćmienie - konkurs 05.07.10, 19:50
      Raczej jako opowiadanie.
      Albo streszczenie książki. wink
      • kociooka Re: Zaćmienie - konkurs 05.07.10, 19:53
        Dzięki wielkie ^^
        • starlight_ Re: Zaćmienie - konkurs 05.07.10, 19:57
          Nie ma za co. wink
    • lucky109 Hmm... 05.07.10, 19:52
      Ja na pewno bym Jacoba zmieniła w dziewczynę xD O, i może nie byłby
      wilkołakiem, tylko... wróżką..? xD NO nie wiem, ale jestem pewna, że wymyślisz
      coś lepszego niż ja ^^"
      • kociooka Re: Hmm... 05.07.10, 20:01
        Lepszego? Sama przed chwilą o czymś takim pomyślałam! xDD
    • crazygirl24 Re: Zaćmienie - konkurs 05.07.10, 20:03
      Napisz że Edward żucił się z klifu (drugi raz) , a Jackob jako nimfa wodna go uratowała .
      Hehe big_grin
    • elliot konkurs 05.07.10, 20:07
      ja z koleżanką napisałyśmy na dwa konta dwie zarysy... krótko napisałyśmy co się
      dzieje. myślę, że tak powinno się to zrobić.
    • fantabuu Re: Zaćmienie - konkurs 05.07.10, 20:10
      nwm
      • dochuu. Re: Zaćmienie - konkurs 06.07.10, 10:58
        Ja to napisałam w formie opowiadania.Nie jest może super kreatywne,ale
        postarałam się;P
    • anastazja_ Myśle, że... 06.07.10, 11:01
      ... to jest konkurs i sama powinnaś coś wymyślić. smile
    • funnygirl Re: Zaćmienie - konkurs 06.07.10, 11:08
      ja bym napisała nie za długie opowiadanie. mozesz napisac na postawie zmierzchu. na
      pewno bedzie dobrze.!
    • justynamatula chyba tak ale nie jestem pewna 06.07.10, 11:19
      • diamond_girl12 Ja... 06.07.10, 11:23
        ... Odpowiedziałam na pytania i coś tam jeszcze dopisałam. Tak że sporo nawet wyszło...
        Wydaje mi się, że forma jest dowolna, bo Kotek nic nie pisał.
    • monik4 Re: Zaćmienie - konkurs 06.07.10, 11:31
      hahahahaha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka