Kociaki,
Postanowiłam wziąć udział w konkursie z 'Zaćmienia',
('Wyobraź sobie, że to Bella jest wampirem, a Edward człowiekiem - jak mogłaby
wyglądać historia napisana przez Stephenie Meyer? Czy Bella chciałaby
przemienić Edwarda w wampira? Kim byłby Jacob? ')
Jak to napisać? W formie opowiadania, czy co?
Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna

PS. Jeśli nieprawidłowy dział, to z góry przepraszam. ;>