Dodaj do ulubionych

wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gazecie?

    • tenshi nieee xD ale będę próbować 31.07.10, 17:33
    • kotekk. Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 31.07.10, 17:40
      Niee. Nic nie wygrałaam. ;// Bo nic nie wysyłaam. ! Nawet nie wiedziałam że tak moznaa. !
    • cukiereczek. z moim szczęściem? 31.07.10, 17:45
      niee.
      • matsuri Matsuri 31.07.10, 18:29
        Nie. Nie biorę udziału w konkursach.
    • monikajb Tak. 01.08.10, 10:26
      Wygrałam 2 płyty: jedna z gazety, a druga z kotka xd
      • aga796 Re: Tak. 01.08.10, 10:28
        Wygrałam kosmetyki z gazety wink
        • 7_things . 01.08.10, 10:31
          Nie :c
    • misiaa10 Ja na kotku .... 01.08.10, 10:31
      zgarnęłam raz koszulkę z Bee ale to dawno było ale koszulka mi służy xd
    • strawberry_xd Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 10:32
      nom, krem do rąk xD
    • kikunia Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 10:33
      tak, gdy miałam chyba 6,7 lat dwa razy brałam udział w konkursie z gazety ; d i dwa razy
      wygrałam : D
      • dooska Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 18:35
        ani w tym, ani w tym. uncertain
    • szukajmnie Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:32
      Ja również nic nigdy nie wygrałam wink
      Niestety... smile
    • nobody_wins_ Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:36
      Mnie tez nie wink
    • candy21 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:40
      kilka złotych około 50 w lotto jak byłam młodsza. 10 zł w lays'ach i nie wiem
      czy coś jeszcze.
      • ooonanaooo Re: wygraliście coś kiedyś ? TAK 01.08.10, 19:46
        W gazecie Fun-Club wygrałam 2 razy raz jak wysłałam smsa a drugi raz jak
        wysłałam rysunek ( rysowałyśmy z kumpelami a wygrałam tylko ja ) xDD
    • jonasofanka w Bravo... 01.08.10, 19:52
      TK14. tongue_out , na lekcji [infaa] przyszedł es ,odpowiedziałam na pytanie i wygrałam XD.
      w kubusiu koszulkę...
    • arya555 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:52
      Na kotku niestety nic ale w gazecie tak choć szkoda gadać... bo wygrałam mroczny
      znak z HP ( breloczek który wyświetla mroczny znak nawet fajny efekt ) ale to
      nic ciekawegocrying
      chciałabym wygrać coś na kotku ale nie mam takiego szczęściacrying(((
    • rosaliee. noł, 01.08.10, 19:54
    • myszqa13 Coffe time...:D 01.08.10, 20:02
      iedyś był konkurs w takiej kawiani...chodizłam tam często z mamą...była ona w mieście(teraz jest w browarze) gdzieś na placu wolności cyz jakoś tak nieważne...ale była wielkanoc i każdemu dziecku dawali kartke(białą)w kształcie jajka i tam dzecko miało narysować motyw wielkanocny...dawali też kredki i wogóle...no to ja narysowałam ślicznego zajączka z koszykiem z jajkami wśród trawy...i wygrałam...:d...bo inne dzieci rysowały narty...lol...wygrałam taką wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelką torbe czekoladowych cukierków i oś jeszcze czego nie pamiętam...big_grin...ale byłam z siebie dumna gdy przecyztałam to w gazecie że zdobyłam 1 miejsce...ahhh
      • nikt. Re: Coffe time...:D 01.08.10, 20:20
        wygrałam na kotku Odlot.
        • blood_ . 03.08.10, 15:18
          na Kocie wygrałam perfumy Avril Lavigne wink
    • ruddy. tak. xd. kiedys cos wygralam w zdrapce. ;d 03.08.10, 15:20
    • cytryna86 wygrałam! wygrałam! wygrałam!:) laptopa wygrałam:) 03.08.10, 15:20
      na odlotkusmile



      odlotek.pl/zaproszenie/24843
      • xxewelkaxx Re: wygrałam! wygrałam! wygrałam!:) laptopa wygra 04.08.10, 11:31
        Kiedyśtam, gre na kompa Witch'a i skarpetę na komórkę z Piccolo.
    • fan.jb Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:36
      Taaa : ale w sql .big_grinbig_grinbig_grin
    • wercia12 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:40
      tak w gazecie ,,Fun Club'' wygrałam płyte ,, Hannah Montana'' big_grin
    • kaila127 TU!! 04.08.10, 11:44
      Sms to ściema!Lepiej bierz udział w innych konkursach,bo na smsach tylko stracisz
      pieniądze!I tak wygrałam dwa raz w konkursach z gazet.Ale tylko błyszczyki,a potem
      torbę,której nie dostaję od miesiąca!angryNo i jeszcze wiele razy brałam udział w takich
      szkolnych konkursach i parę razy mi się poszczęściło!
      POZDROwink
      • sayumi__ Tak;PP 04.08.10, 11:54
        Kosmetyki w gazecie ;DD
    • coker Wygraliście coś kiedyś ? 04.08.10, 11:51
      Jak byłam mała wysłałam rysunek na konkurs w gazecie w.i.t.c.h. (nie wierze, że
      to kiedyś czytałam) i wygrałam plecak. tongue_out
    • rockville. Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:51
      Nie biorę udziału w konkursach internetowych, czy sms'owych, więc nie mam
      podstawy by twierdzić, że mam pecha. Oczywiście konkursy szkolne, to inna sprawa.
    • montanacyrus Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:52
      W gazecie płyty CD
    • andz_98 Zegarek ze Shrekiem taa jak miałam z 4 lata xD 04.08.10, 11:59
    • jamajka. ehe. 04.08.10, 12:01
      Ja kiedyś z nudów odp. na jakieś pytanie w gazecie.
      Wygrałam płyte Eminema, Snoop Dogga i 2Paca. ..czy jakoś tak..
      -.-
      • selena_disney Re: ehe. 04.08.10, 12:12
        tak, w gazecie nie powiem co, ale jakąś płyte xP
        no i 2 dychy w seven daysie.
        dwie dychy w lotto, raz dyche ale kupiłam losy w sumie za dyche i sie zwróciło xdd
    • bieberkax33 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 12:08
      Ostatnio wygrałam zegarek w Bravo Girl! big_grin
      Czekałam na niego 2 miesiące..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka