kotekk. Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 31.07.10, 17:40 Niee. Nic nie wygrałaam. ;// Bo nic nie wysyłaam. ! Nawet nie wiedziałam że tak moznaa. ! Odpowiedz Link Zgłoś
monikajb Tak. 01.08.10, 10:26 Wygrałam 2 płyty: jedna z gazety, a druga z kotka xd Odpowiedz Link Zgłoś
misiaa10 Ja na kotku .... 01.08.10, 10:31 zgarnęłam raz koszulkę z Bee ale to dawno było ale koszulka mi służy xd Odpowiedz Link Zgłoś
strawberry_xd Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 10:32 nom, krem do rąk xD Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 10:33 tak, gdy miałam chyba 6,7 lat dwa razy brałam udział w konkursie z gazety ; d i dwa razy wygrałam : D Odpowiedz Link Zgłoś
dooska Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 18:35 ani w tym, ani w tym. Odpowiedz Link Zgłoś
szukajmnie Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:32 Ja również nic nigdy nie wygrałam Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
nobody_wins_ Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:36 Mnie tez nie Odpowiedz Link Zgłoś
candy21 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:40 kilka złotych około 50 w lotto jak byłam młodsza. 10 zł w lays'ach i nie wiem czy coś jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
ooonanaooo Re: wygraliście coś kiedyś ? TAK 01.08.10, 19:46 W gazecie Fun-Club wygrałam 2 razy raz jak wysłałam smsa a drugi raz jak wysłałam rysunek ( rysowałyśmy z kumpelami a wygrałam tylko ja ) xDD Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka w Bravo... 01.08.10, 19:52 TK14. , na lekcji [infaa] przyszedł es ,odpowiedziałam na pytanie i wygrałam XD. w kubusiu koszulkę... Odpowiedz Link Zgłoś
arya555 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 01.08.10, 19:52 Na kotku niestety nic ale w gazecie tak choć szkoda gadać... bo wygrałam mroczny znak z HP ( breloczek który wyświetla mroczny znak nawet fajny efekt ) ale to nic ciekawego chciałabym wygrać coś na kotku ale nie mam takiego szczęścia((( Odpowiedz Link Zgłoś
myszqa13 Coffe time...:D 01.08.10, 20:02 iedyś był konkurs w takiej kawiani...chodizłam tam często z mamą...była ona w mieście(teraz jest w browarze) gdzieś na placu wolności cyz jakoś tak nieważne...ale była wielkanoc i każdemu dziecku dawali kartke(białą)w kształcie jajka i tam dzecko miało narysować motyw wielkanocny...dawali też kredki i wogóle...no to ja narysowałam ślicznego zajączka z koszykiem z jajkami wśród trawy...i wygrałam...:d...bo inne dzieci rysowały narty...lol...wygrałam taką wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelką torbe czekoladowych cukierków i oś jeszcze czego nie pamiętam......ale byłam z siebie dumna gdy przecyztałam to w gazecie że zdobyłam 1 miejsce...ahhh Odpowiedz Link Zgłoś
cytryna86 wygrałam! wygrałam! wygrałam!:) laptopa wygrałam:) 03.08.10, 15:20 na odlotku odlotek.pl/zaproszenie/24843 Odpowiedz Link Zgłoś
xxewelkaxx Re: wygrałam! wygrałam! wygrałam!:) laptopa wygra 04.08.10, 11:31 Kiedyśtam, gre na kompa Witch'a i skarpetę na komórkę z Piccolo. Odpowiedz Link Zgłoś
fan.jb Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:36 Taaa : ale w sql . Odpowiedz Link Zgłoś
wercia12 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:40 tak w gazecie ,,Fun Club'' wygrałam płyte ,, Hannah Montana'' Odpowiedz Link Zgłoś
kaila127 TU!! 04.08.10, 11:44 Sms to ściema!Lepiej bierz udział w innych konkursach,bo na smsach tylko stracisz pieniądze!I tak wygrałam dwa raz w konkursach z gazet.Ale tylko błyszczyki,a potem torbę,której nie dostaję od miesiąca!No i jeszcze wiele razy brałam udział w takich szkolnych konkursach i parę razy mi się poszczęściło! POZDRO Odpowiedz Link Zgłoś
coker Wygraliście coś kiedyś ? 04.08.10, 11:51 Jak byłam mała wysłałam rysunek na konkurs w gazecie w.i.t.c.h. (nie wierze, że to kiedyś czytałam) i wygrałam plecak. Odpowiedz Link Zgłoś
rockville. Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:51 Nie biorę udziału w konkursach internetowych, czy sms'owych, więc nie mam podstawy by twierdzić, że mam pecha. Oczywiście konkursy szkolne, to inna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
montanacyrus Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 11:52 W gazecie płyty CD Odpowiedz Link Zgłoś
jamajka. ehe. 04.08.10, 12:01 Ja kiedyś z nudów odp. na jakieś pytanie w gazecie. Wygrałam płyte Eminema, Snoop Dogga i 2Paca. ..czy jakoś tak.. -.- Odpowiedz Link Zgłoś
selena_disney Re: ehe. 04.08.10, 12:12 tak, w gazecie nie powiem co, ale jakąś płyte xP no i 2 dychy w seven daysie. dwie dychy w lotto, raz dyche ale kupiłam losy w sumie za dyche i sie zwróciło xdd Odpowiedz Link Zgłoś
bieberkax33 Re: wygraliście coś kiedyś ? m.in na kotku, w gaz 04.08.10, 12:08 Ostatnio wygrałam zegarek w Bravo Girl! Czekałam na niego 2 miesiące.. Odpowiedz Link Zgłoś