16.08.10, 21:06
.. zbliżają się ku końcowi. Jeszcze 2 tygodnie i szkoła. Jesteście z nich
zadowolone? A może wręcz przeciwnie marzycie o powrocie do szkoły?
Piszcie wink
kwiat
Obserwuj wątek
    • indywidualistka Re: Wakacje 16.08.10, 21:10
      Nawet okey były. xdd

      Ale najlepsze jeszcze przede mną - czytaj: od jutra. wink

      Głosujcie!
      <3
    • sonia321 Re: Wakacje 16.08.10, 21:12
      To nie były moje wymarzone wakacje ale mam nadzieję że za rok będzie lepiej.
    • rosanna_ Re: Wakacje 16.08.10, 21:12
      dołujesz mnie.
      • nuskadee @rosanna_ wybacz ;P 16.08.10, 21:13
    • karolcia741 Re: Wakacje 16.08.10, 21:16
      Cholera, nie chcę do szkoły sad
      • crezyyy Re: wakacyjnie ... 16.08.10, 21:21
        nie powiem, że nie jestem zadowolona,
        bo to było by kłamstwo. wink
        Bawiłam się świetnie, mianowicie nad morzem.big_grin
        Byłam tylko nad morzem,
        ale zawsze cieszę się z tego co mam,
        bo inni mają gożej. sad
        Za rok jadę na obóz wokalny do Ustki więc bd super !wink

        Trochę chce mi się już do szkoły. tongue_out
    • indigo Re: Wakacje 16.08.10, 21:25
      Za szybko mineły te wakacje.
      Choć spędziłam je głównie przed komputerem to nawet były fajne.
      Nie jestem zadowolona ,że za dwa tygodnie będę musiała się uczyć.
      Teraz idę do gimnazjum i obawiam się wiele rzeczy.
      Bardzo pragnę ,aby mieć zgraną ,fajną klasę. Lecz to niemożliwe.
      Obawiam się ,że nie poradzę sobie z matematyką ponieważ już w podstawówce miałam z nią problemy.Może nie jakieś duże ,ale miałam.
      Boje się ,że będę wyśmiewana ze względu na mój wzrost.
      Bardzo bym chciała aby wakacje trwały dłużej.Lecz i tak przed gimnazjum nie ucieknę.
      Wakacje były nudne ze względu na moje problemy o których nie będę tu pisała.
      Niewiem już sama czego chcę.Jestem wiecznie niezdecydowana.
      I proszę Cię ,Was nie dołujcie mnie ,że zostało tylko dwa tygodnie.
      smirk
    • devaney Re: Wakacje 17.08.10, 09:54
      Tak,jestem bardzo zadowolona.Mogę wręcz powiedzieć,że to były najlepsze wakacje w
      moim życiu.No,ale 2 tygodnie to nie jest jeszcze aż tak źle smile Pomyślcie,co będzie 2,3 dni
      przed rozpoczęciem roku szkolnego...
    • czacha421 tU.! 17.08.10, 10:01
      te wakacjee byly bOskie.<3[!] na poczatku wakacjii powiedzialam ze te wakacje ,aja byc
      udane za wszelka cene. no i byly.;*
    • pinkax3 Re: Wakacje 17.08.10, 10:03
      Chciałabym żeby wakacje tak jeszcze ze 2 miesiące były .!
      Nie chce mi sie wracać do szkoły .
      Odrabiać lekcje , wstawać o 7 .00 , nosic plecak . 1 Eey . Masakra .
    • iga18 Dołujesz mnie i resztę ... -.- 17.08.10, 10:04
      Nie chcę szkoły ! scianascianasciana
    • cameron Re: Wakacje 17.08.10, 10:05
      Nawet fajnie było a ciekawie to w miarę smile No cholera, ja nie chce szkoły ! Teraz mam iść
      do gim wiec w ogóle nie wiem co mnie czeka na początku, no i nie mam ochoty ani
      trochę... No niby dużo dwa tygodnie, ale nie dla mnie. Zbliżają się nieuchronnie ku
      koncowi, a mi się wydaje ze to jeszcze kilka dni tylko... A co do wakacji to nie były jakieś
      najlepsze czy coś ale ok. Mam nadzieje ze przyjedzie do mnie jeszcze na tydzień
      przyjaciółka w najbliższych dniach to mnie jakoś wyrwie ze świadomości ze to już tak
      blisko. Aaa! Nie chce.
    • fanka_arbuza Re: Wakacje 17.08.10, 10:05
      Ja jestem strasznie zadowolona !!! Ale gdyby nie zaczęła się szkoła jak co roku
      to nie byłoby wakacji , więc jaki to ma sens ??Trzeba wrócić , bo gdyby się nie
      wróciło to nie byłoby fajnych wspomnień.Nie załamywać się, ludzie !!Za rok znów
      wakacje i SZKOŁA SIĘ SKOŃCZY NA CAŁE DWA MIESIĄCE !!Nie no żart smile .Staram się
      myśleć pozytywnie.
    • judixd przykro mi to mówić ale te wakacje.. 17.08.10, 10:09
      były najgorszymi jakie miałam.. uff. ;/
    • myszqa13 Ja chce już do skzoły bo... 17.08.10, 10:11
      się stęskniłam za przyjaciółmi,nie moge się doczekać wszytskiego nowego co zrobili skzole(jak chodizliśmy jeszcze do skzoły to od marca był w skzole remont dobudowyali część jakąś i teraz skońćzyli) a szczególnie tęsknie za lekcjami... 1 gim. nie lubiłam się uczyć i miałam kiepską średnią ale wiem teraz że to świadectwo z 2 gim. idzie róznież do liceum..a ja chce się dostać do najlepszgo liceum w moim mieście.no więc musze się teraz zacząć uczyć co mam nadzieje pójdzie znakomicie...big_grin...i łaśnie dlatego chce już wracać do skzoły...big_grin
    • truskawkooowaa. Re: Wakacje 17.08.10, 10:11
      ja w sumie nie moge się troche doczekać, w końcu 1 raz w nowej szkole.

      jak o tym myśle mam takie dreszcze i motylki w brzuchu . ; DD

      ale chce już wiedzieć jak tam jest, itd.
    • anja_ Re: Wakacje 17.08.10, 10:23
      Pół na pół. z jednej strony chcę, bo nowa klasa, przedmioty, nauczyciele, ale z drugiej nie, bo będzie trzeba się uczyć, wstawać rano, w moim przypadku bać się sprawdzianów.
    • bananowaa Re: Wakacje 17.08.10, 10:31
      ja chce jeszcze wakacje. nie opaliłam sie.. ; / ; p
    • newborn. Re: Wakacje 17.08.10, 10:37
      To były najgorsze wakacje jakie mogły istnieć. ;-/
    • zuziora_ I już mam zepsuty humor -.-'' 17.08.10, 10:38
      Dziękuję i polecam się na przyszłość xd

      Ave^
    • trufla Re: Wakacje 17.08.10, 10:39
      Trwają zdecydowanie za krótko, a wielka szkoda. Wypoczełabym sobie jeszcze...
    • sonia07 Re: Wakacje 17.08.10, 11:06
      Z wakacji praktycznie nie skorzystałam, ale wole nudne wakacje, niż męczącą szkołę.
    • free Re: Wakacje 17.08.10, 11:13
      Wymarzone nie były - 30 czerwca połamałam rękę, miałam ją nastawianą pod
      narkozą i miałam w gipsie do 29 lipca. Przez to nie pojechałam na kolonie ani do
      Niemiec ; /

      Ale Sierpień jest Ok. Przyjechałam na Śląsk, chodzę na basen i spędzam czas
      relaksując się i zwiedzajądz z rodzicami. Nie były najlepsze, ale cóż ...
      wytrwać do następnych ; (

      A co do tego, że się kończą. Roku szkolnego jestem ciekawa bo będę uczęszczała
      do gimnazjum od września więc jestem ciekawa jak to będzie. ; )
    • marzycielkaaa_ Re: Wakacje 17.08.10, 11:14
      Dla mnie te wakacje były przeciętne... Troche nudnaweuncertain. Ale i tak lepsze niż w tamtym
      roku tongue_out.
      Więc dlatego nawet chce iść do szkoły... Tam zawsze coś się dziejesmile. I codziennie będę
      widzieć kumpelekiss.
    • katsuumi_17 Re: Wakacje 17.08.10, 11:30
      Jak dla mnie- najlepsze wakacje w życiu.
    • lolisia_xdd Re: Wakacje 17.08.10, 11:35
      nie chce do szkoły, a wakacje przebiegły mi dość dobrze choć mogło być lepiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka