25.08.10, 16:19
hej kochani smile zalozylam wlasnie bloga i nie wiem jak sciagnac tam
czytelnikow. Blog to opowiadanie "love-the-way-you-lie-justin.blogspot.com"
ZAPRASZAM!
Obserwuj wątek
    • lalula005 sorry, ale jak zobaczylam "Justin" to 25.08.10, 17:21
      mnie odrzucilo. Nie wejdę.
      • angelo14 Re: sorry, ale jak zobaczylam "Justin" to 25.08.10, 17:22
        ja tak samo bo gooo nieee lubieeeee
      • shewerewolf lalula005 25.08.10, 17:28
        ...Pomyślałam to samo... Jak zobaczyłam Justin... to zrezygnowałam uncertain
    • green_day_love Re: wlazic :D 25.08.10, 17:23
      Reklamuj go tam, gdzie jesteś zarejestrowana:
      dodawaj info na facebooka, na nk i gg w opisie daj, może w profilu na kotku i
      wieele innych smile
    • avril993 Re: wlazic :D 25.08.10, 17:26
      Mnie odrzuciło nie wejdę tam również.
      • i_am_fierce Justin?! nie dzięki 25.08.10, 17:31
    • only_exception Re: wlazic :D 25.08.10, 17:33
      ok to ja cie zapraszam na chasing-the-wind.blog.onet.pl/ wink
      Jak chcesz dodam cię do linków , ty też mnie dodaj
    • linda Re: wlazic :D 25.08.10, 17:34
      sorki smile jakos nie lubie blogow kwiat
    • nektarynka123 TU! 25.08.10, 17:35
      na chwilę weszłam trochę poczytałam i historia wydała mi się beznadziejna . Wiadomo jak się
      skończy aha i do powieści radzę brać nieznane osobysmile będzie ciekawiej a ty będziesz mogła
      je wymyślić tak jak chcesz,sory jeśli Cię uraziłam ale to po prostu moje zdanie.Może napiszesz
      nowe opowiadanie.Życzę powodzenia nawet jeśli będziesz pisała dalej tą opowieśćkiss
    • coldprincess Re: wlazic :D 25.08.10, 17:37
      Dlaczego
      love the way you ile justin? -.-
      Co justin ma z tym wspólnego, przepraszam bardzo?
      Głupszych nazw się nie da wymyślić już chyba.
    • angelika1113 Re: wlazic :D 25.08.10, 18:04
      szczerze ? spodobało mi sie to opowiadanie ^^ chociaz nie jestem fanka Justina
      do opowiadania nic nie mam smile pisz dalej , chetnie poczytam ;D ;**
      • quelle Re: wlazic :D 25.08.10, 18:13
        za chwilę wejdę ;D
    • decode Re: wlazic :D 25.08.10, 19:42
      justin zniechęca, Skarbie. nie zachęca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka