karolaaa 25.08.10, 16:19 hej kochani zalozylam wlasnie bloga i nie wiem jak sciagnac tam czytelnikow. Blog to opowiadanie "love-the-way-you-lie-justin.blogspot.com" ZAPRASZAM! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lalula005 sorry, ale jak zobaczylam "Justin" to 25.08.10, 17:21 mnie odrzucilo. Nie wejdę. Odpowiedz Link Zgłoś
angelo14 Re: sorry, ale jak zobaczylam "Justin" to 25.08.10, 17:22 ja tak samo bo gooo nieee lubieeeee Odpowiedz Link Zgłoś
shewerewolf lalula005 25.08.10, 17:28 ...Pomyślałam to samo... Jak zobaczyłam Justin... to zrezygnowałam Odpowiedz Link Zgłoś
green_day_love Re: wlazic :D 25.08.10, 17:23 Reklamuj go tam, gdzie jesteś zarejestrowana: dodawaj info na facebooka, na nk i gg w opisie daj, może w profilu na kotku i wieele innych Odpowiedz Link Zgłoś
only_exception Re: wlazic :D 25.08.10, 17:33 ok to ja cie zapraszam na chasing-the-wind.blog.onet.pl/ Jak chcesz dodam cię do linków , ty też mnie dodaj Odpowiedz Link Zgłoś
nektarynka123 TU! 25.08.10, 17:35 na chwilę weszłam trochę poczytałam i historia wydała mi się beznadziejna . Wiadomo jak się skończy aha i do powieści radzę brać nieznane osoby będzie ciekawiej a ty będziesz mogła je wymyślić tak jak chcesz,sory jeśli Cię uraziłam ale to po prostu moje zdanie.Może napiszesz nowe opowiadanie.Życzę powodzenia nawet jeśli będziesz pisała dalej tą opowieść Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: wlazic :D 25.08.10, 17:37 Dlaczego love the way you ile justin? -.- Co justin ma z tym wspólnego, przepraszam bardzo? Głupszych nazw się nie da wymyślić już chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
angelika1113 Re: wlazic :D 25.08.10, 18:04 szczerze ? spodobało mi sie to opowiadanie ^^ chociaz nie jestem fanka Justina do opowiadania nic nie mam pisz dalej , chetnie poczytam ;D ;** Odpowiedz Link Zgłoś