lovejustin__ 04.09.10, 12:52 Występowałyście kiedyś w telewizji? Programy typu "Mam talent" czy seriale? ; ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nika_98 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 12:57 Jedyne co teatr, albo w przedszkolu w radiu byłam ;] Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie11 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 10.11.10, 16:39 w 0-ce byłam w wiadomościach Odpowiedz Link Zgłoś
brand.of.heroin Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:01 Nie byłam, tylko występowałam w Teatrze, ale to mała byłam.. Odpowiedz Link Zgłoś
fineaszka Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 12:55 Tak, na TVN Turbo Zatrzymywałam razem z kilkoma osobami z klasy kierowców i gadałam że albo mandacik albo wypija sok z cytryny xd Odpowiedz Link Zgłoś
violin Tak. 06.09.10, 16:50 Ja pierwszy raz byłam jak miałam 3 lata(w TVN),później jak miałam5 i 6 lat byłam w Rai Uno(włoska telewizja).Byłam też w tym roku w Dzień Dobry TVN,a takich małych "występów" to nie liczę lecz było ich trochę... Odpowiedz Link Zgłoś
vivienne. Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:08 występy były tylko w teatrze. a poza tym, to dużo razy byłam przy odbieraniu jakichś nagród, itp . Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka983 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 13:24 jasne z moją klasą ;* Odpowiedz Link Zgłoś
rikki sii. 04.09.10, 13:09 nie brałam udziału w mam talent i nie grałam w żadnym serialu, ale w telewizji byłam, jak tańczyłam na zimowisku z grupą ((; Odpowiedz Link Zgłoś
magic_ Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:10 Nie, ale byłam na przesłuchaniach "Mam talent" tyle, że nie pokazali akurat mojego występu. (; Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:11 Kiedyś przy odbieraniu nagrody za najlepszy wynik na teście z angielskiego w etapie wojewódzkim i raz na koncercie charytatywnym... Odpowiedz Link Zgłoś
kosti999 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:11 Ja raz,byłam w YCD. Bo kibicowałam wujkowi. I miałam wywiad Odpowiedz Link Zgłoś
justi190998 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 10.11.10, 17:15 tak w TVN24 ;p właśnie przechodziłam a oni kamerowali ( w Zakopanym ) ale to się na pewno nie liczy :p Odpowiedz Link Zgłoś
diana_rose Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:12 nie, ale kiedyś w wiadomościach Lubelskich był pokazany występ, w którym brałam udział ;> Odpowiedz Link Zgłoś
samerus125 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:17 jasne że byłam dużo razy ale to w telewizji regionalnej Odpowiedz Link Zgłoś
lovemebaby_ Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:38 byłam dużo razy ale jak dziewczyna powyżej tylko w regionalnej ale fajnie by było na przykład być w TVN Odpowiedz Link Zgłoś
invictusjulia nie ;DD tylko w kablówce z koleżankami występujemy 04.09.10, 13:38 Odpowiedz Link Zgłoś
mileymandy :D 04.09.10, 14:17 Nie mam talentu,więc nie.Raz byłam,ale w wiadomościach w naszej telewizji lokalnej(takiej,która jest tylko w Krakowie). Odpowiedz Link Zgłoś
nelly_ niee. xdd 04.09.10, 23:39 nie występowałam tylko w wiadomościach dla mojego miasta kilka razy i szczerze mówiąc nic fajnego.. XD Odpowiedz Link Zgłoś
caroline13 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 17:50 kilka razy w telewizji regionalnej Odpowiedz Link Zgłoś
fantabuu byłam . 05.09.10, 13:01 a mianowicie na ' proart ' hahah , raz wypowiadałam się na temat świąt , jak byłam na lodowisku. teraz nagrywali występy w mojej szkole, i mnie bylo widać. bles. Odpowiedz Link Zgłoś
julunia20 Re: byłam . ...dużo razy 05.09.10, 13:08 1.w przedszkolu na wystpach mojego miasta 2.występ modelek z szyki miki 3.chcerleanderka z dwa razy na meczach 4.z 5,6 razy na występachw domu kultury 5.troche razy w tle 6.na kółku plastycznym się wpowiadałam 7.......nie no duzo razy Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy . 05.09.10, 13:13 kilka razy, ale to bardziej w lokalnych wiadomościach. jeszcze wszystko przede mną ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
kicia121210 Re: byłam . ...dużo razy 05.09.10, 13:15 ani razu ale bym chciala !! ;p Odpowiedz Link Zgłoś
pudel Re: byłam . ...dużo razy 05.09.10, 13:16 taa w telewizji regionalnej z milion razy Odpowiedz Link Zgłoś
suzann. Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 13:13 Byłam raz jak byłam w przedszkolu.Robili wtedy, jakiś reportaż i pokazali go chyba w telescopie. Odpowiedz Link Zgłoś
uchiha Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 18:01 Byłam jak do naszej szkoły przyjechali z telewizji nagrać przedstawienie w którym brałam udział;p Odpowiedz Link Zgłoś
sonia07 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 13:14 Co ty, wstydziłabym się Odpowiedz Link Zgłoś
patibilendziak Taaaaaaaaa...... 05.09.10, 13:25 Wiele, wiele razy. Uczęszczałam do koła teatralnego i wiele razy były pokazywane nasze występy w tv. Jak odbierałam nagrody za prace plastyczne itp. to też puszczali to w telewizji. I ja się pytam: po jakiego <nie wyrażam się, bo są tu też małe dzieci> Ja nie chciałam, by ludzie z mojego gim mnie rozpoznawali po tym, że widzieli mnie w swoich odbiornikach. Gdy ktoś nowy chce się ze mną zapoznać to podchodzi i mówi: "Cześć! Jestem <tu wstaw imię osoby, która jest ci obojętna>, a ty Patrycja, tak? Wiesz, widziałem cię w telewizji i tam było twoje imię! Super zagrałaś <tu wstaw postać>!" Lub: "Hejka! Moje imię to <tu wstaw imię słit dzieffcynki, której nienawidzisz>. Wiesz, widziałam cię w tv! Naprawdę masz talent! Nie chcesz z nami iść na zakupy? Polansujemy się trochę hihihihi! Może <tu wstaw imię chłopaka, który podoba się słit dzieffcynce> zwróci na mnie uwagę, bo ty będziesz z nami" Ale na szczęście moja "sława" przygasa bo wypisałam się z koła teatralnego i nie biorę już udziału w tylu konkursach, a jak biorę to wysyłam kogoś po odbiór nagrody ;D Odpowiedz Link Zgłoś
indywidualistka Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 16:33 W regionalnej to dużo razy. Odpowiedz Link Zgłoś
megi13 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 17:43 w tv to chyba nie no chyba że w regionalnej i nic o tym nie wiem xd ale w gazecie raz Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia741 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 16:48 Ja byłam 2 razy bo brałam w czymś udział i potem wywiady i te inne pierdoły. Odpowiedz Link Zgłoś