Dodaj do ulubionych

Byłyście kiedyś w telewizji?

04.09.10, 12:52
Występowałyście kiedyś w telewizji? Programy typu "Mam talent" czy seriale? ; )
Obserwuj wątek
    • lulalolu Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 12:55
      bylam ze 4 razy
      • nika_98 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 12:57
        Jedyne co teatr, albo w przedszkolu w radiu byłam ;]
        • rosalie11 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 10.11.10, 16:39
          w 0-cewink byłam w wiadomościach
      • cassid_ no byłam byłam. 04.09.10, 12:58
    • brand.of.heroin Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:01
      Nie byłam, tylko występowałam w Teatrze, ale to mała byłam..
      • karla2325 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:09
        nie, niestety nie
        • fineaszka Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 12:55
          Tak, na TVN Turbo big_grin Zatrzymywałam razem z kilkoma osobami z klasy kierowców i gadałam że albo mandacik albo wypija sok z cytryny xd
      • nektarynka123 Tak ,z moją klasą też;) 04.09.10, 14:20
        • violin Tak. 06.09.10, 16:50
          Ja pierwszy raz byłam jak miałam 3 lata(w TVN),później jak miałam5 i 6 lat
          byłam w Rai Uno(włoska telewizja).Byłam też w tym roku w Dzień Dobry TVN,a
          takich małych "występów" to nie liczę lecz było ich trochę...smile
          • ixxprincessxxi Jest to gdzieś na you tube?chętnie obejrze :)) 10.11.10, 16:58
    • seneka4 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:05
      nie zdarzyło mi się.
      • vivienne. Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:08
        występy były tylko w teatrze.

        a poza tym, to dużo razy byłam przy odbieraniu jakichś nagród, itp .
        • biedronka983 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 13:24
          jasne z moją klasą ;*
    • truskaffkaa Niee.. ;) 04.09.10, 13:07
      • rikki sii. 04.09.10, 13:09
        nie brałam udziału w mam talent i nie grałam w żadnym serialu, ale w telewizji byłam, jak
        tańczyłam na zimowisku z grupą ((;
      • boonehead Niee.. ;dd 05.09.10, 13:01
    • magic_ Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:10
      Nie, ale byłam na przesłuchaniach "Mam talent" tyle, że nie pokazali akurat
      mojego występu. (;
    • trufla Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:11
      Kiedyś przy odbieraniu nagrody za najlepszy wynik na teście z angielskiego w etapie
      wojewódzkim i raz na koncercie charytatywnym...
    • kosti999 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:11
      Ja raz,byłam w YCD. Bo kibicowałam wujkowi. I miałam wywiad wink
      • justi190998 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 10.11.10, 17:15
        tak w TVN24 ;p

        właśnie przechodziłam a oni kamerowali ( w Zakopanym ) big_grin


        ale to się na pewno nie liczy :p
    • diana_rose Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:12
      nie, ale kiedyś w wiadomościach Lubelskich był pokazany występ, w którym brałam
      udział ;>
      • samerus125 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:17
        jasne że byłam dużo razy ale to w telewizji regionalnej smile
        • destiny__ Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:18
          Byłam smile
          • lovemebaby_ Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 04.09.10, 13:38
            byłam dużo razy ale jak dziewczyna powyżej tylko w regionalnej uncertain
            ale fajnie by było na przykład być w TVN big_grin
    • invictusjulia nie ;DD tylko w kablówce z koleżankami występujemy 04.09.10, 13:38
    • paulla1872 nie 04.09.10, 14:14
    • mileymandy :D 04.09.10, 14:17
      Nie mam talentu,więc nie.Raz byłam,ale w wiadomościach w naszej telewizji
      lokalnej(takiej,która jest tylko w Krakowie).
    • nelly_ niee. xdd 04.09.10, 23:39
      nie występowałam tylko w wiadomościach dla mojego miasta kilka razy i szczerze
      mówiąc nic fajnego.. XD
    • avril993 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 12:59
      Kilka razy w kablówce
      • caroline13 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 17:50
        kilka razy w telewizji regionalnejcrying
    • fantabuu byłam . 05.09.10, 13:01
      a mianowicie na ' proart ' hahah ,
      raz wypowiadałam się na temat świąt , jak byłam na lodowisku.
      teraz nagrywali występy w mojej szkole, i mnie bylo widać.

      bles.
      • dusia12 Re: byłam . 05.09.10, 13:05
        tak, raz. ; ]

        ale dawwno temu. :-d
      • julunia20 Re: byłam . ...dużo razy 05.09.10, 13:08
        1.w przedszkolu na wystpach mojego miasta
        2.występ modelek z szyki miki
        3.chcerleanderka z dwa razy na meczach
        4.z 5,6 razy na występachw domu kultury
        5.troche razy w tle
        6.na kółku plastycznym się wpowiadałam
        7.......nie no duzo razy smile
        • mweezy . 05.09.10, 13:13
          kilka razy, ale to bardziej w lokalnych wiadomościach. jeszcze wszystko przede
          mną ^^
        • kicia121210 Re: byłam . ...dużo razy 05.09.10, 13:15
          ani razu ale bym chciala !! ;p
        • pudel Re: byłam . ...dużo razy 05.09.10, 13:16
          taa w telewizji regionalnej z milion razy
    • suzann. Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 13:13
      Byłam raz jak byłam w przedszkolu.Robili wtedy, jakiś reportaż i pokazali go chyba w
      telescopie.tongue_out
      • alyson96 tak . 05.09.10, 13:19
        ale to dawno .
      • uchiha Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 18:01
        Byłam jak do naszej szkoły przyjechali z telewizji nagrać przedstawienie w
        którym brałam udział;p
    • sonia07 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 13:14
      Co ty, wstydziłabym sięsmile
    • laura.pl ;-d 05.09.10, 13:16
      Nigdy nie byłam w telewizji.
    • ciapolka no 05.09.10, 13:21
    • patibilendziak Taaaaaaaaa...... 05.09.10, 13:25
      Wiele, wiele razy.
      Uczęszczałam do koła teatralnego i wiele razy były pokazywane nasze występy w tv.
      Jak odbierałam nagrody za prace plastyczne itp. to też puszczali to w telewizji.
      I ja się pytam: po jakiego <nie wyrażam się, bo są tu też małe dzieci>
      Ja nie chciałam, by ludzie z mojego gim mnie rozpoznawali po tym, że widzieli
      mnie w swoich odbiornikach.
      Gdy ktoś nowy chce się ze mną zapoznać to podchodzi i mówi:
      "Cześć! Jestem <tu wstaw imię osoby, która jest ci obojętna>, a ty Patrycja,
      tak? Wiesz, widziałem cię w telewizji i tam było twoje imię! Super zagrałaś <tu
      wstaw postać>!"
      Lub:
      "Hejka! Moje imię to <tu wstaw imię słit dzieffcynki, której nienawidzisz>.
      Wiesz, widziałam cię w tv! Naprawdę masz talent! Nie chcesz z nami iść na
      zakupy? Polansujemy się trochę hihihihi! Może <tu wstaw imię chłopaka, który
      podoba się słit dzieffcynce> zwróci na mnie uwagę, bo ty będziesz z nami"
      Ale na szczęście moja "sława" przygasa bo wypisałam się z koła teatralnego i nie
      biorę już udziału w tylu konkursach, a jak biorę to wysyłam kogoś po odbiór
      nagrody ;D
    • desires. Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 05.09.10, 13:31
      z klasą : D
    • chocolatex Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 16:11
      Na szczęście NIE big_grin
    • indywidualistka Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 16:33
      W regionalnej to dużo razy.
      • megi13 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 17:43
        w tv to chyba nie no chyba że w regionalnej i nic o tym nie wiem xd ale w gazecie raz
    • fun.jonas niom 06.09.10, 16:47

    • karolcia741 Re: Byłyście kiedyś w telewizji? 06.09.10, 16:48
      Ja byłam 2 razy bo brałam w czymś udział i potem wywiady i te inne pierdoły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka