Dodaj do ulubionych

Dopalacze - co o nich sądzicie ?

    • oliwia8 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 04.10.10, 21:43
      to okropne ...Jak takie coś może być legalne ..
      Dzisiaj zmarł chłopak który zażył jakieś dopalacze ...[*]sad
    • kiniaa ejj ;) 04.10.10, 21:58
      ejj , chyba zle dobralas zdjecie . xD batoniki marsy , nim2 oraz zupki vifona
      nie sa raczej dopalaczami .

      dobrze , ze likwiduja sklepy wtedy mlodziez bedzie miala do tego trudniejszy
      dostep ; jednak i tak beda one jeszcze krazylo po internecie bo sprzedawcy beda
      chcieli w koncu sprzedac jakos ten towar , zeby miec kase .
    • bobbudowniczy19 TU 04.10.10, 22:33
      Moim zdaniem dopalacze to jedno wielkie gów.no !!!!
      Powiem tak : TYLKO SŁABI GRACZE BIORĄ DOPALACZE
      Nigdy w życiu nie zamierzam nawet spróbować.Poco te dopalacze żeby dzieci się truły i
      w najgorszych przypadkach umierały ?!-Tak wiadomo mają z tego kase,ale powinni
      pomyśle.ć o dzieciach !!

      DOPALACZĄ MÓWIMY NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • kiwi Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 04.10.10, 22:35
      fuj fuj i jeszcze raz ble. w życiu nie tknęłabym ;<
    • ania1218 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 06:27
      to jest idioctwo , bo dopalacze to inaczej narkotyki angrywiadome że nigdy tego
      nie sprubuję !!!!!!!!!!confused
    • sandrolaxd Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 12:14
      troszkę zmienie temat ale właśnie moi kumple zaczeli pić i palić. nie wiem jak
      im powiedzieć że źle się z tym czuje. A co do dopalaczy to powinny być nielegalne.
    • nunka11 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 13:29
      nie wiem po co ludzie produkuja dopalacze to taki sam szajs jak narkotyki tylko ze legalnyconfused:-
      ? masakra nie rozumiem ludzi a wogóle dopalacze szkodzą zdrowiu
    • bronkus182 ;) 05.10.10, 15:55
      Po dopalaczach są zajebiste schizywink)
      szkoda, żę już zamknęli crying(
      polecam bakęwink
      myślałam, żę jestem muchą xd
    • lenka122 Odpalaczee 05.10.10, 19:12
      Głupi ci co biora ale nie powinni zamykac sklepów bo sprzedaja to w celach
      kolekcjonerskich nie ich wina ze downy to wpierprza..
    • angel1117 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 19:42
      też myślę podobnie do cb ja tego nigdy nie próbowałam i nie zamierzam smile
      powinno wgl. się to zabronić chociaż jak niektórzy nie szanują samych siebie
      więc to czy będą legalne czy nie nie będzie dla nich przeszkodą i tak będą po
      nie sięgać...
    • lily_95 no co?! 05.10.10, 20:23
      płacisz za własną śmierć.scianascianascianasciana
    • a_vie co ty mi tutaj za vifony pokazujesz? 05.10.10, 21:03
      po pierwsze:
      co to ma byc za zdjęcie?
      po drugie:
      wcześniej nawet nie wiedziałam nic o dopalaczach
      po trzecie:
      te ich kampanie i tak nic nie dadzą, bo jak ktoś bierze to go kupe opinia
      publiczna obchodzi.
      • lady_cat @ a_vie 06.10.10, 14:46
        czy tak trudno jest dostrzec , to co napisałam na górze. co ?

        ze pomyliły mi się fotki. jeszcze jakieś zastrzeżenie ?
    • olkalalala dopalacze 06.10.10, 18:34
      eh dziewczyny....
      na dopalaczach jest napisane, PRODUKT NIE DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI
      nikt nikomu nie karze tego brać.
      ludzie sie zatruwają, bo typy chcą sie popisać przed koleżankami że spalą grama sami czy
      coś smile
      dopalacze sa od 3 lat a zatrucia dopiero teraz?
      kasa z dopalaczy 600 milionów rocznie smile
      kupa kasy, sprzedaż narkotyków o kilkanascie procent spadla, bo idioci kupują dopalacze dla
      popisu smile
      dla mnie to dziecinada, jak sie bierze z umiarem to nic sie nie stanie smile
    • domincia Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 15:35
      Mnie nic nieobchodzą,nie próbowałam...ale wole naturalną marychę ;p
    • rosaliee świństwo. 07.10.10, 16:08
      to jest bez sensu ! do kiego chu.ja brać te gó... ?
      nie rozumiem tego, co to da ?
      NIGDY TEGO NIE WEZMĘ !!
      NIE DOTKNĘ TEGO NAWET !
      nawet ten co to sprzedaje powiedział że zarabia na debilach . I ma racje bo to
      cholerni debile !!
      • kicia210 Re: świństwo. 07.10.10, 17:12
        moim zdaniem kto ni próbował nie powinien się wypowiadać
        ani za ani przeciw
    • caterina97 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 18:15
      mars i nimm 2 to dopalacze?! nie wiedziałam ; d
    • nick_zajety Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 19:02
      Są złe. Nigdy nie próbowałam, nigdy nie spróbuję. Jak dla mnie powinno to
      całkowicie zniknąć..
    • grunewald_ Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 19:46
      jak chcą brać, to niech biorą...
    • misio Re: co sądzę? 07.10.10, 22:47
      jak słyszę dopalacze myślę trucizna
      podobno dodawali do nich trutkę na gryzonie sciana
      nigdy nie wezmę, NEVER! aż tak głupia nie jestem...
    • aiella Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 08.10.10, 18:14
      oczywiście jestem przeciwko temu g.... podlewanym domestosem, ale to przecież
      narkotyk jak każdy inny, kokaina, marichuana, feta itd. wielu z was napisało że
      brzydzą ich osoby które ewidentnie spożywają dopalaczy i to mnie chyba
      najbardziej wkurza. czy zdajecie sobie sprawę że wasi ulubieni aktorzy,
      piosenkarze itd właśnie dzięki temu przeżywają np na scenie przez 3 godziny? -.-
      wracając do dopalaczy, to racja jest to jedno z najgorszych gówien. wypala cię
      od środka. nawet nie zdajesz sobie prawy z tego kiedy staje się to twoją
      codziennością. mogę to powiedzieć bez żadnych namysłów, bo należę do środowiska
      w którym te chemikalia są widywane kilka razy dziennie, choć sama nigdy tego nie
      dotknęłam. i nie bójcie się, ci którzy je palą dobrze zdają sobie sprawę z tego
      co robią. i nawet jeśli będą nielegalne, przetrwają pośród młodzieży. to tak jak
      z papierosami, alkoholem... są nielegalne a i tak młodzież po nie sięga.
      • ave Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 09.10.10, 23:14
        też jestem przeciwna to jasne. i własnie zgadzam się z aiella bo nawet jesli
        bedzie to zakazane to i tak bedzie w obiegu... prawo ich nie powstrzyma... no bo
        wlasnie alkochol, papierosy, mi do zabawy to nie jest potrzebne... i jaka frajda
        z tego jest?
    • ruda_lelaa Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 10.10.10, 10:06
      nie zdążyłam spróbować ;d
      myśle że ta cała akcja to pic na wode.
    • tomusiowa Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 10.10.10, 10:22
      Dopalacze jak to mówią to produkty kolercjonerskie ale że się ma po nich nie
      złego spida do młodzi kupują i biorą.Nie potrzebnie rozgłaśniają w mediach jakie
      to dopalacze złe bo inni biorą z czystej ciekawości.Zamykają te sklepy ale Ci co
      naprawdę bd chcieli kupić sb dopalacza to kupią tak jak narkotyki w jakimś
      ciemnym zaułku.Handel nimi nie zniknie nawet po mimo tego że bd zamknięte
      sklepy i bd oficjalny zakaz sprzedawania i kupowania.Jak to mówią ZAKAZANY OWOC
      LEPIEJ SMAKUJE!
    • xxlilyxx Dopalacze - co o nich sądzicie ? 10.10.10, 12:07
      dopalacze tak samo jak alkohol. myślę, że telewizja zrobiła tylko " reklamę ".
      ja na przykład dopóki nie zaczęli o tym trąbić nie miałam pojęcia o ich
      istnieniu, tak samo jak masa innych nastolatków. teraz niektórzy z nich pewnie
      zabiorą się za nie, po prostu z ciekawości. nie mieli już o czym gadać to sobie
      znaleźli temat. -.-
    • cisssssza Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 15.11.10, 00:50
      sopalacze---hmm fajna sprawa.ci co nie brali wogóle nie wiedza o co chodzi...moim zdaniem powinny wrocic na rynek.ci co sie czyms tam potruli to tylko gadali ze to po dopkach zeby nie dostac po lbie od starych.nie znam nikogo komu by zaszkodziły.relaks 100 %
      jestem na takdevildevildevildevildevildevildevildevildevildevil
    • ley Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 15.11.10, 12:39
      są mi obojętne. jeśli ktoś jest głupi, żeby w tak beznadziejny sposób niszczyć sobie zdrowie, to proszę bardzo.

      nie próbowałam tego. i nigdy nie spróbuję. c;

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka