oliwia8 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 04.10.10, 21:43 to okropne ...Jak takie coś może być legalne .. Dzisiaj zmarł chłopak który zażył jakieś dopalacze ...[*] Odpowiedz Link Zgłoś
kiniaa ejj ;) 04.10.10, 21:58 ejj , chyba zle dobralas zdjecie . xD batoniki marsy , nim2 oraz zupki vifona nie sa raczej dopalaczami . dobrze , ze likwiduja sklepy wtedy mlodziez bedzie miala do tego trudniejszy dostep ; jednak i tak beda one jeszcze krazylo po internecie bo sprzedawcy beda chcieli w koncu sprzedac jakos ten towar , zeby miec kase . Odpowiedz Link Zgłoś
bobbudowniczy19 TU 04.10.10, 22:33 Moim zdaniem dopalacze to jedno wielkie gów.no !!!! Powiem tak : TYLKO SŁABI GRACZE BIORĄ DOPALACZE Nigdy w życiu nie zamierzam nawet spróbować.Poco te dopalacze żeby dzieci się truły i w najgorszych przypadkach umierały ?!-Tak wiadomo mają z tego kase,ale powinni pomyśle.ć o dzieciach !! DOPALACZĄ MÓWIMY NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kiwi Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 04.10.10, 22:35 fuj fuj i jeszcze raz ble. w życiu nie tknęłabym ;< Odpowiedz Link Zgłoś
ania1218 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 06:27 to jest idioctwo , bo dopalacze to inaczej narkotyki wiadome że nigdy tego nie sprubuję !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sandrolaxd Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 12:14 troszkę zmienie temat ale właśnie moi kumple zaczeli pić i palić. nie wiem jak im powiedzieć że źle się z tym czuje. A co do dopalaczy to powinny być nielegalne. Odpowiedz Link Zgłoś
nunka11 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 13:29 nie wiem po co ludzie produkuja dopalacze to taki sam szajs jak narkotyki tylko ze legalny:- ? masakra nie rozumiem ludzi a wogóle dopalacze szkodzą zdrowiu Odpowiedz Link Zgłoś
bronkus182 ;) 05.10.10, 15:55 Po dopalaczach są zajebiste schizy) szkoda, żę już zamknęli ( polecam bakę myślałam, żę jestem muchą xd Odpowiedz Link Zgłoś
lenka122 Odpalaczee 05.10.10, 19:12 Głupi ci co biora ale nie powinni zamykac sklepów bo sprzedaja to w celach kolekcjonerskich nie ich wina ze downy to wpierprza.. Odpowiedz Link Zgłoś
angel1117 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 05.10.10, 19:42 też myślę podobnie do cb ja tego nigdy nie próbowałam i nie zamierzam powinno wgl. się to zabronić chociaż jak niektórzy nie szanują samych siebie więc to czy będą legalne czy nie nie będzie dla nich przeszkodą i tak będą po nie sięgać... Odpowiedz Link Zgłoś
a_vie co ty mi tutaj za vifony pokazujesz? 05.10.10, 21:03 po pierwsze: co to ma byc za zdjęcie? po drugie: wcześniej nawet nie wiedziałam nic o dopalaczach po trzecie: te ich kampanie i tak nic nie dadzą, bo jak ktoś bierze to go kupe opinia publiczna obchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat @ a_vie 06.10.10, 14:46 czy tak trudno jest dostrzec , to co napisałam na górze. co ? ze pomyliły mi się fotki. jeszcze jakieś zastrzeżenie ? Odpowiedz Link Zgłoś
olkalalala dopalacze 06.10.10, 18:34 eh dziewczyny.... na dopalaczach jest napisane, PRODUKT NIE DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI nikt nikomu nie karze tego brać. ludzie sie zatruwają, bo typy chcą sie popisać przed koleżankami że spalą grama sami czy coś dopalacze sa od 3 lat a zatrucia dopiero teraz? kasa z dopalaczy 600 milionów rocznie kupa kasy, sprzedaż narkotyków o kilkanascie procent spadla, bo idioci kupują dopalacze dla popisu dla mnie to dziecinada, jak sie bierze z umiarem to nic sie nie stanie Odpowiedz Link Zgłoś
domincia Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 15:35 Mnie nic nieobchodzą,nie próbowałam...ale wole naturalną marychę ;p Odpowiedz Link Zgłoś
rosaliee świństwo. 07.10.10, 16:08 to jest bez sensu ! do kiego chu.ja brać te gó... ? nie rozumiem tego, co to da ? NIGDY TEGO NIE WEZMĘ !! NIE DOTKNĘ TEGO NAWET ! nawet ten co to sprzedaje powiedział że zarabia na debilach . I ma racje bo to cholerni debile !! Odpowiedz Link Zgłoś
kicia210 Re: świństwo. 07.10.10, 17:12 moim zdaniem kto ni próbował nie powinien się wypowiadać ani za ani przeciw Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 18:15 mars i nimm 2 to dopalacze?! nie wiedziałam ; d Odpowiedz Link Zgłoś
nick_zajety Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 19:02 Są złe. Nigdy nie próbowałam, nigdy nie spróbuję. Jak dla mnie powinno to całkowicie zniknąć.. Odpowiedz Link Zgłoś
grunewald_ Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 07.10.10, 19:46 jak chcą brać, to niech biorą... Odpowiedz Link Zgłoś
misio Re: co sądzę? 07.10.10, 22:47 jak słyszę dopalacze myślę trucizna podobno dodawali do nich trutkę na gryzonie nigdy nie wezmę, NEVER! aż tak głupia nie jestem... Odpowiedz Link Zgłoś
aiella Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 08.10.10, 18:14 oczywiście jestem przeciwko temu g.... podlewanym domestosem, ale to przecież narkotyk jak każdy inny, kokaina, marichuana, feta itd. wielu z was napisało że brzydzą ich osoby które ewidentnie spożywają dopalaczy i to mnie chyba najbardziej wkurza. czy zdajecie sobie sprawę że wasi ulubieni aktorzy, piosenkarze itd właśnie dzięki temu przeżywają np na scenie przez 3 godziny? -.- wracając do dopalaczy, to racja jest to jedno z najgorszych gówien. wypala cię od środka. nawet nie zdajesz sobie prawy z tego kiedy staje się to twoją codziennością. mogę to powiedzieć bez żadnych namysłów, bo należę do środowiska w którym te chemikalia są widywane kilka razy dziennie, choć sama nigdy tego nie dotknęłam. i nie bójcie się, ci którzy je palą dobrze zdają sobie sprawę z tego co robią. i nawet jeśli będą nielegalne, przetrwają pośród młodzieży. to tak jak z papierosami, alkoholem... są nielegalne a i tak młodzież po nie sięga. Odpowiedz Link Zgłoś
ave Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 09.10.10, 23:14 też jestem przeciwna to jasne. i własnie zgadzam się z aiella bo nawet jesli bedzie to zakazane to i tak bedzie w obiegu... prawo ich nie powstrzyma... no bo wlasnie alkochol, papierosy, mi do zabawy to nie jest potrzebne... i jaka frajda z tego jest? Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_lelaa Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 10.10.10, 10:06 nie zdążyłam spróbować ;d myśle że ta cała akcja to pic na wode. Odpowiedz Link Zgłoś
tomusiowa Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 10.10.10, 10:22 Dopalacze jak to mówią to produkty kolercjonerskie ale że się ma po nich nie złego spida do młodzi kupują i biorą.Nie potrzebnie rozgłaśniają w mediach jakie to dopalacze złe bo inni biorą z czystej ciekawości.Zamykają te sklepy ale Ci co naprawdę bd chcieli kupić sb dopalacza to kupią tak jak narkotyki w jakimś ciemnym zaułku.Handel nimi nie zniknie nawet po mimo tego że bd zamknięte sklepy i bd oficjalny zakaz sprzedawania i kupowania.Jak to mówią ZAKAZANY OWOC LEPIEJ SMAKUJE! Odpowiedz Link Zgłoś
xxlilyxx Dopalacze - co o nich sądzicie ? 10.10.10, 12:07 dopalacze tak samo jak alkohol. myślę, że telewizja zrobiła tylko " reklamę ". ja na przykład dopóki nie zaczęli o tym trąbić nie miałam pojęcia o ich istnieniu, tak samo jak masa innych nastolatków. teraz niektórzy z nich pewnie zabiorą się za nie, po prostu z ciekawości. nie mieli już o czym gadać to sobie znaleźli temat. -.- Odpowiedz Link Zgłoś
cisssssza Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 15.11.10, 00:50 sopalacze---hmm fajna sprawa.ci co nie brali wogóle nie wiedza o co chodzi...moim zdaniem powinny wrocic na rynek.ci co sie czyms tam potruli to tylko gadali ze to po dopkach zeby nie dostac po lbie od starych.nie znam nikogo komu by zaszkodziły.relaks 100 % jestem na tak Odpowiedz Link Zgłoś
ley Re: Dopalacze - co o nich sądzicie ? 15.11.10, 12:39 są mi obojętne. jeśli ktoś jest głupi, żeby w tak beznadziejny sposób niszczyć sobie zdrowie, to proszę bardzo. nie próbowałam tego. i nigdy nie spróbuję. c; Odpowiedz Link Zgłoś