bieberovaa_xd Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:37 Only girl - rihanna . < 3 love the way you lie part 2 - rihanna & eminem . <3 willow smith - whip my hair . <3 Odpowiedz Link Zgłoś
kiciazoo Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:40 30stm: Hurricane Alibi The kill Odpowiedz Link Zgłoś
ani_mru_mru Nie wiem czy trzy wystarczą.. 18.01.11, 15:56 - Daniel Powter - Bad Day. (według mnie ta piosenka jest smutna i zawsze mi się chcę płakać przy niej.) - Duch żyje w nas. (piosenka z bajki Króla Lwa ale trzeba przyznać, że tekst jest naprawdę świetny i pan Filip Łobodziński naprawdę się postarał) - Marcin Wójcik - Przetańczyć z tobą chcę. (Ogólnie to ta piosenka jest stara i mi się kiedyś nie podobała ale jak śpiewał Marcin to się rozpłynełam) - I've Had Time Of My Life - Dirty Dancing - Jaden Smith - Never Say Never - Ani Mru Mru & Smile - KOcham Pierogi. (Ta piosenka jest beznadziejna ale bardzo ją kocham) - Beyonce & Lady GaGa - Telephone - Marger, whitney houston i mariah cerey. ;**. - Narbert Śliwka- Jestem kimś. - Odpowiedz Link Zgłoś
autre Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:41 jest wiele takich piosenek w moim przypadku, ale obecnie wymienie trzy najlepsze na świecie piosenki w "kategorii" dołowanie się. - u got it bad -> usher - goodbye my lover -> james blunt - thinking of you -> katy perry Odpowiedz Link Zgłoś
cukiereczek. :) 18.01.11, 15:41 happysad-długa droga w dół 30STM-closer to the edge muse-uprising ♥ Odpowiedz Link Zgłoś
friendly145 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:41 The Pretty Reckless - You The Pretty Reckless - Miss Nothing Roger Moore - Thank you Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:43 hmm. trzy? za mało, no ale cóż Bob Marley-sunsine reggae Grubson-Na szczycie the last goodnight - pictures of you i wiele innych. Odpowiedz Link Zgłoś
ensuite Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:46 Paktofonika - Priorytety Paktofonika - Powierzchnie tnące Pokahontaz - Wstrząs dla mas Odpowiedz Link Zgłoś
niewiemcomowic Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:46 Wszystkie I Blame Coco Paramore i 30 STM Ale jak 3 to: 1. I Blame Coco - Please Rewind 2. 30 Seconds To Mars - Hurricane 3. Star Guard Muffin - Dancehall Queen Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
milus56 Far East Movement!!!! 18.01.11, 15:53 Często się zmieniają ale nigdy nie zapomnę o: Far East Movement Basshunter - Saturday Travis McCoy & Bruno Mars - Billionaire Odpowiedz Link Zgłoś
izulaxd Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:54 1. Santogold - Shove it 2. Jamal - Pójdę tylko tam 3. Santigold - Your voice. Odpowiedz Link Zgłoś
zazdrosnakredka >>>>>>>>>>>> 18.01.11, 15:59 na chwilę obecną: nevershoutnever - cute without the e ten typ mes - powinnaś być ze mną daft punk - harder better faster stronger Odpowiedz Link Zgłoś
majucha Trzy najlepsze piosenki : 18.01.11, 16:00 Moje ulubione aktualnie too : -Junior Caldera feat. Sophie Ellis bextor -figt this feeling (jakoś tak) -Shakira - WAKA WAKA -Ewa Farna - Ewakuacja -Three 6 mafia feat. tiesto-feel it Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka12 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:01 Miley Cyrus - Who Owns My Heart Selena Gomez - Tell Me something I Don t know Basshunter - Saturday Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel483 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:04 Natalia kukulska - wierność jest udna Afromental - radio song Sterling Knight - Shades Odpowiedz Link Zgłoś
olckaa screem 18.01.11, 16:05 www.youtube.com/watch?v=nr1JfQyEIZs&feature=related www.youtube.com/watch?v=CE7W1Q-f86k&feature=related www.youtube.com/watch?v=GcNiKCmWdYE&translated=1 Odpowiedz Link Zgłoś
betty227 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:09 Nelly - "Just a Dream" B.o.B. feat. Hayley Williams - "Airplanes" Alice Keys - "No One" Odpowiedz Link Zgłoś
mileyfan189 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:11 Rihanna - Only Girl ( in the world ) Shakira - Loca Muse - Uprising Odpowiedz Link Zgłoś
frau_jonas Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:12 Ciężko wybrać trzy. No ale dobra. A więc: 1) 30 Seconds To Mars - The Kill 2) 30 Seconds To Mars - Hurricane 3) The Pretty Reckless - Make me wanna die Odpowiedz Link Zgłoś
originalnick ZA MAŁO ! ;/ 18.01.11, 16:48 Podam 7, okey? 1. Eminem - Beautiful 2. Eminem - Not Afraid 3. Evanescence -My Immortal 4. Varius Manx - Ona ma siłę (Zanim zrozumiesz) 5. Rihanna - Te amo 6. Tokio Hotel - Automatic 7. Enrique Iglesias ft. Nicole Scherzinger - Heartbeat Odpowiedz Link Zgłoś
jade Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:32 1. Tim Berg - Seek Bromance 2. Jamal - Słońca łan 3. Ewa Farna - La la laj ( wersja czeska ) Odpowiedz Link Zgłoś
pauline_demi Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:35 O Boże ja to bym musiała chyba stworzyć listę Top 100 najlepszych piosenek na świecie bo na razie to nie mam 3 ukochanych kawałków Odpowiedz Link Zgłoś
megi13 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:41 kropp circle - still with me kropp circle - Who We Really Are no i np. Kropp Circle - Can't Stop The Rain Odpowiedz Link Zgłoś
alwayys Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:41 Ja starsznie dużo słucham muzyki, a każda piosenka ma dla mnie inne, szczególne znaczenie. Obie płyty EWR i Proceder Chady mają na mnie straaaasznie pozytywny wpływ, ale jakbym miała wybierać to... Uwielbiam "Obrachunek Moralny" Chady, "Dotknąć Cię" EastWestRockers i Volveremos bo kojarzy mi się z moimi najlepszymi wakacjami, miejscem i ludźmi których kocham lub pokochałam właśnie tam... ♥. Odpowiedz Link Zgłoś
karolina1997 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:41 hm... teraz wałkuję T-Pain i Pitbull "Hey Baby", Tinie Tempah "Pass Out", Far East Movement "Like a G6" oczywiście moich ukochanych piosenek jest więcej Odpowiedz Link Zgłoś
madziazioomek Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:42 A więc...oto moje trzy piosenki bez których nie mogę żyć:..... 1.Eminem - "Lose Yourself" 2.Enrique Iglesias feat. Pitbull - "Tonight" 3.Eric Turner - "Written in the stars" Odpowiedz Link Zgłoś
wiolcia.xd Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:46 Hmmm gdybym miała żyć tylko z tymi trzema piosenkami, to bym się nie wyżyła, ale jak juz coś to by były to: Ne Yo - "So sick" Jordin Sparks - "Tatto" No i trzecia nie jestem pewna co bym napisała może Britney Spears - "Everytime", ale miałabym dylemat miedzy piosenkami Ushera (zwłaszcza "Burn"), Enrique Iglesiasa (zwłaszcza "Do you know") , Jay Seana ( zwłaszcza "Tonight" i "Maybe"). Ale Najbardziej bym była za Kelly Clarkson "Because of you" lub Leona Lewis "I got you" Nie mogłabym wytrzymać mając tylko 3 piosenki Mogłabym wytrzymać bez metaliki, Rock'a, Reggae, Rapu, ale nigdy bez R&B ( co do popu byłabym w połowie). Zachęcam wszystkich do posłuchania piosenek, aktualnie słucham "Love in the club" Ushera. Widze, że większość z was postawia na piosenki z 2010 roku, moim zdaniem piosenki mające minimum 5 lat są bardziej wartościowe teraz to tylko remix'y i piosenki nie mające żadnego sensu czy przesłania tylko muzykę wpadająca w ucho po jakimś czasie się nudzi Odpowiedz Link Zgłoś
mileyselfan Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:48 Trzy to za mało . Ja nie mogę żyć bez muzyki ogólem, ale dobra trzy. Miley Cyrus- I hope you find it, Demi Lovato- La la land i Selena Gomez- Ghost of you. Odpowiedz Link Zgłoś
tacomakota Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:57 Santa Maffy-Emo Emo /\ t2 ft. Jodie -heartbroken /\ Emily osment - lets be friends Odpowiedz Link Zgłoś