Dodaj do ulubionych

Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^

    • bieberovaa_xd Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:37
      Only girl - rihanna . < 3
      love the way you lie part 2 - rihanna & eminem . <3
      willow smith - whip my hair . <3 big_grin
      • kiciazoo Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:40
        30stm:
        Hurricane
        Alibi
        The kill smile
        • ani_mru_mru Nie wiem czy trzy wystarczą.. 18.01.11, 15:56
          serce

          - Daniel Powter - Bad Day.
          (według mnie ta piosenka jest smutna i zawsze mi się chcę płakać przy niej.)
          - Duch żyje w nas.
          (piosenka z bajki Króla Lwa ale trzeba przyznać, że tekst jest naprawdę świetny i pan Filip Łobodziński naprawdę się postarał)
          - Marcin Wójcik - Przetańczyć z tobą chcę.
          (Ogólnie to ta piosenka jest stara i mi się kiedyś nie podobała ale jak śpiewał Marcin to się rozpłynełam)
          - I've Had Time Of My Life - Dirty Dancing
          - Jaden Smith - Never Say Never
          - Ani Mru Mru & Smile - KOcham Pierogi. (Ta piosenka jest beznadziejna ale bardzo ją kocham)
          - Beyonce & Lady GaGa - Telephone
          - Marger, whitney houston i mariah cerey. ;**.
          - Narbert Śliwka- Jestem kimś.

          -
      • autre Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:41
        jest wiele takich piosenek w moim przypadku, ale obecnie wymienie trzy najlepsze na świecie piosenki w "kategorii" dołowanie się.
        - u got it bad -> usher
        - goodbye my lover -> james blunt
        - thinking of you -> katy perry

        wink
    • cukiereczek. :) 18.01.11, 15:41
      happysad-długa droga w dół
      30STM-closer to the edge
      muse-uprising

    • friendly145 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:41
      The Pretty Reckless - You
      The Pretty Reckless - Miss Nothing
      Roger Moore - Thank you
    • madalena Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:43
      hmm. trzy? za mało, no ale cóż
      Bob Marley-sunsine reggae
      Grubson-Na szczycie
      the last goodnight - pictures of you
      i wiele innych.
    • ensuite Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:46
      Paktofonika - Priorytety
      Paktofonika - Powierzchnie tnące
      Pokahontaz - Wstrząs dla mas
      serce
    • niewiemcomowic Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:46
      Wszystkie I Blame Coco Paramore i 30 STM
      Ale jak 3 to:
      1. I Blame Coco - Please Rewind
      2. 30 Seconds To Mars - Hurricane
      3. Star Guard Muffin - Dancehall Queen

      Polecam smirk
    • milus56 Far East Movement!!!! 18.01.11, 15:53
      Często się zmieniają ale nigdy nie zapomnę o:
      Far East Movement
      Basshunter - Saturday
      Travis McCoy & Bruno Mars - Billionaire
    • izulaxd Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 15:54
      1. Santogold - Shove it serce
      2. Jamal - Pójdę tylko tam
      3. Santigold - Your voice.
    • newborn. . 18.01.11, 15:58
      Jeej,nie będę krzywidzić innych piosenek.
    • zazdrosnakredka >>>>>>>>>>>> 18.01.11, 15:59
      na chwilę obecną:
      nevershoutnever - cute without the e
      ten typ mes - powinnaś być ze mną
      daft punk - harder better faster stronger
    • majucha Trzy najlepsze piosenki : 18.01.11, 16:00
      Moje ulubione aktualnie too :
      -Junior Caldera feat. Sophie Ellis bextor -figt this feeling (jakoś tak)
      -Shakira - WAKA WAKA
      -Ewa Farna - Ewakuacja
      -Three 6 mafia feat. tiesto-feel it

      brawo
    • smerfetka12 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:01
      Miley Cyrus - Who Owns My Heart
      Selena Gomez - Tell Me something I Don t know
      Basshunter - Saturday

      big_grin
    • tokio_hotel483 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:04
      Natalia kukulska - wierność jest udna
      Afromental - radio song
      Sterling Knight - Shades
    • olckaa screem 18.01.11, 16:05
      www.youtube.com/watch?v=nr1JfQyEIZs&feature=related
      www.youtube.com/watch?v=CE7W1Q-f86k&feature=related
      www.youtube.com/watch?v=GcNiKCmWdYE&translated=1
    • betty227 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:09
      Nelly - "Just a Dream"
      B.o.B. feat. Hayley Williams - "Airplanes"
      Alice Keys - "No One"smile
    • mileyfan189 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:11
      Rihanna - Only Girl ( in the world )
      Shakira - Loca
      Muse - Uprising
    • frau_jonas Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:12
      Ciężko wybrać trzy. No ale dobra. A więc:
      1) 30 Seconds To Mars - The Kill
      2) 30 Seconds To Mars - Hurricane
      3) The Pretty Reckless - Make me wanna die
      • originalnick ZA MAŁO ! ;/ 18.01.11, 16:48
        Podam 7, okey?

        1. Eminem - Beautiful
        2. Eminem - Not Afraid
        3. Evanescence -My Immortal
        4. Varius Manx - Ona ma siłę (Zanim zrozumiesz)
        5. Rihanna - Te amo
        6. Tokio Hotel - Automatic
        7. Enrique Iglesias ft. Nicole Scherzinger - Heartbeat

    • jade Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:32
      1. Tim Berg - Seek Bromance
      2. Jamal - Słońca łan
      3. Ewa Farna - La la laj ( wersja czeska ) suspicious
    • pauline_demi Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:35
      O Boże ja to bym musiała chyba stworzyć listę Top 100 najlepszych piosenek na świecie bo na razie to nie mam 3 ukochanych kawałków tongue_out wink
      • megi13 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:41
        kropp circle - still with me
        kropp circle - Who We Really Are
        no i np.
        Kropp Circle - Can't Stop The Rain
    • alwayys Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:41
      Ja starsznie dużo słucham muzyki, a każda piosenka ma dla mnie inne, szczególne znaczenie.
      Obie płyty EWR i Proceder Chady mają na mnie straaaasznie pozytywny wpływ, ale jakbym miała wybierać to...
      Uwielbiam "Obrachunek Moralny" Chady,
      "Dotknąć Cię" EastWestRockers
      i Volveremos bo kojarzy mi się z moimi najlepszymi wakacjami, miejscem i ludźmi których kocham lub pokochałam właśnie tam... ♥.
      big_grin
    • karolina1997 Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:41
      hm... teraz wałkuję T-Pain i Pitbull "Hey Baby", Tinie Tempah "Pass Out", Far East Movement "Like a G6" serce oczywiście moich ukochanych piosenek jest więcejbig_grinwink
    • madziazioomek Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:42
      A więc...oto moje trzy piosenki bez których nie mogę żyć:.....
      1.Eminem - "Lose Yourself"
      2.Enrique Iglesias feat. Pitbull - "Tonight"
      3.Eric Turner - "Written in the stars"
    • wiolcia.xd Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:46
      Hmmm gdybym miała żyć tylko z tymi trzema piosenkami, to bym się nie wyżyła, ale jak juz coś to by były to:
      Ne Yo - "So sick"
      Jordin Sparks - "Tatto"
      No i trzecia nie jestem pewna co bym napisała może Britney Spears - "Everytime", ale miałabym dylemat miedzy piosenkami Ushera (zwłaszcza "Burn"), Enrique Iglesiasa (zwłaszcza "Do you know") , Jay Seana ( zwłaszcza "Tonight" i "Maybe"). Ale Najbardziej bym była za Kelly Clarkson "Because of you" lub Leona Lewis "I got you"
      Nie mogłabym wytrzymać mając tylko 3 piosenki sad
      Mogłabym wytrzymać bez metaliki, Rock'a, Reggae, Rapu, ale nigdy bez R&B ( co do popu byłabym w połowie).
      Zachęcam wszystkich do posłuchania piosenek, aktualnie słucham "Love in the club" Ushera.
      Widze, że większość z was postawia na piosenki z 2010 roku, moim zdaniem piosenki mające minimum 5 lat są bardziej wartościowe teraz to tylko remix'y i piosenki nie mające żadnego sensu czy przesłania tylko muzykę wpadająca w ucho po jakimś czasie się nudzi
    • mileyselfan Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:48
      Trzy to za mało smile. Ja nie mogę żyć bez muzyki ogólem, ale dobra trzy. Miley Cyrus- I hope you find it, Demi Lovato- La la land i Selena Gomez- Ghost of you.serce
    • tacomakota Re: Trzy najlepsze piosenki na Świecie.Wbijać. ^^ 18.01.11, 16:57
      Santa Maffy-Emo Emo /\ t2 ft. Jodie -heartbroken /\ Emily osment - lets be friends

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka