marsjanka115 x__x 23.02.11, 19:33 Hmm a kto w Polsce zasługuje na miano gwiazdy w ogóle !? haha Odpowiedz Link Zgłoś
patka17 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 23.02.11, 20:21 doda i anna mucha i mój brat Odpowiedz Link Zgłoś
witka Re: . 23.02.11, 21:30 Rutowicz. Mucha wkurzała mnie jak była jury w YCD ale teraz lubie ją oglądać w Prosto w Serce;p;d; Odpowiedz Link Zgłoś
lexii._theuuus. Mucha 23.02.11, 21:45 U mnie tez Mucha dużo straciła z tym futrem. I tak jej wcześniej za nią nie przepadałam, ale teraz naprawdę straciłam resztki sympatii dla niej. Odpowiedz Link Zgłoś
gola. ._. 23.02.11, 21:50 u nas w Polsce są w ogóle jakieś gwiazdy ? na pewno były, ale teraz to co innego. Odpowiedz Link Zgłoś
super_star Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 23.02.11, 22:06 Natasza Urbańska? a tu to mnie zaskoczyłaś. Ona się świetnie ubiera Odpowiedz Link Zgłoś
alyson96 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 23.02.11, 22:18 mucha, urbańska, rutowicz i paulla. Odpowiedz Link Zgłoś
laura.pl Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 25.02.11, 10:30 Strasznie irytuje mnie Doda. Za Anną Muchą też specjalnie nie przepadam. Odpowiedz Link Zgłoś
elitherine_ Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 27.02.11, 18:59 Natasza Urbańska i Dżoana ;/// Odpowiedz Link Zgłoś
ashley1101 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 27.02.11, 20:51 wg mnie Ewa Farna,nienawidzę jej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
grenade Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 27.02.11, 21:07 Mucha, Doda, Candy Girl, Honey, Szyc, Jacyków... Odpowiedz Link Zgłoś
farnoholiczka Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 14:41 doda i krupa Odpowiedz Link Zgłoś
kari116 . 28.02.11, 14:50 nie ma gorszych, czy lepszych, a ty oceniasz anie tylko po tym jednym incydencie. Odpowiedz Link Zgłoś
estrellaa Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:00 po pierwsze bezczelna , prostolinijna , chamska doda . po drugie sztuczna , wykreowana laleczka urbańska . po trzecie plastikowa jola rutowicz . po czwarte szukająca sensacji candy girl więcej w tej chwili nie przychodzi mi do głowy , aczkolwiek jest ich pełno . ; d Odpowiedz Link Zgłoś
monik4 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:07 Anna Mucha Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:08 Anna Mucha, Candy Girl i Doda. Mucha to dlatego, że udaje wielką gwiazdę i aktorkę, która nie jest, no i myśli że jest najseksowniejsza i najpiękniejsza, a seksapil to nie miniówa że majtki widać to sposób bycia i zachowanie. Candy Girl to dlatego ze nie ma talentu muzycznego a się pcha to tego show biznesu. Doda to mimo tego, że ma świetny głos, mocny i umie śpiewać to jej sposób zachowania, mówienie i naśladowania GaGi to porażka. ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
madzia2710 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:32 Małaszyński Cichopek Ibisz I wiele innych ( chwilowo nie mogę sobie przypomnieć, najwyżej potem dopisze). Odpowiedz Link Zgłoś
wercia321 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:01 Doda i Mucha Odpowiedz Link Zgłoś
kristie02 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:10 Wszystkie. A najbardziej chyba Cichy chłopek (Cichopek) i Owad (Mucha). Nielubię też Farmy (Farna) Odpowiedz Link Zgłoś
kristie02 Zapomniałam o rodzynkach...xD. Nie no jeszcze ... 28.02.11, 16:13 Gówniak (Górniak) Odpowiedz Link Zgłoś
sopwil / 28.02.11, 16:17 Rutowicz, ale to raczej nie gwiazda, lecz.... eh, trudno to określic. Doda, Mucha Odpowiedz Link Zgłoś
patimari22 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:23 Urbańska i Górniak Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:38 Oczywiście Doda bezkonkurencyjnie. Czasem mi nawet wstyd, że to puste, plastikowe, kopiarskie za przeproszeniem gów.no urodziło się w tym kraju co ja. Nienawidzę jej za wszystko, zaczynając od tej plastikowej "twarzy" w dół. Dodałabym jeszcze Muchę, Andrzejewicz, Frykowską, Rutowicz, Kandiii Gerl. Podsumowując wszystkie kreują się na idiotki, ściągając styl z zagranicznych gwiazd czasami nawet godnych zauważenia, poza tym żadna z nich nie powinna znaleźć się w show biznesie, bo jedyne co one do niego wprowadziły to zamieszanie i skandale, w Polsce nawet chyba nie ma nie licząc wyjątków gwiazd które zasługiwały by na tytuł "artystki, artysty". Odpowiedz Link Zgłoś
lovebug . 01.03.11, 11:13 nie znam wszystkich. są takie co nazwisko mi nie zapadło w pamięć, a wkurzają mnie niesamowicie, więc te co pamiętam: doda, mucha, rutowicz, herbuś, andrzejewicz, candy girl, honcia skarbek, górniak, włodarczyk, rusin, gardias, ibisz, skrzynecka, marina łuczenko, ibisz, cichopek, sablewska czyjakjejtamleci, papierska, cały ród wiśniewskich, farna. wszystkie gwiazdki i gwiazdeczki seriali TVN <3 ale ze mnie hejter polskich "gwiazd" Odpowiedz Link Zgłoś
blender Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 01.03.11, 11:16 Urbańska, zdecydowanie nie trawię jej. No i jeszcze Liszowska, Włodarczyk, Cichopek. A z zagranicznych, to nie chce mi się zastanawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
pozytywna98 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 01.03.11, 11:24 urbańska, doda, rutowicz. no to chyba one .. aaa ! i jeszcze nasza 'wspaniala' mucha !! Odpowiedz Link Zgłoś