Dodaj do ulubionych

Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej"...

    • marsjanka115 x__x 23.02.11, 19:33
      Hmm a kto w Polsce zasługuje na miano gwiazdy w ogóle !? haha
      • jessicakaulitz Re: @marsjanka115 23.02.11, 20:00
        Haha, dobre pytanie xd
    • patka17 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 23.02.11, 20:21
      doda i anna mucha i mój brattongue_out
    • magic_ . 23.02.11, 20:34
      Andrzejewicz, Doda, Krupa, Urbańska, Mucha
      • witka Re: . 23.02.11, 21:30
        Rutowicz. Mucha wkurzała mnie jak była jury w YCD ale teraz lubie ją oglądać w Prosto w Serce;p;d;
    • lexii._theuuus. Mucha 23.02.11, 21:45
      U mnie tez Mucha dużo straciła z tym futrem. I tak jej wcześniej za nią nie przepadałam, ale teraz naprawdę straciłam resztki sympatii dla niej.
      • gola. ._. 23.02.11, 21:50
        u nas w Polsce są w ogóle jakieś gwiazdy ? na pewno były, ale teraz to co innego.
    • super_star Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 23.02.11, 22:06
      Natasza Urbańska? a tu to mnie zaskoczyłaś. Ona się świetnie ubiera
    • polskalady sara may i candy girl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.02.11, 22:11
    • nikawika ... 23.02.11, 22:13
      anna mucha. nie nawidzę tej kobiety.
    • alyson96 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 23.02.11, 22:18
      mucha, urbańska, rutowicz i paulla.
    • laura.pl Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 25.02.11, 10:30
      Strasznie irytuje mnie Doda. Za Anną Muchą też specjalnie nie przepadam.
    • elitherine_ Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 27.02.11, 18:59
      Natasza Urbańska i Dżoana ;///
    • ashley1101 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 27.02.11, 20:51
      tongue_outwg mnie Ewa Farna,nienawidzę jej!!!tongue_out
    • grenade Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 27.02.11, 21:07
      Mucha, Doda, Candy Girl, Honey, Szyc, Jacyków...
    • farnoholiczka Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 14:41
      doda i krupa
      • kari116 . 28.02.11, 14:50
        nie ma gorszych, czy lepszych, a ty oceniasz anie tylko po tym jednym incydencie.
    • estrellaa Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:00
      po pierwsze bezczelna , prostolinijna , chamska doda .
      po drugie sztuczna , wykreowana laleczka urbańska .
      po trzecie plastikowa jola rutowicz .
      po czwarte szukająca sensacji candy girl
      więcej w tej chwili nie przychodzi mi do głowy , aczkolwiek jest ich pełno . ; d
    • monik4 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:07
      Anna Mucha
    • madalena Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:08
      Anna Mucha, Candy Girl i Doda.
      Mucha to dlatego, że udaje wielką gwiazdę i aktorkę, która nie jest, no i myśli że jest najseksowniejsza i najpiękniejsza, a seksapil to nie miniówa że majtki widać to sposób bycia i zachowanie.
      Candy Girl to dlatego ze nie ma talentu muzycznego a się pcha to tego show biznesu.
      Doda to mimo tego, że ma świetny głos, mocny i umie śpiewać to jej sposób zachowania, mówienie i naśladowania GaGi to porażka. ;/
    • madzia2710 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 15:32
      Małaszyński
      Cichopek
      Ibisz
      I wiele innych ( chwilowo nie mogę sobie przypomnieć, najwyżej potem dopisze).
    • wercia321 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:01
      Doda i Mucha
    • arasha MUCHA!!!!!!!!!!! 28.02.11, 16:08
    • kristie02 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:10
      Wszystkie. A najbardziej chyba Cichy chłopek (Cichopek) i Owad (Mucha). Nielubię też Farmy (Farna)
      • kristie02 Zapomniałam o rodzynkach...xD. Nie no jeszcze ... 28.02.11, 16:13
        Gówniak (Górniak)
    • sopwil / 28.02.11, 16:17
      Rutowicz, ale to raczej nie gwiazda, lecz.... eh, trudno to określic.
      Doda, Mucha
    • patimari22 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:23
      Urbańska i Górniak
    • coldprincess Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 28.02.11, 16:38
      Oczywiście Doda bezkonkurencyjnie. Czasem mi nawet wstyd, że to puste, plastikowe, kopiarskie za przeproszeniem gów.no urodziło się w tym kraju co ja. Nienawidzę jej za wszystko, zaczynając od tej plastikowej "twarzy" w dół.
      Dodałabym jeszcze Muchę, Andrzejewicz, Frykowską, Rutowicz, Kandiii Gerl.
      Podsumowując wszystkie kreują się na idiotki, ściągając styl z zagranicznych gwiazd czasami nawet godnych zauważenia, poza tym żadna z nich nie powinna znaleźć się w show biznesie, bo jedyne co one do niego wprowadziły to zamieszanie i skandale, w Polsce nawet chyba nie ma nie licząc wyjątków gwiazd które zasługiwały by na tytuł "artystki, artysty".
      • lovebug . 01.03.11, 11:13
        nie znam wszystkich. są takie co nazwisko mi nie zapadło w pamięć, a wkurzają mnie niesamowicie, więc te co pamiętam:
        doda, mucha, rutowicz, herbuś, andrzejewicz, candy girl, honcia skarbek, górniak, włodarczyk, rusin, gardias, ibisz, skrzynecka, marina łuczenko, ibisz, cichopek, sablewska czyjakjejtamleci, papierska, cały ród wiśniewskich, farna.
        wszystkie gwiazdki i gwiazdeczki seriali TVN <3

        ale ze mnie hejter polskich "gwiazd"
    • blender Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 01.03.11, 11:16
      Urbańska, zdecydowanie nie trawię jej. No i jeszcze Liszowska, Włodarczyk, Cichopek.
      A z zagranicznych, to nie chce mi się zastanawiać.
    • pozytywna98 Re: Kto według Was zasługuje na tytuł "najgorszej 01.03.11, 11:24
      urbańska, doda, rutowicz. no to chyba one .. aaa ! i jeszcze nasza 'wspaniala' mucha !!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka