silverxdd 08.05.11, 16:46 To co wyżej ;p Ja mam dwie: 1. zawsze przed spaniem muszę się wysmarować masłem do ciała albo czymś takim. 2. Przed spaniem drzwi muszą uderzyć o ścianę. A wasze ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pauluskaaa Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 14.05.11, 11:03 Zawsze muszę zasypiać z słuchawkami w uszach,słuchając jakiś smętów.;p Odpowiedz Link Zgłoś
january29 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 14.05.11, 11:08 jak mam pomalowane paznokcie to co chwilę sprawdzam ich stan. dziwne wiem. niedawno pomalowałam je na granatowo i zaraz idę sprzątać Odpowiedz Link Zgłoś
mileylovexxx Skoro pytasz... 17.05.11, 16:10 ...żyletka tak wiem dziwne ale zawsze jak ktos mnie wk*rwi to - żyletka tanczy heh no i obgryzanie paznokci Odpowiedz Link Zgłoś
blackdeath Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 14.05.11, 22:30 zasypianie ze słuchawkami zawszeee Odpowiedz Link Zgłoś
by_moonlight Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 14.05.11, 20:13 Kiedy ktoś mnie o coś pyta, a ja się zastanawiam to drapię się w głowę. -.- Okropnie irytujące, tym bardziej, że robię to automatycznie, jakby "bez mojej wiedzy". Może nie jest to bardzo dziwne, ale w tej chwili nic innego nie przychodzi mi do głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 14.05.11, 21:35 Mnóóóóóóóóóóóóóóstwo, za mało miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
arriane_ Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 14.05.11, 21:40 Jednym z nawyków jest to ze po obudzeniu się łapię za telefon,nie żeby sprawdzić godzinę po prostu ...I wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele innych. Odpowiedz Link Zgłoś
koloorowa. Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 17.05.11, 16:07 słuchanie muzyki przed snem. na lekcji robienie paznokci przy oglądaniu tv najlepiej coś przekąsić. gdy wchodze na kompa, PIERWSZE włączam gg. no to chyba tyle xd Odpowiedz Link Zgłoś
mari86 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 16.05.11, 21:40 Przed spaniem kołdra musi być idealnie ułożona, nie może nigdzie wystawać lub być podwinięta Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 x__x 16.05.11, 21:51 z tymi drzwiami to mnie rozwaliłaś Xd nie wiem ... chociaż obgryzam paznokcie , nie zasnę z zamkniętymi drzwiami ani też w rozpuszczonych włosach , nie ma mowy abym zasnęła przy włączonym tv , nie wstanę rano jeśli matka nie zadzwoni abym ruszyła tyłek z łóżka , ooo piję do zupy xD nie zjem umytej truskawki muszę mieć gumkę do włosów zawsze na nadgarstku i chyba to tyle ... a i jak oglądam coś to zawsze musi dookoła być porządek najczęściej w najciekawszym momencie jak zobaczę krzywo ułożoną firankę albo brudną szklankę to nie będę już mogła się skupić na filmie . Odpowiedz Link Zgłoś
lupitka30 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 17.05.11, 15:25 hmm...na lekcji zawsze muszę oglądać swoje paznokcie i rozdzielać rozdwojone końcówki...xDee oprócz tego jak jestem sama w domu muszę mieć włączony telewizor... Odpowiedz Link Zgłoś
allgood świetny post 17.05.11, 15:32 a słyszałyście o natręctwach? jeżeli nie, to zdecydowanie polecam lekturę swolniak.blogspot.com/2011/05/porady-zespo-obsesyjno-kompulsyjny-zok.html o kobiecie, która po prostu musi myć ręce mnóstwo razy dziennie i jednocześnie przy tym liczyć Odpowiedz Link Zgłoś
song . 17.05.11, 16:30 A więc: Zawsze gdy idę spać: -muszę mieć postawioną na szafce,obok łóżka szklankę wody.Telefon jest ciśnięty w rogu łóżka. Kołdra musi być podwinięta pod nogami. Okna muszą być zasłonięte,a drzwi lekko uchylone. No i oczywiście moja lampka musi się świecić Tak wiem, ta lampka to dziecinada,ale cóż... Yhym, przed snem mówię sobie jeszcze w myślach "Dobranoc Echelonie"(lol),na dodatek mówię to tak..."automatycznie",samo się włącza . Gdy oglądam telewizję: -drzwi muszą być zamknięte(?).Siedzę w swoim ulubionym fotelu. Poza tym, kiedy widzę jakąś czarną kurtkę,płaszcz itp. z kapturem wiszącą na wieszaku, to ZAWSZE zdejmują ją z wieszaka i układam gdzieś indziej,bo taki wiszący,czarny płaszcz przypomina mi kostuchę (lol) Żal mi siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 17.05.11, 16:20 Kładąc się do łóżka zawsze muszę nucić sobie jakąś piosenkę, zawsze budzę się pięć minut przed budzikiem, uwielbiam zapach lakieru do paznokci, piję zawsze po skończeniu jedzenia, słysząc piosenkę zawsze wyobrażam sobie do niej teledysk, kiedy coś w moim pokoju nie jest na swoim miejscu dostaję szału... Mnóstwo jest jeszcze tego... Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 17.05.11, 16:21 I jeszcze jak czytam to mam okropnie szeroko otwarte oczy. To okropnie dziwne, w ogóle nad tym nie panuję... Odpowiedz Link Zgłoś
marcella_ Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 18.05.11, 20:42 kiedy ścielę łóżko nic nie może wystawać , wszystko musi być idealnie pościelone. Kiedy coś jem muszę coś pić inaczej nie zjem. Oblizuję wargi bardzo często. Kiedy coś oglądam w tv. i np, firanka jest zaczepiona o coś muszę ją " odczepić " bo inaczej nie umiem oglądać. I jeszcze wiele innych. Odpowiedz Link Zgłoś
bexboop878 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 17.05.11, 16:26 1.obgryzam skórki przy paznokciach (tak wiem to obrzydliwe) 2.mam manię ciągłego mycia rąk. chyba tyle . Odpowiedz Link Zgłoś
patrysia441 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 17.05.11, 16:43 1.Kiedy idę spać muszę mieć rozwinięte do połowy rolety oraz zamknięte drzwi do pokoju. 2.Wieczorem zawszę robię maseczkę na twarz. 3.Chociaż raz dziennie muszę wysłuchać jakieś piosenki Bon Jovi inaczej mam zły dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
loveboy. dziwne, głupie, niezrozumiałe. 21.05.11, 20:59 ja mam (według mnie) bardzo dziwny nawyk. mianowicie wszystkie drobne czynności muszę robić trzy razy, na przykład jeżeli chcę zamknąć szafę zamykam ją trzy razy. Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzchowka Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 25.05.11, 15:03 Moja nawiększa obsecja to drapanie się po dupie kiedy nikt nie widzi ( mam straszne hemoroidy) no i wąchanie kartek w książce i swoich skarpetek tez Odpowiedz Link Zgłoś
szafirowa Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 30.05.11, 21:13 1. Przed pójściem spać muszę mieć spuszczone całkowicie rolety. 2. Przed pójściem spać muszę koniecznie wywietrzyć pokój. 3. Praktycznie zawsze ma gumkę do włosów na prawym nadgarstku. 4. Przed pójściem spać muszę mieć położoną wodę mineralną koło łóżka [w razie jak by mi się w nocy zachciało pić]. 5. Gdy wychodzę gdzieś na dłuższy czas i zakluczam drzwi to sprawdzam je kilka razy czy są zamknięte. I wgl. jeszcze dużo tego ... Odpowiedz Link Zgłoś
avril1028 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 30.05.11, 22:07 nie pozwalam nikomu się zbliżyć do mojego łóżka ; DDD Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Jaka jest wasza dziwna "obsesja" , nawyk ? 30.05.11, 22:12 Obgryzam paznokcie i zawsze przed spaniem muszę coś poczytać. ;p ;D Odpowiedz Link Zgłoś