Gość: mała IP: *.aster.pl 20.03.09, 18:26 Piszcie jakie gwiazdy lubicie, a jakich nie lubicie ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: ulubiona gwiazda IP: 88.220.69.* 20.03.09, 19:54 moją ulubioną gwiazdą a wlasciwie gwiazdami są bracia jonas a nie lubie billa tokio hotel jako zespol jest spko(chodzi mi o piosenki) a bill ma cos z glową Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia:):):) Re: ulubiona gwiazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.09, 20:19 Ja przepadam za Tokio Hotel i za chłopakami z tego zespołu.Nienawidzę MILEY CYRUS Odpowiedz Link Zgłoś
szysza_xd Re: ulubiona gwiazda 20.03.09, 20:32 Jak juz moge się rozpisac na ten temat to dzięki Moim zdaniem osoby, które faworyzuje tylko jedna gwiazdke a wszystkie pozostałe tepią bo nie sa jak ich faworyt to ludzie z obsesją. Tak sie często zdaza w komentarzach do notki o np.Demi Lovato- ktos o nicku Miley Cyrus, lub podobne(wazne że z jej zdjeciem) pisze, że ta jest brzydka, nie umie spiewać, grac i ze mordy w telewizji nie musi pokazywać. No to co to ma znaczyc?? Ja nie faworyzuje jednej z gwiazd, lubie niektore, ale ich nie bluzgam, a to jest ostatnio bardzo popularne na tego typu stronach. Co myslicie?? Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rulez Re: ulubiona gwiazda 21.03.09, 12:00 Lubię: p!nk, green day'a,christinę Aquilerę, Mano Chao, U2m,inexs... mogłabym wyliczać i wyliczać z aktorów/aktorek cenię Meryl Streep, Kate Winslet, Jane Fondę, Pierca Brosnana, Colina Firtha, Johna Travoltę.. tutaj też mogłabym wyliczać... Nie lubię: Seleny Gomez, Jonasów i tego typu gwiazdek, które lansują się serialikami dla dzieci i swoim dziewictwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: ulubiona gwiazda IP: *.gprs.plus.pl 22.03.09, 17:47 Zgadzam się z Tobą szysza_xd, masz rację nie można nikogo przezywać, ale krytykować można tylko tak z umiarem! Odpowiedz Link Zgłoś
heilig89 Re: ulubiona gwiazda 24.03.09, 17:40 Ja lubie a nawet kocham chlopakow z Tokio Hotel,poniewaz maja niesamowite piosenki i swietny image, a nienawidze Jonas Brothers poniewaz nie maja swojego stylu i sie dziwnie ubieraja i wogole slaba muzyke graja.:- ) Odpowiedz Link Zgłoś
elisss92 ;3 10.04.09, 22:37 Uwielbiam Ronnie'go Radke za głos A kogo nie lubie.? gwiazdki Disneya, Feel.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UUuuuLaaxxx Re: ulubiona gwiazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.09, 22:57 Uwielbiemm Jonas BRothers ^^ Ketty Perry^^ Beyonce ^^ Avril Lavinge ^^ Rihanne ^^ Ashley Tisdale ^^ Daniela Retriffe [nie wiem jak sie pisze] Emme Waston ^^ itp NIENAWIDZE tokio hotel ! i Seleny Gomez i Vannessy Hudgens ^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: $$$ Re: ulubiona gwiazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.09, 23:01 Kochamm Katty Perry , P!nk , lubie tez Jonas BRothers a co do heilig89 a TH jniby sa cool ? no haloo ! jak oni sie ubierajaa i wg , i tez jakiejs muzy ciekawej nie graja !^^ i nie chce sie kucic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiwi Re: ulubiona gwiazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 23:24 ja lubie wszystkich z serialu nie ma to jak hotel i vanessę hudgens, a nie lubię wszystkich z tego całego zmierzchu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vanessa_H Re: ulubiona gwiazda IP: *.acn.waw.pl 14.04.09, 00:14 Gość portalu: kiwi napisał(a): > ja lubie wszystkich z serialu nie ma to jak hotel i vanessę hudgens, a nie lubi > ę wszystkich z tego całego zmierzchu Ja dokładnie tak samo tylko że w ogóle gwiazdki Disneya, najbardziej lubię(ze wszystkich gwiazd na świecie)Nessę. Buziaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mary Re: ulubiona gwiazda IP: *.chello.pl 14.04.09, 08:19 Ulubiona Demi Lovato a znienawidzona to Piotr Kupicha Odpowiedz Link Zgłoś