Dodaj do ulubionych

wybory . cz2 .

24.05.09, 10:35
juz jest taki wątek , ale postanowiłam stworzyć drugi .

1.Najczęsciej bywany na kotek.pl . ?

2.Jabardziej kłótliwy . ? . xd

3.Najbardziej broniący fan. ?


4.gwiazda kotka.pl (chodzi o uzytkownika)


5.Najładzniejszy avatar.?

6.Najbardziej lubiany pzrez uzytkowników.?

7.najmocniejsze odzywki
Obserwuj wątek
    • nicola_16 Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 14:03
      1. napewno nie ja xD ostatnio malo co wchodzę
      2. -
      3. pati896
      4. -
      5. miley_cyrus45
      6. miley_cyrus45
      7. blah_rock
    • kimberly25 Moje głosy ;)) 24.05.09, 14:25
      1.demcialove
      2.pati896
      3.pati896
      4.wow,to chyba o mnie xD xD
      5.miss_pauline
      6.candy.e
      7.nie wiemconfused
    • loczek. Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 17:32
      1. ja bywam często, ale ty demcialove także ; D
      2. pati896 ; /
      3. miley_love. ; **
      4. nie wiemm. ;d
      5. candy.e ; *
      6. zależyy. : ))

    • pati896 Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 17:40
      Kimberly25...Chciałam powiedziec,że ja się wcale nie kóce, nigdy pierwsza nie zcazynam,
      bo szanuje zdanie innych, a wy znowu się mnie czepiacie, wiec kto tu jest naj bardziej
      kłótliwy ten jest, ale dobra mniejsza z tym, ale przesadziłaś ttroche z tym,że niby jesteś
      naj bardziej lubiana, z kąd ty to moszesz wiedzieć.? smilesmile Bez urazy oczywiście, nie mam na
      myśli niczego złego smile

      1.Demcialove, ale ja też bywam bardzo często hehe kiss
      2.Hmm...wiele jest takich osób, ale chyba Miley_Hannah_Fan, pinkrulez i Tila uncertainsmile
      3.Miley_love
      4.Hmm...wszyscy są siebie równi <33
      5.Sweet_Madzik
      6.....Nie ma takiego smile
      7.Blah_Rock czy jak jej tam tongue_out
    • hermiona13 Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 17:50
      1. Hmm...Często widzę demcialove wink
      2. z ostatnich rozmów wynika, że demcialove i pati ; DD
      3. miley_love ? ; d
      4.
      • kimberly25 Do pati896 24.05.09, 18:37
        pati896,jakbyś dobrze przeczytała moją wypowiedz:4.wow,to chyba o mnie xD xD
        ,to byś zauważyła że postawiłam na końcu ''xD''(chyba wiesz co oznacza).A co do
        tego że napisałam że jesteś najbardziej kłótliwa to wywnioskowałam to z tego że często
        uczestniczysz w kłótniach na forum,głownie dotyczących Seleny.I tyle.A zresztą nie tylko
        ja tak uważam,sądząc po głosach innych.
    • vanessa.hudgens Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 18:28
      1.Demcialove
      2.Chyba Pati896
      3.Pati896
      4.Jak dla mnie Kimberly25,gdyż ma świetne pomysły
      5.hmmm...chyba miss_pauline
      6.hmmm_nie wiem
      7.Blah__Rock
      • loczek. Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 18:39
        i jeszcze powinien być podpunkt
        " największy lizidupiec " : )
    • blah___rock Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 18:57
      1. demcialove
      2. ^ jak wyżej ^
      3. pati... coś tam
      4. o_O
      5. daguss ma bmx'a ;P
      6. kimberly25 chyba ;p
      7. o_O

      I pytanko ja mam takie mocne odzywki ??? ;PPP Kiedy ? ? ? jakiś cytat ? ;PP
      • vanessa.hudgens Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 20:02
        blah___rock napisał(a):
        > I pytanko ja mam takie mocne odzywki ??? ;PPP Kiedy ? ? ? jakiś cytat ? ;PP
        >


        Miałam na myśli,że nawet jeśli coś ktoś powie nie miłego to potrafisz
        dogryźć,ale jeśli źle zrozumiałam to przepraszam,to wtedy zmieniam zdanie na nie
        wiem.
    • candy.e Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 19:11
      1.kimberly25
      2.wunia.?? ;p
      3.pati89..cos tam xd
      4.kimberly25,blah__rock
      5.blah__rock
      6.kimberly25,sweet_madzik,demcia_love
      7.ja.?? xD [nie joke, nie wiem] ;p
    • candy.e Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 19:12
      zapomnialam w 4 i 6 o loczek xd
      • loczek. Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 20:55
        candy.e napisał(a):

        > zapomnialam w 4 i 6 o loczek xd

        buhahahahahaha! tak jasne x DDD
        • candy.e Re: wybory . cz2 . 25.05.09, 16:28
          no loczek tak.ty ;p

          ps. powienien byc ten lizodupiec xd
    • wunia Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 20:53
      1.miss pauline ty sweet madzik, ja
      2.sweet madzik, ty, ja (nistety ostatnimi czasy,ale to sie juz zmienilo)
      3.miss pauline
      4.pati896 (bo ja wszyscy znaja z klotni jakie kideyc prowadzila ze wszystkimi)
      5.mysle ze jawink,miss paline,miley cyrus45 i nickola16
      6.miss pauline, moze blah rock
      7.blah rock, ja,miss pauline
      smilesmilesmile
    • ketrin Re: wybory . cz2 . 24.05.09, 21:14
      1. chyba Demcialove : D
      2. Nie powiem bo sie zacznie : DD
      3. pati8 ileś tam
      4.kimberly25 chyba 25 : DD
      5.Daguss :pp
      6.wydaje mi sie ze kimberly25
      7. nie powiem ;x

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka