Dodaj do ulubionych

! ! Marilyn Monroe ! !

29.05.09, 18:33
Marilyn Monroe chyba każdy ją zna uosobienie piękna wszechczasów . Była bardzo znana i
nawet po jej śmierci nadal jest . Co o niej myslicie zgadzacie się z mianem najpiękniejszej ?
Co sadzicie o jej aktorstwie ? I jeszcze jedno pytanie oficjalna wersja jej śmierci to
przedawkowanie "leków" Jednak ostatnio oglądałam program o niej i na końcu
spekulowano o tym że przyczyną jej śmierci jest morderstwo. Sprawa do tej pory nie jest
wyjaśniona i pewnie nigdy nie zostanie rozwiązana . JAkie jest wasze zdanie ? ? ? ..........


https://www.vide.pl/static/images/510x510-10812/Milton-H-Greene-Marilyn-
Monroe.jpg
Obserwuj wątek
    • demcialove Re: ! ! Marilyn Monroe ! ! 29.05.09, 18:36
      ze ją uwiebiaam to niee . ale moja mama mi opowiadała , ze Marilyn Monroe była
      jej naj idolką . ( ;
      • miless Re: ! ! Marilyn Monroe ! ! 14.06.09, 10:16
        ja ją straasznie lubię. jest naprawdę wspaniała. big_grin
        • pink_rulez Re: ! ! Marilyn Monroe ! ! 14.06.09, 16:11
          To prawda, Marylin jest ponadczasowa.
          • candy.e Re: ! ! Marilyn Monroe ! ! 14.06.09, 16:15
            jest piekna, i ma talent.
            ale bez przesady.!
            sama dokladnie nie wiem czemu to akurat nią sie tak zachwycano.
            podejrzewam, ze gdyby jakas inna kobieta byla wypromowana przez tego jej
            menadżera to o niej bysmy nigdy nie slyszeli.
            jest wiele innych pieknych i utalentowanych kobiet, jednak to ona jest tą "wybraną'.
            i tak ją podziwiam.
            dlugo o niej pisza i wgl.
            tak jak o elvisie, np ;p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka