Marilyn Monroe chyba każdy ją zna uosobienie piękna wszechczasów . Była bardzo znana i
nawet po jej śmierci nadal jest . Co o niej myslicie zgadzacie się z mianem najpiękniejszej ?
Co sadzicie o jej aktorstwie ? I jeszcze jedno pytanie oficjalna wersja jej śmierci to
przedawkowanie "leków" Jednak ostatnio oglądałam program o niej i na końcu
spekulowano o tym że przyczyną jej śmierci jest morderstwo. Sprawa do tej pory nie jest
wyjaśniona i pewnie nigdy nie zostanie rozwiązana . JAkie jest wasze zdanie ? ? ? ..........