tinn
20.08.09, 15:16
czy nie sądzicie, że niektórzy z własnej woli chcą się pozbawić dzieciństwa?
Ostatnio dużo rozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Przecież to są
najpiękniejsze lata w naszym życiu. A teraz coraz młodsze dziewczyny wskakują
chłopakom do łóżka, ubierają się jak pierwsza lepsza spod latarni, prowokują.
8 latki malują się, tony pudru, róży itd. I nie mówią tu o jakichś zabawach
kiedy to podkradało się mamie kosmetyki dla zabawy. Całe życie przed nimi, a
one na siłe próbują się zrobić na dorosłe. Stwierdziłyśmy,że my nie chcemy
zapomnieć tego, że nadal jesteśmy dziećmi, że możemy sobie pozwolić na więcej,
możemy zachowywać się jak dzieci, bawiąc się, śmiejąc.. Byłam u niej na noc.
zamiast oglądać filmów, płakać nad nieszczęśliwymi miłościami my
postanowiłyśmy.. bawić się lalkami barbie.! i nie wstydzę się tego. Bo nie ma
czego. Chcę wykorzystać moje dzieciństwo na zabawy, które nie przystoją 20
paro latce. Gdzie się podziały te dzieci bawiące się na podwórku w berka,
chowanego, grające w gumę, piłkę, zjeżdżające na sankach, jeżdżace na
rowerach? tego już nie ma.. teraz dzieci wolą dyskoteki, piwo, seks.. szkoda
tego. Gdzie jest ich dzieciństwo? jacy ludzie z nich wyrosną? jak wychowają
dzieci, skoro sami tak szybko chcą zapomnieć o tym, że są dziecmi.?
Wypoiwadajcie sie.. ;]
przepraszam jeśli taki wątek był.