princess_meg maloltnie miss 03.09.09, 21:43 Oglądałam o tym kiedyś program...te matki są okropne te dzieci maja sztuczne opalanie musza ćwiczyć taniec spiew często mają doczepiane wlosy i tone makijażu,mamy sie zaporzyczają żeby dziecko wystartowalo w konkursie zdobylo nagrode i miało piękny stroj w mawiają sobie ze to dziecko chce, ale skąd dziecko 7 letnie może wiedzieć co chce to zwykła ambicja ich matek....kiedy widze te dzieci obrabiane w fotoshopie a tym czasem są mlode nie mają jeszcze tradziku zmarszczek maja piekną naturalną urode makijaż im jest nie potrzebny powinno się promować piekny naturalny wygląd inteligencje a nie urode.W tym programie o ktorym wspominałam wcześniej wspomniali ze 9 letnia zwyciężyni dwa dni po konkursach została zamordowana stalo sie to w '98 to tej pory nie znaja sprawcy ani porzyczyny.....Jestem za wybormi miss dlaczego nie jak ktoś chce w nich startować nie wystarcza mu poczucie ze jest atrakcyjny tylko chce usłyszeć od innych wymyslać zainteresowania cuda niewidy i sie idealizowac prosze bardzo ale wybory miss dzieci rocznych! [bo są takie] jest dla mnie nie normalne powinna być granica np 12 lat czlowiek wtedy ma juz poczesci ukształtowane zdania trzezwiej mysli na inne sprawy patrzy inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
jb.fan Re: Małe miss! 03.09.09, 22:35 Nie ma jak to dzieciom dziecinstwo spaprac...moim zdaniem to bez sensu, ale jesli dzieciakom sie podoba to ich wybor chociaz najczesciej chca tego rodzice ;P Odpowiedz Link Zgłoś
twilight_6 Re: Małe miss! 04.09.09, 00:23 One wyglądają okropnie! Ale... czego nie robi się dla takiej kasy Odpowiedz Link Zgłoś
lolka203 Re: Małe miss! 04.09.09, 13:11 Eee jak zobaczyłam jedną to pomyślałam, że to siostra barbie są takie sztuczne nie do opisania ale widać dla kasy zrobią wszystko to smutne lecz prawdziwe... Odpowiedz Link Zgłoś
monisia1003 Re: Małe miss! 04.09.09, 13:36 szczerze???????? szkoda mi tych dzieci... później zobaczycie jakie będą na starość skoro mając zaledwie5-6 lat mają tonę tapety... Odpowiedz Link Zgłoś
cute_princess Re: Małe miss! 04.09.09, 13:59 Moje drogie kotkowe czytelniczki! Według mnie odbieranie dzieci ich wlasnych torzsamości powinno być zabronione i karalne! Te biedne, no może i śliczne dziewczynki nic nie mogą za to, że ich "mamusie" jeśli można nazwać tak matkę takiego poszkodowanego dziecka zmuszają je do bycia " małą miss " gdyż mamunie pragną Pieniążków.. Takie wymalowane, wyczesane, wypięknione dzieci, naprawdę mnie przerażają. Ciekawa jestem co odpowiedziala by taka " mała miss " na pytanie : "Czy jesteś zadowolona z bycia małą miss, jak się z tym czujesz " Wydaje mi się, że odpowiedziała by : " Jestem bardzo zadowolona, kocham to .. itd. " A jak myślicie dlaczego? Otóż odpowiedź jesk jasna - Mamusie wyszkoliły sobie dzieciątka. To mnie tak strasznie burzy, ale nic za to nie mogę.. z wielką chęcią zapobiegła bym temu "Odbieraniu Torzsamości Małym Dziewczynką" Jest mi tak żal tych dziewczynek, ale ich " mądrych "mamuni również, ale w innym, przenośnym, złym znaczeniu! A teraz czekam na wasze wypowiedzi! Pozdrawiam wszystkich kotkowych czytelników, Daria Odpowiedz Link Zgłoś
aquamarine_ Re: Małe miss! 04.09.09, 14:43 to jest beznadziejne, głupota rodziców. Się nie zdziwie jak którąś z małych miss zgwałci jakiś czub. ^^ gdy beda spokojnie wracaly ze szkoły, a on ją pozna. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulka_lol Re: Małe miss! 04.09.09, 15:07 O FUJ O FUJ O FUJ!!!!! NIGDY NIGDY NIGDY to jest okropne robiąą takąą tapete na twarzach małych dziewczynek too jEST takie głupie że ja nie mogee żall MI TYCH którzy to organizują i żal.pl też dla rodziców tych dziewczynek!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
300flowers Yyy. o_____O 04.09.09, 15:12 To dziwne. Moim zdaniem to powinno być zabronione. Jeśli chcą robić takie konkursy to przynajmniej te dziewczynki powinny być naturalne, a nie wyglądać jak małe ku... o___O Odpowiedz Link Zgłoś
madziasz Re: Małe miss! 04.09.09, 15:27 o bozze te biedne dziewczynki wygladaja jak lalki a nie jak zwykłe dziewczynki ja tam uwazam ze nie powinni czegos takiego robic niech se robia te miss jak benda miały po 18-20 lat a nie 10! Odpowiedz Link Zgłoś
malinka1234 My God. ;// 04.09.09, 15:48 My God.. Co oni zrobili z tych dzieci?! Jakieś dziwolągi, no bez kitu. Ja bym nigdy w życiu dziecka nie posłała na takie gó...ane coś, co tylko szpeci te słodkie małe dziewczynki. Ehhh ;// no ale cóż.. są i tacy. ;| Odpowiedz Link Zgłoś
plotkarka12 Re: Małe miss! 04.09.09, 16:04 to jest okropne jak rodzice moga na takie cos pozwolić przecież te małe dziewczynki przez to że są tak umalowane nie są w ogóle ładniejsze !!!v Odpowiedz Link Zgłoś
missvictoria112 Re: Małe miss! 06.09.09, 23:02 plotkarka12 napisał(a): > to jest okropne jak rodzice moga na takie cos pozwolić przecież te małe > dziewczynki przez to że są tak umalowane nie są w ogóle ładniejsze !!!v Masz rację, te dziewczynki sa tylko bardziej... "Lalkowate" Odpowiedz Link Zgłoś
gigi09 Re: Małe miss! 04.09.09, 16:23 Jak dla mnie to jest beznadziejne robią z tych dziewczynek jakieś sztuczne lalki barbie i po co im to, co im to niby da z czegoś takiego nie będą sławne Odpowiedz Link Zgłoś
leyla Re: Małe miss! 04.09.09, 16:29 o rany to już jest przesada ta ameryka ześwirowała totalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
urumi123 Re: Małe miss! 04.09.09, 17:28 yym... fajnie by wygladaly gryby mialy minimum 15 lat na tych ostatnich zdjeciach to juz jagby mialy z 20~!! Odpowiedz Link Zgłoś
magic.butterfly Re: Małe miss! 04.09.09, 17:38 To jest kompletna głupota. Te dzieci wyglądają jak powiększone lalki Barbi... Odpowiedz Link Zgłoś
justine321 Re: Małe miss! 04.09.09, 19:09 To dzieci są czy mutanty? Głupota ludzka przekracza wszelkie granice!!! Biedne te dziewczynki...Rodzice im zabierają dzieciństwo... Jak już to mogli by ich tak nie make-up'ować tylko żeby wystąpiły naturalnie... Odpowiedz Link Zgłoś
ktos_1 Re: Małe miss! 04.09.09, 19:36 ojeju one wygladaja sztucznie !!!!!!!!!!!!!!!!!! jak lalki barbie xd okropnie !!!!!!!!!! na niektorych jak nastolatki z tapeta na twarzy ! Odpowiedz Link Zgłoś
kuna20ii Re: Małe miss! 05.09.09, 00:25 tO JEST TOTALNY BEZSENS, DWIE OSTETNIE DZIEWCZYNKI WYGLĄDAJĄ JJAK BARBIE CZY COŚ W TYM STYLU... Odpowiedz Link Zgłoś
agatka5611 Re: Małe miss! 05.09.09, 13:01 Rodzice tych małych dziewczynek robią z nich małe- stare lafiryndy, a potem one zachowują się tak na co dzień.Oni robią to tylko dla tej kasy, która dostaną za wygraną i nawet nie zastanawiają się jaki to będzie miało wpływ na ich młode córeczki.Żal mi tylko tych dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś
kana_94 Re: Małe miss! 05.09.09, 13:23 o BOSH! jak one sztucznie wyglądają!! jak lalki Odpowiedz Link Zgłoś
domina_wampi_xd Re: Małe miss! 05.09.09, 13:50 Ci rodzicwe niekturzy to mają tekie pomysły przeciesz ja bym to za zbrodnie uznała Z dzieci lalki robić kto by pomyślał ?! Odpowiedz Link Zgłoś