Dodaj do ulubionych

Kserokopiarka

07.09.11, 13:07
Problem i to nie mały :/
Muszę zakupić do biura kserokopiarkę, a najlepiej urządzenie, które potrafi wszystko :) zależy mi również na tym aby adresowało koperty lub miało opcję drukowania etykiet (wiecie naklejek z adresem klienta).
Stoi obecnie za mną ustrojstwo typu Brother MFC 6490CW ale nikt nie wie jak to obsługiwać podobno cosik tam jest zepsute ech...szkoda gadać...
Chciałam zaznaczyć, że u mnie w firmie nie ma działu informatycznego więc jestem w kropce
:(

Pomożecie :)
Obserwuj wątek
    • minotaurion Re: Kserokopiarka 30.04.12, 16:08
      A nie łatwiej wydzierżawić taki sprzęt? Jeżeli chcesz je kupić, to powodzenia, są bardzo drogie - szczególnie te, które mają wszystkie "bajery". Skorzystaj z oferty firmy "execo pl" a obniżysz wydatki, a dzierżawę i tak możesz wrzucić w koszty, więc każdy jest zadowolony :)
    • mikladeczka Re: Kserokopiarka 18.09.14, 16:50
      My w biurze dzierżawimy, taniej wychodzi, bo takie sprzety strasznie drogie są, a samej trudno wybrac dobra.
      Dzierżawa kserokopiarek, dziś jest lepszym wyjściem niż kupno. Szef będzie zadowolony bo obniżasz koszty biura :)
    • nowawies51 Re: Kserokopiarka 13.03.16, 21:43
      Witam
      Mam zamiar kupić używaną kserokopiarkę Ricoh pro c651ex. Uprzejmie proszę o każdą opinię na jej temat: eksploatacji jak również jakości zwłaszcza kolorów w porównaniu np. z minoltą pro 5501.
      Józek
    • ask.me76 Re: Kserokopiarka 29.06.16, 12:06
      Uważam tak samo jak poprzednik, zanim pozbędziesz się tego urządzenia na dobre lepiej skorzystać z jakiegoś serwisu, specjalizującego się w naprawie takich sprzętów. W mojej firmie ostatnio popsuło się ksero, całe szczęście znalazłem Arso Serwis ze Szczecina, który przywrócił moje ksero do życia. A już się bałem, że czeka mnie wydatek w postaci nowej kserokopiarki.
    • stazysta.perfectconsulting Re: Kserokopiarka 05.07.16, 13:38
      Jesteś asystentką i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Warszawie! Aplikuj już dziś! Wyślij swoje zgłoszenie na adres stazysta@perfectconsulting.pl i rozpocznij nowy rozdział swojej kariery zawodowej.
      Szczegóły oferty:
      perfectconsulting.pl/index.php?event=user1&offer_id=617&parent_id=9&menu_id=9

Nie zwlekaj!
    • daario123 Re: Kserokopiarka 25.08.17, 15:26
      Wydaje mi się, że o wiele lepsze będzie kupno kserokopiarki, aniżeli jej wynajem. Jedną z lepszych miejsc, gdzie dostaniesz dobrej jakości i tanie kserokopiarki jest firma ABC Digital. Podsyłam ofertę: abcdigital.pl/kserokopiarki i polecam!
    • marecki8881 Re: Kserokopiarka 27.12.18, 17:49
      Jeśli chcecie zaoszczędzić to polecam kserokopiarki poleasingowe z www.forcopy.com.pl/kserokopiarki-poleasingowe. Moja firma skorzystała właśnie z takiego rozwiązania, nie odczuliśmy żadnej różnicy w porównaniu do kserokopiarek nowych :)
    • rozwiazania_dla_biznesu Re: Kserokopiarka 30.01.20, 17:40
      Coraz więcej firm wybiera elastyczny model zarządzania drukiem. Wynika to z przeprowadzonych badań, które wykazały że po wdrożeniu usług Managed Print Services oszczędności kształtują się na poziomie 10–40 proc. Liderem wdrażającym tego typu usługi jest firma HP, która w ramach programu MPS wdraża infrastrukturę druku dostosowaną do realnych potrzeb przedsiębiorstwa, serwisuje urządzenia i dba o właściwe zabezpieczenie wrażliwych danych.

Więcej informacji w artykule:

www.pcworld.pl/news/Uslugi-HP-MPS-w-obszarze-zarzadzania-drukiem-warto-zdac-sie-na-specjalistow,417937.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka