libra72
17.08.05, 13:49
mam krotkie pytanie ; dlaczego polska sluzba zdrowia proboje zrobic idiote z
czlowieka ktory wytyka im ich niekompetencje, przeciez to idiotyczne, nie
znalazlam na tym forum jednej zetelnej odp. na pytanie dlaczego w waszym
srodowisku jest widoczna tak jaskrawo korupcja.. podobno chcieliscie pomagac
czlowiekowi ..