Dodaj do ulubionych

Na szybko - Virus Victus

    • nessie-jp Re: Na szybko - Virus Victus 22.01.09, 16:26
      No ładnie, do czegoście dopuścili, panowie? Przeca wiadomo, że wirus jak wampir, zwalcza się toto w stadium wczesnym czosnkiem rozgniecionym. Ofiarę za uszy, nos ścisnąć, czosnek do gardziołka. Można też iniekcją.

      A teraz to już za późno, jedyna rada to uciąć łeb i wbić osinowy kołek w coraz słabiej bijące serduszko...
    • Gość: zumzum Re: Na szybko - Virus Victus IP: *.sta.asta-net.com.pl 23.01.09, 01:58
      A juz myslalem ze to jakas odmiana Virusa Invitation

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka