p.kubica
04.10.09, 12:41
Prezpraszam Podstawek grał czty ni egrał ????????? Wyborcza pl.
podaje go w składezie, widnieje również w porz=widywanych
skłądach ???? to co jest grane??????? Zmłka ??????????? albo
przwidywane sklady są wiarygodnen albo to kit ????? meczu nie
oglśdałem bo ni emogłem moze mi ktoś odpowie????????