Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    problem z pobraniem danych

    22.03.10, 16:49
    Mam taki problem że po wejściu w swoją drużynę nie mogę zobaczyć jej
    składu,podobnie jest gdy chcę sprawdzić jakąkolwiek klasyfikację.Pisze tylko
    ,,problem z pobraniem danych" Proszę o pomoc!
    Obserwuj wątek
      • wlochy199 Re: problem z pobraniem danych 26.03.10, 21:05
        Proszę o odpowiedz bo jest bardzo ważne!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka