wlochy199 22.03.10, 16:49 Mam taki problem że po wejściu w swoją drużynę nie mogę zobaczyć jej składu,podobnie jest gdy chcę sprawdzić jakąkolwiek klasyfikację.Pisze tylko ,,problem z pobraniem danych" Proszę o pomoc! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wlochy199 Re: problem z pobraniem danych 26.03.10, 21:05 Proszę o odpowiedz bo jest bardzo ważne!!! Odpowiedz Link Zgłoś