blokers99 29.08.04, 20:58 Jak dla mnie armagedon, w bramce miałem Piątka, w obronie Mowlika, a w pomocy Scherfena, dobrze, że chociaż Kikut strzelił te dwie bramy bo miałem go w składzie. Miał może ktoś też Piątka w składzie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dagget Re: Lech - Amica 0-4 30.08.04, 16:59 Ja miałem a Kikuta miałem na rezerwie.Pech jak nie wiem a po za tym połowa mojego składy to Craciovia np.Bania,Nowak,Przytuła,Giza,Węgrzyn,Skrzynski,Radwański.Na szczęście miałem Żurawskiego i Frankowskiego oraz Szymkowiaka Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
wolsztyniak69-1 Re: Lech - Amica 0-4 02.09.04, 10:31 ja tez Miałem Piatka-i będę go trzymał Odpowiedz Link Zgłoś