Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Lech - Amica 0-4

    29.08.04, 20:58
    Jak dla mnie armagedon, w bramce miałem Piątka, w obronie Mowlika, a w pomocy
    Scherfena, dobrze, że chociaż Kikut strzelił te dwie bramy bo miałem go w
    składzie. Miał może ktoś też Piątka w składzie???
    Obserwuj wątek
      • dagget Re: Lech - Amica 0-4 30.08.04, 16:59
        Ja miałem a Kikuta miałem na rezerwie.Pech jak nie wiem a po za tym połowa mojego składy to Craciovia np.Bania,Nowak,Przytuła,Giza,Węgrzyn,Skrzynski,Radwański.Na szczęście miałem Żurawskiego i Frankowskiego oraz Szymkowiaka


        Pozdro.
      • wolsztyniak69-1 Re: Lech - Amica 0-4 02.09.04, 10:31
        ja tez Miałem Piatka-i będę go trzymał

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka