Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Transfer przed podliczem

    01.08.05, 17:54
    Mam pytanie:
    Łącznie powinienem zdobyć 45 pkt, ale wczoraj sprzedałem Kiełbowicza i
    Piechnę (zdobyli razem 6pkt) i teraz po podliczeniu mam tylko 39 pkt za drugą
    kolejkę. Czy te 6 pkt przepadło mi i w ogole ich nie dostane ?? :(
    Obserwuj wątek
      • czabik Re: Transfer przed podliczem 01.08.05, 18:03
        Każdy transfer równa się utracie trzech punktów.
        • lucassi88 Re: Transfer przed podliczem 01.08.05, 18:06
          Tak, ale chodzi mi o to, że:
          W ogóle nie otrzymałem punktów za graczy, których wczoraj sprzedałem. Mam 39,
          choć powinienem mieć 45 i dodatkowo -6 pkt za transfery!
          • czabik Re: Transfer przed podliczem 01.08.05, 18:30
            > choć powinienem mieć 45 i dodatkowo -6 pkt za transfery!

            A to równa się właśnie 39pkt :D
            Skoro zdobyli oni 6 punktów i 6 punktów odjeto za transfery to wychodzi 39 -
            czyli właśnietyle ile masz:)
            • lucassi88 Re: Transfer przed podliczem 01.08.05, 18:35
              Nie rozumiesz mnie. Mam 39 pkt, a powinienem mieć 45 pkt. Nie uwzględniono mi
              punktów, które zdobyli wczoraj sprzedani gracze. A pkt za transfery mi jeszcze
              nie odjęli
              • lord_qulag Re: Transfer przed podliczem 04.08.05, 02:10
                no właśnie Ci odjęli te punkty! one są wliczane "do rachunku" czyli od razu suma
                punktów po rozegranej kolejce uwzględnia punkty minusowe... tak samo punkty
                piłkarzy których sprzedałeś zostały Ci dodane...

                nie wiem czego tu nei rozumieć: twoi piłkarze zdobyli 39pkt + 6pkt(za tych dwóch
                sprzedanych) - 6pkt (za transefery) = 39! :)

                pozdrawiam!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka