lucassi88
01.08.05, 17:54
Mam pytanie:
Łącznie powinienem zdobyć 45 pkt, ale wczoraj sprzedałem Kiełbowicza i
Piechnę (zdobyli razem 6pkt) i teraz po podliczeniu mam tylko 39 pkt za drugą
kolejkę. Czy te 6 pkt przepadło mi i w ogole ich nie dostane ?? :(