Gość: Stefan
IP: *.011-68-6c736b1.cust.bredbandsbolaget.se
18.09.05, 21:46
.... nic dodac nic ujac. Ciekwae czy Sawina go sfaulowal :) ??
Piotrze czas na pokore... Ogladalem wielokrotnie powtorke upadku z Jackiem,
nie widze jego winy (Jacka). Rowniez bieg z Tomkiem !! Na torze trzeba byc
miekkim, a nie "panienka". Jechac trzeba, nie zrzucac winy na kogos innego ..
Stefan
P.S.
Dodam, ze jestem kibicem Polonii !! I nadal wierze w sukces !!