Gość: Bob_Sapp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 19:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Benas Noris do NY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 19:36 tytuł mają w kieszeni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaf panowie wiecej ciekawostek, taki artukuł sam bym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 08:28 napisał - wiecej ciekawostek , troche wysiłku!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smar Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 19:42 dodać można, że Arenas grał przeciw NYK tylko 3 kwarty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo a co myslicie o lebronie do NY IP: *.ny325.east.verizon.net 27.02.06, 05:01 przeciez dla firmy nike interesem jest zeby on gral w jakims duzym miescie. LA- jest juz bryant, wiec chicago albo NY? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuzyn_jk Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 26.02.06, 20:24 Zastanawiam się gdzie są Ci obrońcy menadżera I.Thomasa, którego tak bronili wcześniej, przy okazji innych artykułów Wujca i Rutkowskiego (krytycznych wobec N.Y.)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budolf Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: 217.153.157.* 26.02.06, 21:05 Ciekawy artykul. Od momentu pozyskania Francisa bylo jasne ze dzisiejszy artykul dotknie tego tematu. Moze NY powinien zagrac 4 malymi tak jak dawniej Phoenix, I jeszcze jedo Panowie znajdzcie jakis zamiennik dla zwrotu "ciekawe, prawda?", pojawia sie chyba w kazdym waszym artykule!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrpw Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa 26.02.06, 21:21 > I jeszcze jedo Panowie znajdzcie jakis zamiennik dla zwrotu "ciekawe, > prawda?", pojawia sie chyba w kazdym waszym artykule!! To taka konwencja. Ciekawe, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fiskus kret IP: *.server.ntli.net 26.02.06, 21:12 Thomas robi krecią robotę w NY i w ten sposób eliminuje jednego z potencjalnych rywali Detroit i to na lata. (taka sobie spiskowa teoria dziejów) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot w tym NY IP: *.devs.futuro.pl 26.02.06, 21:30 to prawie jak w Wiśle :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mph Z kebabem i w nartach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 21:42 Wierzę, że Chuck wiąże buty na rzepy i śćiąga internet na dyskietkę... ale w to, że wygrał z MJ...? Toż to herezja zwykła jest... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tracy Zli chlopcy 2?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 22:24 Hmmm.. a moze zrodzi sie z tego druzyna a la legendarni "zli chlopcy" z Detroit (dwukrotni mistrzowie) z Rodmanem,Dumarsem i nie kim innym jak Isiah Thomasem??W sumie malo prawdopodobe,ale zycze szczescia bo lubie Knicksow od zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
t-mon Re: Zli chlopcy 2?? 26.02.06, 22:44 Z jednym ale-rodman zbierał a joe dumars był bardzo dobrym strzelcem-znajdź takiego w NY.Pozatym Bill Laimbeer prawdziwy center-można go łatwo porównać z Currym-Laimbeer umiał grać a Curry nie..a taki rezerwowy jak Vinnie Johnson to byłby liderem Knicks... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calagan Re: Zli chlopcy 2?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 23:19 Przede wszystkim Pistons bronili. O Knicks mozna powiedziec wiele, ale nie to ze potrafia bronic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tracy Re: Zli chlopcy 2?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 23:25 No w sumie to fakt ,Laimbeer byl "twardy",a Curry co najwyzej lepiej dunkuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deebo Re: Zli chlopcy 2?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 12:17 Tyle, ze zli z detroit byli "zli" na przeciwnikow, a knicks beda niedlugo "zli" sami na siebie, bo to druzyna samolubow i przeplaconych, rozkapryszonych niby- gwiazd, ktore nigdy nie stworza druzyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d garnett IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 00:05 z garnettem troche przesadzone - wszyscy wiedza, ze nie od mchale'a zalezy, czy on odejdzie, czy nie, tylko od samego garnetta. jak powie, ze ma dosc, to chocby menadzerem byl colangelo, czy dumars, to nic nie pomoze - i tak go puszcza, za zaslugi. i bardzo mozliwe, ze wtedy skusi sie na tak duzy market, jak ny i takiego trenera, jak brown (chociaz sam nie jestem jego fanem). a minnesota z checia wezmie wygasajace kontrakty + np frye'a. wiec wcale nie jest to takie nierealne znowu, a wszystko zalezy od kg, a nie od thomasa, czy mchale'a. chociaz plotki glosza, ze chicago jest blizsze sercu kevina. zobaczymy. pozdroofka dla fanow kosza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metric Re: garnett IP: *.nas80.newark2.nj.us.da.qwest.net 27.02.06, 06:15 natomiast ja moge dodac ze wielkie starania o KG czynia nets nie udalo sie dwa lata temu rok temu ... do trzech razy sztuka i bylaby to druzyna prawie kompletna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: larry Johnson Thomas to porazka IP: *.ceti.pl 27.02.06, 11:14 Najlepszym managerem w NBA jest Jerry West zaraz za nim Ernie Grunfield (pracowałw NY lata i to on stworzyl ich siłe w latach 90). Nie mam pojęcia dlaczego go zwolnili:/ moze autorzy pamiętaja?? Co do Thomasa moze byl wielkim graczem (moze poniewaz ogladalem ostatnio kilka meczy z finałów konferencji 89 i 88) i gre robil Joe Dumars, Vinnie Johnson Thmas jakos niewidoczny, chodzi o to ze koles zawsze byl mocny w pyszczku i teraz mamy podobnie miota się Izajasz bo chce drużyne na wczoraj, nie wierze że NY przesra pierwszy numer draftu... za to bym go wywalil na zbite ucho:> Pozdrawiam autorów Odpowiedz Link Zgłoś
tomsenior Re: Thomas to porazka 27.02.06, 11:34 Masz racje.Isiah to nie manager.Pare sezonow temu byl GM-em w Toronto w przeciagu 5 miesiecy zrobil taki syf ze nie wiadomo od ktorego konca trzeba bylo zaczac naprawiac sytuacje tego klubu.On byl swietnym graczem to prawda i nie mozna mowic ze Joe Dumars robil gre za niego.Mistrzowski zespol tworzy 2-3 dobrych zawodnikow z pomoca lawki rezerwowych,ktora bedzie walczyc o kazda pilke jak sa na parkiecie.NYK maja przed soba dluga droge,zanim zaczna lapac sie w pierwszej osemce na wschodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metric Re: Thomas to porazka IP: *.nas55.newark2.nj.us.da.qwest.net 28.02.06, 07:10 jestes w salony bledzie twoji menadzerowie dali duzwe plamy ich nikt juz nie pamieta to JW kupil tyego pierwszego polaka trybanski mial na imie to JW ZOSTAL ZWLNIONY Z LAKERS ale to on zlatwil Kobiego natomiast G menadzer NY zostal slusznie zwolniony bo mial tylu najlepszy graczy i trenera obecnego Maiami nie mogl nic osiagnac najlepszym menadzerem jest THORN TO ON sciagnal jordan da chicago i cartera do nj i jego robota jako lewi reki sterna wnba byla dobra. sluze dzlszymi pzrykladami. pozdrowienia dla tych co maja wykupione bilety na caly sezony dla jakij kolwiek druzyny pozdrowienia jestem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JW Re: Thomas to porazka IP: *.ceti.pl 03.03.06, 14:26 Ernie G mial pecha trafil na epoke Jordana ktory nad wyraz lubil upokarzac NY ;), poźniej mimo transferow Spree, Houstona, Lj-a czy Cambiego Ewing był już za stary by sensownie podjąć walke o mistrzostwo (bez niego latwo oddali finaly SAS) manager zas poszedl do Millwakee i od razu zrobil tam paczke na final konferencji - straszny nieudacznik z niego co? Masz pojecie dlaczego JW zostal zwolniony z Lakersow?? Chyba nie. To on zakontraktowa Shaqa, Kobiego Jacksona i stworzyl najlepszy team koncowki lat 90 i poczatku 00. Teraz jest w memphis i z nedznej druzyny zrobil solidny team z nadziejami na elite w przyszlosci. Thorn?? Kto to jest?? Kolo ktory wedlug Ciebie przyfarcil z Jordanem w drafcie?? Co kolega Thorn zrobil jak Jordan skonczyl kariere ?? Czy razem z przydupasem Krausem zrobili cokolwiek by odbudowac dynastie?? Tak oddali Brandta za czapke śliwek. Thorn ściągnąl Cartera WOoooooOW tez mi wyczyn kontuzjogennego gracza który chcial się wydostac z Kanady jest zapewne nad wyraz ciezko zachecic do gry w jednej ze stolic świata... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Jestescie najlepsi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.06, 15:04 Jestescoe najlepsi,felieton kapitalny,nie zrazajcie sie krytyką na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hakeem olajuwon Re: Jestescie najlepsi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 01:36 gdzie leci NBA w tv? dawno nie widzialem, a chetnie bym obejrzal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.06, 18:47 Przykre ale głupszego artykułu nie czytałem !!!! Odpowiedz Link Zgłoś