Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 19:09
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Benas Noris do NY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 19:36
        tytuł mają w kieszeni
        • Gość: jaf panowie wiecej ciekawostek, taki artukuł sam bym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 08:28
          napisał - wiecej ciekawostek , troche wysiłku!!
      • Gość: smar Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 19:42
        dodać można, że Arenas grał przeciw NYK tylko 3 kwarty.
        • Gość: kolo a co myslicie o lebronie do NY IP: *.ny325.east.verizon.net 27.02.06, 05:01
          przeciez dla firmy nike interesem jest zeby on gral w jakims duzym miescie. LA-
          jest juz bryant, wiec chicago albo NY?
      • Gość: Armando Ajzeja to dupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 19:49
        j.w.
      • Gość: kuzyn_jk Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 26.02.06, 20:24
        Zastanawiam się gdzie są Ci obrońcy menadżera I.Thomasa, którego tak bronili
        wcześniej, przy okazji innych artykułów Wujca i Rutkowskiego (krytycznych wobec
        N.Y.)?
        • Gość: Budolf Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: 217.153.157.* 26.02.06, 21:05
          Ciekawy artykul. Od momentu pozyskania Francisa bylo jasne ze dzisiejszy
          artykul dotknie tego tematu. Moze NY powinien zagrac 4 malymi tak jak dawniej
          Phoenix, I jeszcze jedo Panowie znajdzcie jakis zamiennik dla zwrotu "ciekawe,
          prawda?", pojawia sie chyba w kazdym waszym artykule!!
          • mrpw Re: Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa 26.02.06, 21:21
            > I jeszcze jedo Panowie znajdzcie jakis zamiennik dla zwrotu "ciekawe,
            > prawda?", pojawia sie chyba w kazdym waszym artykule!!

            To taka konwencja.
            Ciekawe, prawda?
      • Gość: fiskus kret IP: *.server.ntli.net 26.02.06, 21:12
        Thomas robi krecią robotę w NY i w ten sposób eliminuje jednego z potencjalnych
        rywali Detroit i to na lata.
        (taka sobie spiskowa teoria dziejów)
      • Gość: emjot w tym NY IP: *.devs.futuro.pl 26.02.06, 21:30
        to prawie jak w Wiśle :(
      • Gość: mph Z kebabem i w nartach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 21:42
        Wierzę, że Chuck wiąże buty na rzepy i śćiąga internet na dyskietkę... ale w
        to, że wygrał z MJ...? Toż to herezja zwykła jest... ;)
      • Gość: tracy Zli chlopcy 2?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 22:24
        Hmmm.. a moze zrodzi sie z tego druzyna a la legendarni "zli chlopcy" z Detroit (dwukrotni mistrzowie) z Rodmanem,Dumarsem i nie kim innym jak Isiah Thomasem??W sumie malo prawdopodobe,ale zycze szczescia bo lubie Knicksow od zawsze.
        • t-mon Re: Zli chlopcy 2?? 26.02.06, 22:44
          Z jednym ale-rodman zbierał a joe dumars był bardzo dobrym strzelcem-znajdź takiego w NY.Pozatym Bill Laimbeer prawdziwy center-można go łatwo porównać z Currym-Laimbeer umiał grać a Curry nie..a taki rezerwowy jak Vinnie Johnson to byłby liderem Knicks...
          • Gość: calagan Re: Zli chlopcy 2?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 23:19

            Przede wszystkim Pistons bronili. O Knicks mozna powiedziec wiele, ale nie to
            ze potrafia bronic.
          • Gość: tracy Re: Zli chlopcy 2?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.06, 23:25
            No w sumie to fakt ,Laimbeer byl "twardy",a Curry co najwyzej lepiej dunkuje.
        • Gość: deebo Re: Zli chlopcy 2?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 12:17
          Tyle, ze zli z detroit byli "zli" na przeciwnikow, a knicks beda niedlugo "zli"
          sami na siebie, bo to druzyna samolubow i przeplaconych, rozkapryszonych niby-
          gwiazd, ktore nigdy nie stworza druzyny.
      • Gość: d garnett IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 00:05
        z garnettem troche przesadzone - wszyscy wiedza, ze nie od mchale'a zalezy, czy
        on odejdzie, czy nie, tylko od samego garnetta. jak powie, ze ma dosc, to
        chocby menadzerem byl colangelo, czy dumars, to nic nie pomoze - i tak go
        puszcza, za zaslugi. i bardzo mozliwe, ze wtedy skusi sie na tak duzy market,
        jak ny i takiego trenera, jak brown (chociaz sam nie jestem jego fanem). a
        minnesota z checia wezmie wygasajace kontrakty + np frye'a. wiec wcale nie jest
        to takie nierealne znowu, a wszystko zalezy od kg, a nie od thomasa, czy
        mchale'a. chociaz plotki glosza, ze chicago jest blizsze sercu kevina.
        zobaczymy. pozdroofka dla fanow kosza!!!
        • Gość: metric Re: garnett IP: *.nas80.newark2.nj.us.da.qwest.net 27.02.06, 06:15
          natomiast ja moge dodac ze wielkie starania o KG czynia nets nie udalo sie dwa
          lata temu rok temu ... do trzech razy sztuka i bylaby to druzyna prawie
          kompletna.
      • Gość: larry Johnson Thomas to porazka IP: *.ceti.pl 27.02.06, 11:14
        Najlepszym managerem w NBA jest Jerry West zaraz za nim Ernie Grunfield
        (pracowałw NY lata i to on stworzyl ich siłe w latach 90). Nie mam pojęcia
        dlaczego go zwolnili:/ moze autorzy pamiętaja??
        Co do Thomasa moze byl wielkim graczem (moze poniewaz ogladalem ostatnio kilka
        meczy z finałów konferencji 89 i 88) i gre robil Joe Dumars, Vinnie Johnson
        Thmas jakos niewidoczny, chodzi o to ze koles zawsze byl mocny w pyszczku i
        teraz mamy podobnie miota się Izajasz bo chce drużyne na wczoraj, nie wierze że
        NY przesra pierwszy numer draftu... za to bym go wywalil na zbite ucho:>

        Pozdrawiam autorów
        • tomsenior Re: Thomas to porazka 27.02.06, 11:34
          Masz racje.Isiah to nie manager.Pare sezonow temu byl GM-em w Toronto w
          przeciagu 5 miesiecy zrobil taki syf ze nie wiadomo od ktorego konca trzeba
          bylo zaczac naprawiac sytuacje tego klubu.On byl swietnym graczem to prawda i
          nie mozna mowic ze Joe Dumars robil gre za niego.Mistrzowski zespol tworzy 2-3
          dobrych zawodnikow z pomoca lawki rezerwowych,ktora bedzie walczyc o kazda
          pilke jak sa na parkiecie.NYK maja przed soba dluga droge,zanim zaczna lapac
          sie w pierwszej osemce na wschodzie.
        • Gość: metric Re: Thomas to porazka IP: *.nas55.newark2.nj.us.da.qwest.net 28.02.06, 07:10
          jestes w salony bledzie twoji menadzerowie dali duzwe plamy ich nikt juz nie
          pamieta to JW kupil tyego pierwszego polaka trybanski mial na imie to JW
          ZOSTAL ZWLNIONY Z LAKERS ale to on zlatwil Kobiego natomiast G menadzer NY
          zostal slusznie zwolniony bo mial tylu najlepszy graczy i trenera obecnego
          Maiami nie mogl nic osiagnac najlepszym menadzerem jest THORN TO ON sciagnal
          jordan da chicago i cartera do nj i jego robota jako lewi reki sterna wnba byla
          dobra. sluze dzlszymi pzrykladami. pozdrowienia dla tych co maja wykupione
          bilety na caly sezony dla jakij kolwiek druzyny pozdrowienia jestem .
          • Gość: JW Re: Thomas to porazka IP: *.ceti.pl 03.03.06, 14:26
            Ernie G mial pecha trafil na epoke Jordana ktory nad wyraz lubil upokarzac
            NY ;), poźniej mimo transferow Spree, Houstona, Lj-a czy Cambiego Ewing był już
            za stary by sensownie podjąć walke o mistrzostwo (bez niego latwo oddali finaly
            SAS) manager zas poszedl do Millwakee i od razu zrobil tam paczke na final
            konferencji - straszny nieudacznik z niego co?
            Masz pojecie dlaczego JW zostal zwolniony z Lakersow?? Chyba nie.
            To on zakontraktowa Shaqa, Kobiego Jacksona i stworzyl najlepszy team koncowki
            lat 90 i poczatku 00. Teraz jest w memphis i z nedznej druzyny zrobil solidny
            team z nadziejami na elite w przyszlosci.
            Thorn?? Kto to jest?? Kolo ktory wedlug Ciebie przyfarcil z Jordanem w
            drafcie?? Co kolega Thorn zrobil jak Jordan skonczyl kariere ?? Czy razem z
            przydupasem Krausem zrobili cokolwiek by odbudowac dynastie?? Tak oddali
            Brandta za czapke śliwek. Thorn ściągnąl Cartera WOoooooOW tez mi wyczyn
            kontuzjogennego gracza który chcial się wydostac z Kanady jest zapewne nad
            wyraz ciezko zachecic do gry w jednej ze stolic świata...
      • Gość: pawel Jestescie najlepsi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.06, 15:04
        Jestescoe najlepsi,felieton kapitalny,nie zrazajcie sie krytyką na forum.
        • Gość: hakeem olajuwon Re: Jestescie najlepsi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 01:36
          gdzie leci NBA w tv? dawno nie widzialem, a chetnie bym obejrzal!
      • Gość: Marek Fruwając pod koszem: Jaka piękna katastrofa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.06, 18:47
        Przykre ale głupszego artykułu nie czytałem !!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka