Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Żużel: kłopoty Polonii Piła

    12.02.03, 22:17
    Ja uważam że Rusko to wielka świnia!!!!
    Po pierwsze, bo tak się nie robi, to nie fair(życze Panu Rusko
    aby jego ktoś potraktował kiedyś podobnie)
    Po drugie to skąd pewność że Drabik nie kłamie. Jak są mu winni
    pieniądze to najpierw niech idzie do Sądu i jak sprawę wygra to
    dostanie Tytuł egzekucyjny i wtedy to niech sprzedaje dług a nie
    teraz, kiedy jeszcze nie jest bezsporny.
    Skąd wiecie że w umowie pomiędzy Drabikiem a Polonią nie było
    mowy o tym że w przypadku dziadoskiej jazdy ze strony Drabika( a
    taka niewątpliwie ona w sezonie 2001 była) bedzie miał mniejsze
    wynagrodzenie niż przewidziane w umowie. Drabik może po swoich
    gorszych występach stwierdził że jednak należy mu się całość
    kasy i może stąd powstał ten dług( bo przecież Drabik znany jest
    z tendencji do opowiadania bajek.
    Pan Rusko jednak najwyraźniej chce zniszczyć cały Polski żużel
    istwożyć własną ligę:)w której będzie jeździł tylko Atlas
    Wrocław.
    Polonia Piła za Pecynę też mogła zapłacić na konto Wybrzeża(z
    którego pieniądze trafiłyby do komornika), ale jednak poszła
    Wybrzeżu na rękę i przelali pieniądze na konto Apatora któremu
    Wybrzeże miało zapłacić za wypożyczenie Kościechy i
    Chrzanowskiego, dzieki czemu Wybrzeże nie straciło ani grosza.
    Przepraszam za tak długi tekst ale chciałem uświadomić Wam że
    Pan Rusko to jednak nie człowiek a tylko sęp który czatuje jak
    tu kogo wykończyć.
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • Gość: BB Re: Żużel: kłopoty Polonii Piła IP: 158.92.139.* 13.02.03, 10:29
        Jak Pila Drabika chce wykiwac z umowy ktora sami podpisali to
        wszystko jest ok, ale jak Sparta postepuje zgodnie z prawem
        obowiazujacym w polsce to afera! swoja droga sposob w jaki
        zrobil to Rusko pozostawia wiele do zyczenia. Ale moze nauczy
        to polskich dzialaczy ze nie mozna olewac kontraktow z
        zawodnikami, bo itak zawodnik do sadu nie pojdzie bo by byl
        skonczony w zuzlowy w swiatku, a sprawa trwalaby 5 lat. cale
        szczescie ze jest Drabik, ktory ma w dupie dobre uklady z
        dzialaczami.
      • Gość: Pozhoga Kompensata długów IP: *.man.polbox.pl 13.02.03, 11:30
        WTS Altlas dokonał kompensaty wzajemnych zobowiązań.
        Tylko że na taką kompesatę muszą się zgodzić obie strony - tak
        jest w normalnym biznesie.

        Póki Polonia się nie zgodzi, będzie miała należność od Atlasu, a
        Atlas od niej, na 320 tys. PLN. Oczywiście żadna ze stron nie
        będzie w tej sytuacji przelewać pieniędzy i innego wyjścia niż
        zgoda na kompensatę nie ma.

        Osobną sprawą jest czyj jest Hampel - tu decydują wewnętrzne
        przepisy Związku.

        Pzdr,
      • Gość: piotr Re: Żużel: kłopoty Polonii Piła IP: 130.227.187.* 13.02.03, 12:39
        Rusko nic zlego nie zrobil. Poprostu wykupil dlug od Drabika i
        to teraz mu Polonia Pila jest winna pieniaze.
      • Gość: Kuna Re: Żużel: kłopoty Polonii Piła IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 14.02.03, 21:31

        Panowie działacze ? z Piły ujawnijcie jakie macie jeszcze długi
        w stosunku do innych zawodnikow i kto podpisywał kontrakty .
      • Gość: tomi Re: Żużel: kłopoty Polonii Piła IP: *.zgpila.com.pl / 192.168.5.* 15.02.03, 02:18
        To prawda polonia jest winna pieniądze Drabikowi ,ale to co
        zrobił Rusko to jest chamstwo.I kto to robi - gość,który miał
        ratować polski żużel , v-ce przewodniczący GKSŻ swoim podłym
        posunięciem może zniszczyć żużel w Pile. Potem przyjdzie kolej
        na następne kluby i obudzimy się z ręką w nocniku.Panom , którzy
        bronią zbawiciela Rusko przypominam , że niedługo będą oglądać
        mecze Atlasu 60:30 lub zostanie tylko 1 liga złożona z 4 drużyn.
      • Gość: kibic Speedway`a kłopoty Polonii Piła IP: 212.160.105.* 15.02.03, 10:14
        Wypada chyba życzyć panu "rusko" by okradli go jacyś posłowie
        czy np sędziowie (z sądu) - ciekawe jak czułby się wówczas kiedy
        to rozprawę nad nim prowadziłby ten który go okradł ? Nie mogę
        się doczekać by zobaczyć jego zaskoczoną gębę - jednak polski
        grunt to podatny grunt na tego typu przewałki.
        • Gość: MONK Re: kłopoty Polonii Piła IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.03, 00:51
          Czytalem ostatnio na jednym z portali (zdaje sie,ze byla to GW
          ale glowy nie dam, moze przegladzuzlowy), ze Drabik ma
          prawomocny wyrok wobec Atlasu. A to diametralnie zmienia postac
          rzeczy z dwoch powodow. Taka wierzytelnosc mozna bez problemu
          zbyc a co wazniejsze mozna ja potracic bez zgody drugiej strony
          (w tym przypadku Pily).Poza tym wierzytelnosci pieniezne i tak
          zdaje sie mozna potracac bez zgody drugiej strony (musialbym to
          sprawdzic ale jesli Drabik ma wyrok to nie ma to znaczenia). Ci
          wszyscy, ktorzy zarzucaja Atlasow zachowanie nie fair niech
          pomysla lepiej czy nie placenie Drabikowi za wykonana prace
          jest ok. On w innym przypadku nigdy nie otrzymalby tych
          pieniedzy. Mowiac krotko gdyby Pila podpisala realny kontrakt
          z Drabikiem to
          1. bylaby w stanie sie z niego wywiazac
          2. Drabik nie musialby sprzedawac swojej wierzytelnosci
          3. Pila otrzymalaby cala naleznosc za Hampela czyli 350 tys.
          Wiekszosc zaczyna wypowiedzi od punktu 2 a caly ciag zdarzen
          zapoczatkowala Polonia nie placac Drabikowi. Nie lubie ani
          Atlasu, ani Ruski ale w tym przypadku wina nie lezy po ich
          stronie. Pozdrowienia (nie z Wroclawia).
          • Gość: wtajemniczony Re: kłopoty Polonii Piła IP: pwsz:* / 10.2.0.* 18.02.03, 19:47
            Gość portalu: MONK napisał(a):

            > Czytalem ostatnio na jednym z portali (zdaje sie,ze byla to GW
            > ale glowy nie dam, moze przegladzuzlowy), ze Drabik ma
            > prawomocny wyrok wobec Atlasu. A to diametralnie zmienia
            postac
            > rzeczy z dwoch powodow. Taka wierzytelnosc mozna bez problemu
            > zbyc a co wazniejsze mozna ja potracic bez zgody drugiej
            strony
            > (w tym przypadku Pily).Poza tym wierzytelnosci pieniezne i tak
            > zdaje sie mozna potracac bez zgody drugiej strony (musialbym
            to
            > sprawdzic ale jesli Drabik ma wyrok to nie ma to znaczenia).
            Ci
            > wszyscy, ktorzy zarzucaja Atlasow zachowanie nie fair niech
            > pomysla lepiej czy nie placenie Drabikowi za wykonana prace
            > jest ok. On w innym przypadku nigdy nie otrzymalby tych
            > pieniedzy. Mowiac krotko gdyby Pila podpisala realny kontrakt
            > z Drabikiem to
            > 1. bylaby w stanie sie z niego wywiazac
            > 2. Drabik nie musialby sprzedawac swojej wierzytelnosci
            > 3. Pila otrzymalaby cala naleznosc za Hampela czyli 350 tys.

            Problem w tym, że podpisany kontrakt był bardzo realny. Problem
            w tym, że klub ukarał finansowo Drabika, Golloba, Jasbłońskiego.
            A ci odw9ołali się do sądu i Polonia musiała oddać im kasiorę
            jeszcze z odsetkami.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka