anrutek
12.02.03, 22:17
Ja uważam że Rusko to wielka świnia!!!!
Po pierwsze, bo tak się nie robi, to nie fair(życze Panu Rusko
aby jego ktoś potraktował kiedyś podobnie)
Po drugie to skąd pewność że Drabik nie kłamie. Jak są mu winni
pieniądze to najpierw niech idzie do Sądu i jak sprawę wygra to
dostanie Tytuł egzekucyjny i wtedy to niech sprzedaje dług a nie
teraz, kiedy jeszcze nie jest bezsporny.
Skąd wiecie że w umowie pomiędzy Drabikiem a Polonią nie było
mowy o tym że w przypadku dziadoskiej jazdy ze strony Drabika( a
taka niewątpliwie ona w sezonie 2001 była) bedzie miał mniejsze
wynagrodzenie niż przewidziane w umowie. Drabik może po swoich
gorszych występach stwierdził że jednak należy mu się całość
kasy i może stąd powstał ten dług( bo przecież Drabik znany jest
z tendencji do opowiadania bajek.
Pan Rusko jednak najwyraźniej chce zniszczyć cały Polski żużel
istwożyć własną ligę:)w której będzie jeździł tylko Atlas
Wrocław.
Polonia Piła za Pecynę też mogła zapłacić na konto Wybrzeża(z
którego pieniądze trafiłyby do komornika), ale jednak poszła
Wybrzeżu na rękę i przelali pieniądze na konto Apatora któremu
Wybrzeże miało zapłacić za wypożyczenie Kościechy i
Chrzanowskiego, dzieki czemu Wybrzeże nie straciło ani grosza.
Przepraszam za tak długi tekst ale chciałem uświadomić Wam że
Pan Rusko to jednak nie człowiek a tylko sęp który czatuje jak
tu kogo wykończyć.
Pozdrawiam