Gość: MOGENTALE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 14:45 O medalu nie ma mowy. Druga runda i nic ponadto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mariuszekc Re: ''Złotka'' na podbój świata 30.10.06, 14:47 Jakie tam "złotka" ostatnimi czasy baty zbieraja od wszystkich... Druga runda i koniec .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KaMi Re: ''Złotka'' na podbój świata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.06, 15:54 Jeszcze kilka tygodni temu, sfrustrowany porażkami naszych siatkarek, uważałem, że nasze nie wyjdą z grupy. Nadal uważam, że mecze z Koreankami i Japonkami skończą się porażkami. Z Tajwankami może być różnie, jednak z Kenijkami i Kostarykankami sobie poradzą i wyjdą z grupy. Na nic więcej jednak nie liczmy, w następnej fazie turnieju ostatnie miejsce i powrót do domu! Zbyt wiele złego się wydarzyło w tym sezonie, by liczyć na coś więcej. Szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schuja Re: ''Złotka'' na podbój świata IP: *.pools.arcor-ip.net 30.10.06, 16:43 Jakie tam zlotka. CELOFANY zwykle.Te wasze babska nie sa juz do niczego zdolne.Pokibicuje tu wierne , zobaczyc jak te wasze brzydactwa i miernoty daja regularnie d..ska.Hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :O) zgadza sie Schuja!!! IP: 194.46.43.* 30.10.06, 17:11 Jak slysze te nazwe 'zlotka' to chce mnie sie rzygac. Czy ci debile- dziennikarze przestana je wreszcie nazywac 'zlotkami'? Ile to jesczze czasu zajmie... nawet jak wygrywaly to wku*rwialo mnie to okreslenie!!! Od razu kojarzy mi sie ten skonczony przyglup Szpakowski, wiem ze to inna pilka ale on wlasnie cos takiego moglby wymyslic a potem powtarzac w nieskonczonosc na antenie. DEBILSTWO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schuja Re: zgadza sie Schuja!!! IP: *.pools.arcor-ip.net 30.10.06, 17:40 Widze ,ze sa tam w Polsce takze rozsadni ludzie. Masz racje O.Takie nadgorliwe chwalenie miernych w koncu babsk obraza kazdego zdrowo myslacego kibica.Te barany prasowe probuja podkrecac kibicow .Co mnie zastanawia , te barany probuja to robic z kibicami siatkowki , ktorzy w skladzie socjalnym odbijaja bardzo in plus od tego polackiego motlochu od skokow narciarskich i noznej. Kiedys siatkowka byla domena spolecznosci akademickiej , teraz to tez powoli opanowala holota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :o) dobre Schuja!!! IP: 194.46.43.* 30.10.06, 17:53 Szczegoleni ostatnie zdanie: teraz to tez powoli opanowala holota!!! hahahahahaha. Taka jest niestety smutna prawda tego kraju , w ktorym ryzykujesz zycie wieziony karetka pogotowia (ze zlamana noga) do szpitala... a noz zapodadza ci troche 'potasiku'... kraju w ktorym warchol jest wicepremierem a premier odwiedza jakies zeswirowane katolickie radio/telewizje przy pierwszej okazji... kraju w ktorym czolowi politycy zamieszani sa w smierc komendanta glownego i pomimo 7 lat nadal nic w tej sprawie nie wiadomo, w kraju ktorym wiekszosc meczow pilkarskich jest ustawiona, w kraju ktorym mimo XXI w ludzie nadal boja sie pederastyji i mysla ze pedaly wykoncza ludzkosc poniewaz dojdzie do tego ze wieszkosc spoleczenstwa zarazi sie ta choroba i przestanie kopulowac. Przykladow jest setki. Az szkoda o tym pisac. C H O L O T A Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KaMi [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.06, 17:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;O) KAMI IP: 194.46.43.* 30.10.06, 17:44 Tutaj Schuja ma naprawde racje. Nazywanie tych kobiet zlotkami to zenada. Brzmi okropnie, szczegolnie teraz jak dostaja od wszystkcih baty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schuja [...] IP: *.pools.arcor-ip.net 30.10.06, 17:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: ''Złotka'' na podbój świata 30.10.06, 18:27 te ZLOTKAto tak samo kretyńskie jak kiedyś jakiś głupol wymyślił o szewińskiej IRENISSIMA. teraz podobnie brzmi hasełko któregoś z gamoni z tv SPADŁ NA BULĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Essfolres Re: ''Złotka'' na podbój świata IP: *.acn.waw.pl 30.10.06, 23:10 Bardzo dziwny ten system eliminacji, w pierwszej rundzie 24 zespoły, w drugiej 16 potem już półfinał więc tylko 4...? Z Koreą i Japonią na pewno będzie problem. Powiedzmy że z trzeciego miejsca przechodzimy do drugiej rundy a tam... Włoszki, Serbki i Kubanki... Najmniejszych szans na medal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibicka kto go znowu tu wpuścił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.06, 00:37 mam na myśli Schuję jeszcze parę godzin temu skamlał na innym forum, że trzy dni nie mógł wejść na forum, i obiecywał: >Za zyczliwa informacje dziekuje >z gory i daje tej osobie odpust przy ewentualnej klotni w dyskusji. teraz znów bluźni na tym i innym forum,i znów go skasowano myślę,że bardzo zdenerwował Kami, skoro i jego skasowali pozdrawiam Kami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schuja Re: kto go znowu tu wpuścił? IP: *.pools.arcor-ip.net 31.10.06, 09:01 Niech sie scierka nie odzywa , jak niepytana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej Powidzieł, co wiedział IP: *.chello.pl 31.10.06, 09:18 Gość portalu: Schuja napisał(a): > Niech sie scierka nie odzywa , jak niepytana. Ciebie nikt o komentarze nie prosi, a stale się odzywasz, kaleko umysłowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibicka Re: kto go znowu tu wpuścił? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 23:23 co cię tak zabolało?? przecież stwierdzam tylko fakty Odpowiedz Link Zgłoś