Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Reprezentacja USA

    29.04.03, 20:19
    Znamy już wiekszość reprezentacji USA która bedzie potykała sie na
    Olimpiadzie. Widać, że NBA chce zmyc chańbę z ostatnicj mistrzostw świata. Do
    reprezentacji powołana ostatnio: K.Bryanta, A.Iversona i J.O`Neal. Iverson
    jak dotąd był mocno omijany przy tego typu nominacjach. Teraz jego zachowanie
    przestało przeszkadzać. Liczy się powrót na top. To akurat dobrze. Iverson
    zasłuzył na ta nominacje...
    Obok nich w kdrze są: J.Kidd, R.Allen, M.Bibby, T.Duncan, T.McGrady, K.Malone
    Pozdr
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka