alex.4
29.04.03, 20:19
Znamy już wiekszość reprezentacji USA która bedzie potykała sie na
Olimpiadzie. Widać, że NBA chce zmyc chańbę z ostatnicj mistrzostw świata. Do
reprezentacji powołana ostatnio: K.Bryanta, A.Iversona i J.O`Neal. Iverson
jak dotąd był mocno omijany przy tego typu nominacjach. Teraz jego zachowanie
przestało przeszkadzać. Liczy się powrót na top. To akurat dobrze. Iverson
zasłuzył na ta nominacje...
Obok nich w kdrze są: J.Kidd, R.Allen, M.Bibby, T.Duncan, T.McGrady, K.Malone
Pozdr