Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kowall!!!POMÓŻ

    14.09.07, 22:08
    Wyslalem smsa kolo 14 moze 15 i mam zgłoszoną drużyne z zeszlej
    kolejki , nie obchodzi mnie zlotowka ale zdobede przez to mniej pkt
    napewno. I nie bede na ciebie nadawal bo to juz pewnie dla ciebie
    nudne ze ci sie dostaje za systyem ale moze moglbys to poprawic i
    zmienic moj sklad na te kolejke. BARDZO MI NA TYM ZALEZY

    ZMIANY:
    Kuś(C) za Stolarczyka (kapitan za kapitana)
    Głowacki za Wawrzyniaka
    D.Florian za Zielinskiego

    BARDZO MI ZALEZY
    Obserwuj wątek
      • krystekdg Re: Kowall!!!POMÓŻ 14.09.07, 22:18
        a daj na historie i daj 8 kolejke. powinieneś mieć drużyne
        zgłoszoną. Ja tak mam. Znowu pewnie jakiś błąd i do jutra sie
        naprawi.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka