bigi1906
14.09.07, 22:08
Wyslalem smsa kolo 14 moze 15 i mam zgłoszoną drużyne z zeszlej
kolejki , nie obchodzi mnie zlotowka ale zdobede przez to mniej pkt
napewno. I nie bede na ciebie nadawal bo to juz pewnie dla ciebie
nudne ze ci sie dostaje za systyem ale moze moglbys to poprawic i
zmienic moj sklad na te kolejke. BARDZO MI NA TYM ZALEZY
ZMIANY:
Kuś(C) za Stolarczyka (kapitan za kapitana)
Głowacki za Wawrzyniaka
D.Florian za Zielinskiego
BARDZO MI ZALEZY