Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Potrzebny minister sportu, a nie organizator Eu...

    IP: *.chello.pl 24.10.07, 16:18
    Rząd PO-PSL najwcześniej zacznie funkcjonować 5 listopada choć bardziej realną
    datą jest 10 listopad, ale widze, że ludzie oszołomieni są chęcią zmian z dnia
    na dzień. Co mieli wspominać o sporcie? Z kilkunastu ministerstw wymieniono w
    ogóle z nazwy może 4/5, ale jakoś nikt inny poza rzecznikami sportu nie
    płacze. Dlaczego mogliście być cierpliwi na 2 lata PiSowskiego nic nie
    robienia, a nie umiecie wytrzymać 2 tygodni bezrządu?
    Obserwuj wątek
      • amdrzej11 Potrzebny minister sportu, a nie organizator Eu.. 24.10.07, 16:23
        Bufetowa na ministra sportu! Kobieta ma w glowie rewolucyjne pomysly
        godne czolowej postaci PO! A tak na marginesie, swoj popiera swego:
        www.rp.pl/artykul/64479.html
      • Gość: idzie nowe Potrzebny minister sportu, a nie organizator Eu.. IP: *.tvk.torun.pl 24.10.07, 16:31
        Panie Stec trochę cierpliwości,jeszcze rząd nie został powołany a
        Pan już chcesz ,,nowe stadiony''.Nie zachowuj się Pan jak ci
        sPISkowcy,którzy jeszcze władzy nie oddali a już rozliczają.Mamy
        Euro i chciał czy nie chciał ale owe stadiony i cała infrastruktura
        musi powstać i to obojętnie kto będzie rządził.Za rok będzie można
        zacząć rozliczać,a Pan zajmij się lepiej Listkiewiczem i jego
        folwarkiem,bo daliście Mu spokój a On dalej tkwi na ciepłej
        posadce!!!
      • Gość: lot przez ocean Nic nie rozumiejący również klaskali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 16:51
        Tak jak to zwykle u nas ma miejsce.
      • Gość: Krzyś Potrzebny minister sportu, a nie organizator Eu.. IP: 62.233.177.* 24.10.07, 18:08
        Sportu i sportu jakoś nikt nie zauważył ze to jest Ministerstwo Sportu i
        Turystyki(sportem to sie władze jeszcze jakoś interesują a zobaczcie ile miejsca
        jest tam poświecone turystyce
      • Gość: nakręcany_czołg Stec... IP: *.chello.pl 24.10.07, 18:17
        ty żałosny pismaku z prowincji, jak już chcesz być taki złośliwy do końca to
        napisz coś o wsadzającym piłkę do kosza Mazowieckim albo Suchockiej kiwającej
        się z Geremkiem
        • Gość: M. Lizus Re: Stec...Idź na piłkę z Michnikiem i Mazowieckim IP: *.aster.pl 24.10.07, 19:29
          Najlepiej jak zagracie na stadionie dziesięciolecia,tylko musicie
          się śpieszyć bo Bufetowa zaraz tam postawi nowy supermarket!!! A
          stadionu narodowy będziemy mieli w Berlinie!!!
      • antonisobanski Ale organizator też by się przydał.. 24.10.07, 18:59
        Do tej pory sport podlegał pod MEN i nie było tak źle, pytanie kto
        mógłby tym ministrem zostać..Chlebowski z PO tak wypowiadał się na
        ten temat jeszcze przed wyborami: www.euroraport.pl/index.php?
        option=com_content&task=view&id=458&Itemid=97
        Piszą tam też o spekulacjach na temat osoby nowego ministra sportu
      • gaspardo Tusk nadzieją na sprzedaż terenu pod Stadion Narod 24.10.07, 20:30
        Tusk nadzieją HGW na sprzedaż terenu pod Stadion Narodowy. Hanna
        Gronkiewicz ma genialne pomysły jak nie tracić cennego terenu na
        głupi stadion, nie organizować w Warszawie (a może i Polsce) Euro
        2012, a cenny grunt przeznaczyć na wyższe cele.
        A więc jednak Stec się myli. Wybory już dają realny wpływ na rozwój
        sportu w Polsce. Brawo Hania! Szkoda, że nie puściła tego newsa
        przed ciszą wyborczą. Donek by na pewno łyknął cały milion głosów
        od Warszawiaków, a nie jedynie nędzną połowę.
      • Gość: saramus Po co nam Ministerstwo Sportu??? IP: *.stat.gov.pl 26.10.07, 10:50
        Hmm... A ja się tak zastanawiam czy Ministerstwo Sportu jest
        naprawdę potrzebne. Oczywiście w przypadku organizacji EURO 2012
        konieczne jest wsparcie państwa przez powołanie jakiegoś ciała
        koordynującego owe przygotowania. To zrozumiałe - EURO to szansa dla
        całej Polski, której nie możemy zaprzepaścić.
        Jeśli chodzi o rozwój sportu w szerszym aspekcie, to moim zdaniem
        rola państwa powinna się ograniczać do NIE PRZESZKADZANIA ludziom
        mogącym i chcącym coś zrobić w tej dziedzinie. Ludzi z inicjatywą i
        realnymi możliwościami jest naprawdę sporo, a byłoby jeszcze więcej
        gdyby nie obciążenia podatkowe, chore ustawodastwo itd. Lokalnym
        samorządom powinno się zacząć opłacać inwestować w sport, mając na
        uwadze ewentualne korzyści z tak rozumianej promocji. Pytam i
        zachęcam do dyskusji zatem: czy Ministwerstwo Spoertu nie istnieje
        czasem tylko po to, aby ściągać kasę z tysięcy państwowych związków
        wszystkich możliwych dyscyplin?
      • Gość: Bobo Potrzebny minister sportu, a nie organizator Eu.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 18:01
        Od obecnego rządu nie wymagam zbyt wiele w sprawie sportu bo jakoś
        ciężko mi sobie tych ludzi ze sportem kojarzyc.Chce mieć tylko w
        Polsce Euro,a jeśli choćby tego nieuda im się zrealizować to
        nieręcze za siebie jeśli kiedykolwiek spotkam któregoś z tych panów.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka