Gość: Solaris
IP: *.chello.pl
24.10.07, 16:18
Rząd PO-PSL najwcześniej zacznie funkcjonować 5 listopada choć bardziej realną
datą jest 10 listopad, ale widze, że ludzie oszołomieni są chęcią zmian z dnia
na dzień. Co mieli wspominać o sporcie? Z kilkunastu ministerstw wymieniono w
ogóle z nazwy może 4/5, ale jakoś nikt inny poza rzecznikami sportu nie
płacze. Dlaczego mogliście być cierpliwi na 2 lata PiSowskiego nic nie
robienia, a nie umiecie wytrzymać 2 tygodni bezrządu?