Gość: odie
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
28.03.01, 02:33
Do wszystkich panów, wójtów i plebanów !!! Kopacze z Łazienkowskiej pójdą
niedługo z torbami !!! Jeśli ktoś zechciałby utopić mnóstwo kasy bez spełnienia
pokładanych nadziei należy niezwłocznie wpłacać pieniążki na konto tego klubu.
Przeznaczone zostaną na zakup licznej rzeszy "piłkarzy" tj. kontuzjowanych,
nieutalentowanych, niezdolnych w ogóle do gry, a szczególnie tych lubiących
krzyżówki i grę w warcaby.