Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    POSZKIWANY SPONSOR DLA LEGII WARSZAWA !!!

    IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.01, 02:33
    Do wszystkich panów, wójtów i plebanów !!! Kopacze z Łazienkowskiej pójdą
    niedługo z torbami !!! Jeśli ktoś zechciałby utopić mnóstwo kasy bez spełnienia
    pokładanych nadziei należy niezwłocznie wpłacać pieniążki na konto tego klubu.
    Przeznaczone zostaną na zakup licznej rzeszy "piłkarzy" tj. kontuzjowanych,
    nieutalentowanych, niezdolnych w ogóle do gry, a szczególnie tych lubiących
    krzyżówki i grę w warcaby.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka