mido-ccm 26.08.03, 15:32 Czy bedą piłakrzyki Ligi Mistrzów? NIedługo zaczyna sie lM wiec warto juz cos zaczać robic? NIem artwcie sie to moj ostatni post dzisiaj nie bede wiecej was meczył Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mido-ccm Re: e 26.08.03, 16:18 okej ale odp czy bedą Piłkarzyki Liga Mistrzów czy nie? zapomnieliscie?? heheh Odpowiedz Link Zgłoś
michalfront Re: wszystko w nogach chłopaków białej gwiazdy... 27.08.03, 14:39 znaczy nie będzie... :( Odpowiedz Link Zgłoś