Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Piłkarzyki LM

    26.08.03, 15:32
    Czy bedą piłakrzyki Ligi Mistrzów? NIedługo zaczyna sie lM wiec warto juz cos
    zaczać robic? NIem artwcie sie to moj ostatni post dzisiaj nie bede wiecej
    was meczył
    Obserwuj wątek
      • redakcja e 26.08.03, 15:45
        nie jest tak źle
        • mido-ccm Re: e 26.08.03, 16:18
          okej ale odp czy bedą Piłkarzyki Liga Mistrzów czy nie? zapomnieliscie?? heheh
          • redakcja wszystko w nogach chłopaków białej gwiazdy... 26.08.03, 16:34
            • michalfront Re: wszystko w nogach chłopaków białej gwiazdy... 27.08.03, 14:39
              znaczy nie będzie... :(

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka