Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    M.Jordan WALNOL 45 koszow

    IP: *.proxy.aol.com 01.01.02, 12:38
    w mecu Washington Wizards against New Jersey Nets(98:76),nie ma to jak stare
    wine no nie?
    Obserwuj wątek
      • Gość: gangers Re: M.Jordan WALNOL 45 koszow IP: *.elsat.net.pl 01.01.02, 12:51
        Ano,... tyz prowda !!!!!
        • Gość: jojo Re: M.Jordan WALNOL 45 koszow IP: *.proxy.aol.com 01.01.02, 12:59
          Gość portalu: gangers napisał(a):

          > Ano,... tyz prowda !!!!!

          muwiem ci rze tak to wcoraj na ocy sam ja widzal
          • Gość: ziutek PISZ PO POLSKU!!! IP: *.shake.org 01.01.02, 13:02
            Ty jojo pisz PO POLSKU przecież wiemy, że umiesz. A Adam Małysz i tak ma lepsze
            wybicie niż Jordan!!!
            • Gość: jojo Re: PISZ PO POLSKU!!! IP: *.proxy.aol.com 01.01.02, 13:41
              Gość portalu: ziutek napisał(a):

              > Ty jojo pisz PO POLSKU przecież wiemy, że umiesz. A Adam Małysz i tak ma lepsze
              >
              > wybicie niż Jordan!!!

              majom prawie take same bo to som 2 miscze i tak samo skaczom dobze ok?
              • Gość: m jordan Re: PISZ PO POLSKU!!! IP: *.dialup.optusnet.com.au 01.01.02, 14:51
                Gość portalu: jojo napisał(a):

                > Gość portalu: ziutek napisał(a):
                >
                > > Ty jojo pisz PO POLSKU przecież wiemy, że umiesz. A Adam Małysz i tak ma l
                > epsze
                > >
                > > wybicie niż Jordan!!!
                >
                > majom prawie take same bo to som 2 miscze i tak samo skaczom dobze ok?
                FAK JU !

    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka