Gość: jojo IP: *.proxy.aol.com 01.01.02, 12:38 w mecu Washington Wizards against New Jersey Nets(98:76),nie ma to jak stare wine no nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gangers Re: M.Jordan WALNOL 45 koszow IP: *.elsat.net.pl 01.01.02, 12:51 Ano,... tyz prowda !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: M.Jordan WALNOL 45 koszow IP: *.proxy.aol.com 01.01.02, 12:59 Gość portalu: gangers napisał(a): > Ano,... tyz prowda !!!!! muwiem ci rze tak to wcoraj na ocy sam ja widzal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek PISZ PO POLSKU!!! IP: *.shake.org 01.01.02, 13:02 Ty jojo pisz PO POLSKU przecież wiemy, że umiesz. A Adam Małysz i tak ma lepsze wybicie niż Jordan!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: PISZ PO POLSKU!!! IP: *.proxy.aol.com 01.01.02, 13:41 Gość portalu: ziutek napisał(a): > Ty jojo pisz PO POLSKU przecież wiemy, że umiesz. A Adam Małysz i tak ma lepsze > > wybicie niż Jordan!!! majom prawie take same bo to som 2 miscze i tak samo skaczom dobze ok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m jordan Re: PISZ PO POLSKU!!! IP: *.dialup.optusnet.com.au 01.01.02, 14:51 Gość portalu: jojo napisał(a): > Gość portalu: ziutek napisał(a): > > > Ty jojo pisz PO POLSKU przecież wiemy, że umiesz. A Adam Małysz i tak ma l > epsze > > > > wybicie niż Jordan!!! > > majom prawie take same bo to som 2 miscze i tak samo skaczom dobze ok? FAK JU ! Odpowiedz Link Zgłoś